Dni Ornety 2012 - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Dni Ornety 2012 2012/06/19 19:33 #16

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
jak co z tego ...........?krew mnie zalewa jak czytam wpisy zgorzkniałych pasibrzuchów znudzonych zakompleksionych kobiet czekających na jakiekolwiek potknięcie , wiem np z MDK-U JAK SA KNCERTY ZA DARRRRRRRRRMO ,TO PRZYCHODZI GARRSTKA LUDZI JAK SA DNI ORNETY TO ZAWSZE JEST JAKIES ALE ,JAK SIE COS ROBI SPOŁECZNIE TO TEZ NIE TAKIE - WEZ SIE JEDNA Z DRUGA ALBO DRUGIM DO ROBOTY ZORGANIZUJ OS I WTEDY SIE WYPOWIADAJ O TYLE NA TEN TEMATADS

Dni Ornety 2012 2012/08/01 09:32 #17

  • Paul
  • Paul Avatar
  • Gość
Zespoły na dni Ornety:

Elevant;
Korzuch;
Oddział Zamknięty - Biedy nie ma ;)

Dni Ornety 2012 2012/08/01 16:47 #18

  • xxx
  • xxx Avatar Autor
  • Gość
są w urzędzie ludzie - "wybitni", którzy biorą kasę za promocję tego miasta więc niech wreszcie coś zorganizują żeby o tej Ornecie ktoś gdzieś usłyszał, a jak na razie to miasto umiera. Jest coraz gorzej, skansen.
REKLAMA

Dni Ornety 2012 2012/08/01 19:30 #19

  • Kondzio
  • Kondzio Avatar Autor
  • Gość
Odnośnie imprez, kompletnie złe podejście. Wszytkie gwiazdeczki z telewizji są kompletnie nie warte zachodu, bo kto ogląda tych gamoni? Ludzie, którzy nie mają pojęcia po co ich oglądają a jak dochodzi do koncertu czy jakiegokolwiek koncertu to po jaki ciort iść na ich koncert "przecież widziałem/am ich w telewizji" ogarnijcie się, sami kreujecie sobie gwiazdeczki. Czesław Śpiewa jak był w Henrykowie to jak tajny agent nikt nic nie wiedział, a najważniejsze zaprosić jakieś disco srolo za naprawde duże pieniadze tak ? ;/