ozdoby przy fontannie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

ozdoby przy fontannie 2011/12/12 17:54 #1

  • mikołaj
  • mikołaj Avatar Autor
  • Gość
Wiecie że za te parę swiatełek zapłacono 12 000 ? A to przecież zwykłe węże świetlne na stelażu. Coś takiego to można samemu zmontować po pracy.

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/12 18:02 #2

  • mikołaj
  • mikołaj Avatar Autor
  • Gość
Podobno 12 000. Lepiej wygląda to niebieskie drzewo na końcu Młynarskiej.

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/12 18:12 #3

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

mikołaj napisał: Podobno 12 000. Lepiej wygląda to niebieskie drzewo na końcu Młynarskiej.


12 000 to cena promocyjna . Normalnie to około 25 000 :cheer: Gmina oszczędza :evil:
REKLAMA

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/14 20:24 #4

  • rudolf
  • rudolf Avatar Autor
  • Gość
A mi się podoba.Jedyny akcent świąteczny w śródmieściu przyciągający wzrok.
Bo te dzwoneczki na latarniach to już staroć.
OSP się nie zdobi, a szkoda.
Jeszcze większa szkoda że Nadleśnictwu zabrakło środków na iluminację.No, ale na to nie ma rady, Lasy Państwowe to biedna firma.
Ledwie zipie i oszczędza na wszystkim.

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/15 07:24 #5

  • rudolf
  • rudolf Avatar Autor
  • Gość
Jak poobwieszali drzewa to wszystko razem ładnie wygląda. Ale sam ten stelaż nie wart 12 000.

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/15 08:20 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
proponuję znaleźć tańsze lub jak niektórzy piszą zrobić samemu taniej i przedstawić ofertę burmistrzowi. z ciekawości sprawdziłam- znalazłam podobne od ok 15 tys. najtaniej. efekt jest fajny, dzieciaki aż piszczą, więc zamiast się cieszyć magią świąt to polała się krytyka. ozdoby zapewne starczą na kilkanaście lat, więc podziwiajmy.
a tak przy okazji to w tym roku fajna choinka przy ratuszu, ponoć w poniedziałek dzieciaki ze szkół i przedszkoli będą ubierać, mają być kolędy i pierogi, tylko gdzie o tym można się dowiedzieć dokładniej, bo nie znalazłam szczegółów.

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/16 14:19 #7

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Burmistrz zrobił sobie ładną dekorację na występ do narodu w swojej TV orneta :P :P :P

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/16 22:22 #8

  • adaś
  • adaś Avatar Autor
  • Gość

mikołaj napisał: Wiecie że za te parę swiatełek zapłacono 12 000 ? A to przecież zwykłe węże świetlne na stelażu. Coś takiego to można samemu zmontować po pracy.


To władza tak rozwala moje podatki czy ze swoich to zrobili?

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/16 22:30 #9

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: w tym roku fajna choinka przy ratuszu, ponoć w poniedziałek dzieciaki ze szkół i przedszkoli będą ubierać, mają być kolędy i pierogi, tylko gdzie o tym można się dowiedzieć dokładniej, bo nie znalazłam szczegółów.


na www.orneta.pl jest wszystko

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/17 10:16 #10

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

anonim napisał: w tym roku fajna choinka przy ratuszu, ponoć w poniedziałek dzieciaki ze szkół i przedszkoli będą ubierać, mają być kolędy i pierogi, tylko gdzie o tym można się dowiedzieć dokładniej, bo nie znalazłam szczegółów.


na www.orneta.pl jest wszystko

:P :P :P nie ma nic na tej ratuszowej stronie

Odp: ozdoby przy fontannie 2011/12/17 14:35 #11

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego posty znikają ????

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/02 23:17 #12

  • maryna
  • maryna Avatar Autor
  • Gość
posty znikają, ponieważ ojciec pisze same absurdy i całą winę za swoje nieudacznictwo przypisuje opiece!a jak już tak wszystko wiem i widzę to dodam że moim skromnym zdaniem nie powinno się swoich frustracji wyładowywać na forum(nie uzasadnionych frustracji)
nie tobie jednemu trafiła się baba menda ale jakoś nikt się tak nie pulta.A moż e to tylko zasłona dymna?Może ty sam nie jesteś lepszy?

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/03 07:39 #13

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

maryna napisał: posty znikają, ponieważ ojciec pisze same absurdy i całą winę za swoje nieudacznictwo przypisuje opiece!a jak już tak wszystko wiem i widzę to dodam że moim skromnym zdaniem nie powinno się swoich frustracji wyładowywać na forum(nie uzasadnionych frustracji)
nie tobie jednemu trafiła się baba menda ale jakoś nikt się tak nie pulta.A moż e to tylko zasłona dymna?Może ty sam nie jesteś lepszy?


Nic nie znika. Usunięty został jedynie post który był tylko cytatem poprzedniego bez żadnej nowej treści.
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/03 08:18 #14

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość

maryna napisał: posty znikają, ponieważ ojciec pisze same absurdy i całą winę za swoje nieudacznictwo przypisuje opiece!a jak już tak wszystko wiem i widzę to dodam że moim skromnym zdaniem nie powinno się swoich frustracji wyładowywać na forum(nie uzasadnionych frustracji)
nie tobie jednemu trafiła się baba menda ale jakoś nikt się tak nie pulta.A moż e to tylko zasłona dymna?Może ty sam nie jesteś lepszy?


Baba Menda- piszesz o sobie, czy o opiece. Jak jesteś tak zorientowana w sprawie to ujawnij się. Podejrzewam ze jesteś taka sama. Pozdrawiam
REKLAMA

Odp: ozdoby przy fontannie 2012/01/03 08:27 #15

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość
DO maryna :P A jeśli ujawnieniem prawdy jest twoim zdaniem ABSURDEM to współczuje Ci maryna. Dzięki takim ja ty popleczników chamstwo ma się dobrze w Ornecie. Pozdrawiam