ozdoby przy fontannie - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/03 20:25 #16

  • maryna
  • maryna Avatar Autor
  • Gość
eenie wystawiaj jęzora bo to zagrwka nieudaczników.Poza tym słowo "poplecznik" użyte w nieodpowiedniej formie.(chciało się błysnąć-ale nie wyszło)coś mi się zdaje chłopie że ty ojcem to na pokaz

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/03 20:41 #17

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość

maryna napisał: eenie wystawiaj jęzora bo to zagrwka nieudaczników.Poza tym słowo "poplecznik" użyte w nieodpowiedniej formie.(chciało się błysnąć-ale nie wyszło)coś mi się zdaje chłopie że ty ojcem to na pokaz


Szczyt hipokryzji, wystawiając lewe kwity dla przyjaciółki, później mając zal ze się wydało :P

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/03 21:23 #18

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

OJCIEC napisał:

maryna napisał: eenie wystawiaj jęzora bo to zagrwka nieudaczników.Poza tym słowo "poplecznik" użyte w nieodpowiedniej formie.(chciało się błysnąć-ale nie wyszło)coś mi się zdaje chłopie że ty ojcem to na pokaz


Szczyt hipokryzji, wystawiając lewe kwity dla przyjaciółki, później mając zal ze się wydało :P

lewe kwity to sprawa dla prokuratora na co jeszcze ojciec czekasz
REKLAMA

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/04 07:37 #19

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość
Trzeba o tym pomyśleć ?? Choć zniżając się do poziomu miernoty maryna, straciłbym szacunek do siebie. Ale pomysł trzeba przemyśleć !!!!! Pozdrawiam

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/04 16:49 #20

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

OJCIEC napisał:

maryna napisał: eenie wystawiaj jęzora bo to zagrwka nieudaczników.Poza tym słowo "poplecznik" użyte w nieodpowiedniej formie.(chciało się błysnąć-ale nie wyszło)coś mi się zdaje chłopie że ty ojcem to na pokaz


Szczyt hipokryzji, wystawiając lewe kwity dla przyjaciółki, później mając zal ze się wydało :P

lewe kwity to sprawa dla prokuratora na co jeszcze ojciec czekasz

Jakim cudem jeśli to prawda z lewymi kwitami ta kobieta nadal pracuje jako szef MOPS????

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/18 11:14 #21

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Jakim cudem jeśli to prawda z lewymi kwitami ta kobieta nadal pracuje jako szef MOPS????[/quote]


Takim cudem ze w Ornecie są układziki małomiasteczkowe., jest tu pełno popleczników?? dzięki takim poplecznikom jak maryna tacy ludzie czują się jak ryba w wodzie na tym terenie.

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/23 16:06 #22

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość

Ja napisał: Jakim cudem jeśli to prawda z lewymi kwitami ta kobieta nadal pracuje jako szef MOPS????



Takim cudem ze w Ornecie są układziki małomiasteczkowe., jest tu pełno popleczników?? dzięki takim poplecznikom jak maryna tacy ludzie czują się jak ryba w wodzie na tym terenie.[/quote]

:angry: :angry: :angry: :angry: :( :( :( :(