Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zso/olimpiada-obrona-cywilna is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej

ZSO

13 lutego 2015 r. o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim odbył się etap międzyszkolny XX Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej,

 

której celem jest popularyzowanie problematyki obrony cywilnej oraz przygotowanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych do racjonalnych zachowań w obliczu zagrożeń cywilizacyjnych, a także kształtowanie nawyków i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Każdy uczestnik otrzymał do rozwiązania 50 pytań testowych. Na rozwiązanie testu uczestnicy mieli maksymalnie 60 minut. Łączna suma punktów uczestników z tej samej drużyny decydowała o jej zwycięstwie.

Można było uzyskać w sumie 100 punktów.

  • I miejsce – z łączną sumą punktów 60 zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lidzbarku Warmińskim w składzie: Katarzyna Stankiewicz i Martyna Kępińska. Zespół zakwalifikował się na szczebel wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej.
  • II miejsce – z łączną sumą punktów 57 zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ornecie w składzie: Diana Hanas i Filip Dziubek,
  • III miejsce – z łączną sumą punktów 52 zajęła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim w składzie: Krzysztof Iwański i Arkadiusz Pawlak,
  • IV miejsce – z łączną sumą punktów 51 zajęła drużyna Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim w składzie: Igor Myszkowski i Marcin Ambros.

Zespołom biorącym udział w Olimpiadzie, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczył Sekretarz Powiatu Lidzbarskiego – Henryk Brochocki. Serdecznie gratulujemy.

{gallery}zso/olimpiada-obrona-cywilna{/gallery}

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA