Zamkną przedszkole ? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 16:09 #1

  • zbulwersowany
  • zbulwersowany Avatar Autor
  • Gość
Nie wiem czy to prawdziwe pogłoski ale znając życie w Ornecie pewnie okażą się z biegiem czasu prawdziwe. Po zamiarach likwidacji szkoły 4 nowa władza ma zamiar zamknąć jedno przedszkole. Dobrze wiemy że miejsc w przedszkolach jest za dużo :angry: :angry: :angry: Jedyna rada na niespołeczną politykę nowych władz to referendum.

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 16:33 #2

  • ooo
  • ooo Avatar Autor
  • Gość
Niemożliwe. Na Kopernika prowadzone są zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które pójdą do przedszkola od września. I tyle na ten temat. Drugie przedszkole też jest niezbędne, wierzyc mi się nie chce ze mogliby któreś zamknąć. To byłby samobój.

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 16:47 #3

  • przedszkolak
  • przedszkolak Avatar Autor
  • Gość
Gminy nie stać zbędne wydatki. Chcecie by Ornetę spotkał los Grecji ? Jedno przedszkole na takie malutkie miasteczko w zupełności wystarczy. Popieram ten pomysł jeśli to prawda.
REKLAMA

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 16:53 #4

  • alicja
  • alicja Avatar Autor
  • Gość
Że zamknąć, to nie słyszałam, że sprywatyzować, to były pogłoski, że burmistrz ma plan , dotyczyłoby to przedszkola przy 1-go Maja. Znając życie, to prędzej czy później okaże się to prawdą, nic tylko uciekać

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 16:55 #5

  • do przedszkolaka
  • do przedszkolaka Avatar Autor
  • Gość
Chyba nie masz gosciu dzieci. Dwa przedszkola są potrzebne, bo tworzą się nawet listy rezerwowe chętnych dzieci, dla których w 1turze zabrakło miejsc. Ja córkę która pójdzie od września już zgłosiłam i była 17 czy 18 na liście. A był to styczeń, więc się nie wypowiadaj bo nie wiesz, co piszesz.

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 17:17 #6

  • przedszkolak II
  • przedszkolak II Avatar Autor
  • Gość

alicja napisał: Że zamknąć, to nie słyszałam, że sprywatyzować, to były pogłoski, że burmistrz ma plan , dotyczyłoby to przedszkola przy 1-go Maja. Znając życie, to prędzej czy później okaże się to prawdą, nic tylko uciekać


Sprywatyzować BURMISTRZA będzie taniej :cheer: Sprywatyzować SEKRETARZA będzie taniej :cheer: OD PRZEDSZKOLI WARA

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 20:06 #7

  • z poważaniem
  • z poważaniem Avatar Autor
  • Gość
Większej głupoty dawno nie czytałam na tym gównianym forum. Administrator niech się zajmie uczciwą robotą a stronę wywali na śmietnik.

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/10 20:59 #8

  • alicja
  • alicja Avatar Autor
  • Gość
a co Pani/Pan na tym forum robi, flustracje wyładowuje anonimowo? gratulacje, błyskotliwy komentarz :cheer: , no i cóż za celna uwaga do administratora, może czas porzucić anonimowość i podpisać się

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/11 10:58 #9

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość

alicja napisał: a co Pani/Pan na tym forum robi, flustracje wyładowuje anonimowo? gratulacje, błyskotliwy komentarz :cheer: , no i cóż za celna uwaga do administratora, może czas porzucić anonimowość i podpisać się

Tak to prawda administrator cokolwiek napisze(a zawsze pisze to co myśli i zgodnie z prawdą) ma w nosie co inni pomyślą, zawsze swoje komentarze podpisuje, A TY ALICJO Z KRAINY WYOBRAŹNI ?

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/11 19:00 #10

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

z poważaniem napisał: Większej głupoty dawno nie czytałam na tym gównianym forum. Administrator niech się zajmie uczciwą robotą a stronę wywali na śmietnik.


Szanujemy każdą konstruktywną krytykę. Niestety opcja z zamknięciem forum z przyczyn oczywistych nie może być zrealizowana od ręki. To wymaga czasu.

Co do naszych przedszkoli, nie jest dobrze. Np Bażyny pożegnają się ze swoim punktem który został stworzony za środki z UE. Najłatwiej oszczędzać na dzieciach. Ogólnie to polityka ogólnokrajowa. PO ma plany prywatyzacji przedszkoli sugerując że to wyjdzie wszystkim na dobre.

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/22 09:38 #11

  • pan
  • pan Avatar Autor
  • Gość
Przedszkola nie otrzymują dotacji budżetowych. Gmina na przedszkolach traci dużo kasy. Zamknięcie jednego to spora ulga dla zadłużonego budżetu. Po co tyle przedszkoli skoro rodzice siedzą w domu z powodu braku pracy. Zamiast gapić się w telewizor zajmą się dziećmi.

Odp: Zamkną przedszkole ? 2012/02/22 11:33 #12

  • do pana
  • do pana Avatar Autor
  • Gość
Ja wlasnie potrzebuje przedszkola by móc pójść do pracy. Dziecka że sobą przecież nie wezmę
  • Strona:
  • 1