Strefa biznesu w Ornecie

1 rok 10 miesiąc temu - 1 rok 10 miesiąc temu #20295 przez Strefa
Strefa biznesu w Ornecie was created by Strefa
Strefa w Ornecie świeci pustkami. Co dalej Panie Burmistrzu?
1 rok 10 miesiąc temu #20296 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Strefa biznesu w Ornecie
Strefa jest przygotowana do najazdu inwestorów którzy będą się zabijać o wolne działki inwestycyjne. Pan Burmistrz jest geniuszem.
1 rok 10 miesiąc temu #20297 przez anonim
Replied by anonim on topic Strefa biznesu w Ornecie
Dla opozycji wszystko się nie podoba. Poświrować się na forum każdy głupi potrafi. Co się dziwić miastu gdzie PIS kupił motłoch za 500+
1 rok 10 miesiąc temu #20300 przez anonim
Wierzę że Panu Burmistrzowi uda się dźwignąć Ornetę z kolan i strefa zacznie funkcjonować zgodnie z planem
1 rok 10 miesiąc temu #20302 przez obserwator
Replied by obserwator on topic Strefa biznesu w Ornecie

Anonim napisał: Strefa jest przygotowana do najazdu inwestorów którzy będą się zabijać o wolne działki inwestycyjne. Pan Burmistrz jest geniuszem.

Czy cokolwiek ,co zrobi burmistrz was zadowoli ! Głowa do góry Panie burmistrzu i pozdrawiam
1 rok 10 miesiąc temu #20303 przez wiem
Replied by wiem on topic Strefa biznesu w Ornecie
czy orneta jest gotowa do zapłaty ogromnych odszkodowań związanych z niewypałem strefy przedsiębiorczości? kto zapłaci? zapłacę ja zapłacisz ty zapłacimy my. wszystko to w imię nierealistycznych zachcianek chłopca w krótkich spodenkach. dziękuję za uwagę.
1 rok 10 miesiąc temu #20304 przez tadeusz
Replied by tadeusz on topic Strefa biznesu w Ornecie

wiem napisał: czy orneta jest gotowa do zapłaty ogromnych odszkodowań związanych z niewypałem strefy przedsiębiorczości? kto zapłaci? zapłacę ja zapłacisz ty zapłacimy my. wszystko to w imię nierealistycznych zachcianek chłopca w krótkich spodenkach. dziękuję za uwagę.

Widzę że trolling antypopielowy się ponownie uaktywnił :) Powtórka referendum wam się marzy?
1 rok 10 miesiąc temu #20305 przez Maharadża
Replied by Maharadża on topic Strefa biznesu w Ornecie

obserwator napisał:

Anonim napisał: Strefa jest przygotowana do najazdu inwestorów którzy będą się zabijać o wolne działki inwestycyjne. Pan Burmistrz jest geniuszem.

Czy cokolwiek ,co zrobi burmistrz was zadowoli ! Głowa do góry Panie burmistrzu i pozdrawiam

W pełni sie zgadzam. 6 lat nie zrobił nic a radni w pierwszych ławach i tak będą klaskać. Przemysłwa stoi? stoi! i dla mieszkańców to najważniesze...
1 rok 10 miesiąc temu #20306 przez radny
Replied by radny on topic Strefa biznesu w Ornecie
Idealny teren pod powiatowe wysypisko śmieci :)
1 rok 10 miesiąc temu #20307 przez blanka
Replied by blanka on topic Strefa biznesu w Ornecie

radny napisał: Idealny teren pod powiatowe wysypisko śmieci :)

a niech i to będzie. byle praca była
1 rok 10 miesiąc temu #20309 przez radny
Replied by radny on topic Strefa biznesu w Ornecie
powiatowe wysypisko śmieci to jedyne realne rozwiązanie poronionego pomysłu ze strefą bez przedsiębiorczości teren jest utwardzony i kompletnie uzbrojony czyniąc go idealnym miejscem pod tego typu działalność komunalną
1 rok 10 miesiąc temu #20317 przez anonim
Nagonka na młodego burmistrza już dawno przekroczyła granice nienawiści. Zero merytorycznych argumentów.
1 rok 10 miesiąc temu #20341 przez bpb
Replied by bpb on topic Strefa biznesu w Ornecie

anonim napisał: Nagonka na młodego burmistrza już dawno przekroczyła granice nienawiści. Zero merytorycznych argumentów.

I tak nie dacie mu rady, jest za mocny !!!!! A wy do obory.
Czas generowania strony: 0.198 s.