GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/07 11:33 #16

  • kpw
  • kpw Avatar Autor
  • Gość

rada napisał: Dlaczego NIKT nie rozlicza poprzedniej władzy. WSZYSCY się boją. DOŚĆ rozdawania gminnych mieszkań dla SWOICH RADNYCH.


Poprzednicy wystarczająco skłócili mieszkańców gminy tworząc swoje własne elity nieudaczników przy korycie. Do dzisiaj nie mogą się otrząsnąć że ludzie odsuneli ich od koryta. Była władza nie może pogodzić się ze stratą tak dobrego interesu jak rządzenie gminą. STOP kolesiom.

Redaktor Radzicki powinien się tym zająć jeśli chce odzyskać zaufanie czytelników. Wyjaśnić sprawę gminnego lokum w Dąbrówce. Kto pozwolił na sprzedaż dla byłego radnego. Wyborcy chcą wiedzieć co się dzieje z gminnym majątkiem. Liczymy na pana Grzegorza.

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/07 19:43 #17

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
A JA SIE CIESZE ZE BEDZIE TA STRONA I BEDZIE MOZNA PRAWDE OCZYWISCIE BEZ OBRAZANIA NIE OBAWIAJĄC SIE ZE KOMENTARZ ZOSTANIE USUNIĘTY TAK JAK NA WM ORNETA

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/08 23:19 #18

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

kpw napisał:

rada napisał: Dlaczego NIKT nie rozlicza poprzedniej władzy. WSZYSCY się boją. DOŚĆ rozdawania gminnych mieszkań dla SWOICH RADNYCH.


Poprzednicy wystarczająco skłócili mieszkańców gminy tworząc swoje własne elity nieudaczników przy korycie. Do dzisiaj nie mogą się otrząsnąć że ludzie odsuneli ich od koryta. Była władza nie może pogodzić się ze stratą tak dobrego interesu jak rządzenie gminą. STOP kolesiom.

Redaktor Radzicki powinien się tym zająć jeśli chce odzyskać zaufanie czytelników. Wyjaśnić sprawę gminnego lokum w Dąbrówce. Kto pozwolił na sprzedaż dla byłego radnego. Wyborcy chcą wiedzieć co się dzieje z gminnym majątkiem. Liczymy na pana Grzegorza.

słyszałem że były radny kupił to mieszkanie a nie dostał od poprzedniego burmistrza
REKLAMA

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/16 16:35 #19

  • kiepska 24
  • kiepska 24 Avatar Autor
  • Gość
Weszlam na stronę Orneta24 i była to strata czasu. Nic tam nie ma. W rubryce aktualności żadnego artykułu. W rubryce z regionu żadnego artykułu. Jakiś przebłysk o WOŚP, posucha straszna w tym serwisie.

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/16 21:04 #20

  • iola
  • iola Avatar Autor
  • Gość

kiepska 24 napisał: Weszlam na stronę Orneta24 i była to strata czasu. Nic tam nie ma. W rubryce aktualności żadnego artykułu. W rubryce z regionu żadnego artykułu. Jakiś przebłysk o WOŚP, posucha straszna w tym serwisie.

TO PRAWDA SZKODA CZASU BY TAM ZAGLĄDAĆ !!!!! NIEMA NIC I NIE BĘDZIE, TO TYLKO PODPUCHA.......

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/16 21:12 #21

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Proszę dać trochę czasu. Pan Radzicki ma "swoje" źródła więc na pewno będzie pisał o "ciekawych" sprawach. Na pewno to też nie jest dobra wiadomość dla "wszystkich" mieszkańców ;)
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/17 09:12 #22

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał: Proszę dać trochę czasu. Pan Radzicki ma "swoje" źródła więc na pewno będzie pisał o "ciekawych" sprawach. Na pewno to też nie jest dobra wiadomość dla "wszystkich" mieszkańców ;)

Pan burmistrz wystraszył Radzickiego , tylko nie wiem czym,coś się wydarzyło stąd ta cisza kolego......Irek ma sposób na wszystkich tylko dla LESZKA.G. rady dać nie może, i jego żołnierze są bezradni .

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/19 13:30 #23

  • wm
  • wm Avatar Autor
  • Gość
Podobno na olsztyńskim portalu Radzicki pisze jako gra. Wstydzi się nazwiska?

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/19 15:28 #24

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość

wm napisał: Podobno na olsztyńskim portalu Radzicki pisze jako gra. Wstydzi się nazwiska?

Po co pisać o Radzickim jak on się boi swego cienia.

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/22 18:04 #25

  • kiepski zart
  • kiepski zart Avatar Autor
  • Gość

wiem napisał:

ziutek napisał: Proszę dać trochę czasu. Pan Radzicki ma "swoje" źródła więc na pewno będzie pisał o "ciekawych" sprawach. Na pewno to też nie jest dobra wiadomość dla "wszystkich" mieszkańców ;)

Pan burmistrz wystraszył Radzickiego , tylko nie wiem czym,coś się wydarzyło stąd ta cisza kolego......Irek ma sposób na wszystkich tylko dla LESZKA.G. rady dać nie może, i jego żołnierze są bezradni .

Jak się czyta jakie wy głupoty wypisujecie to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Wygląda to wszystko jak wielka polityka, haki na przeciwników, koalicje. Brrr...........

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/22 20:15 #26

  • ojoj
  • ojoj Avatar Autor
  • Gość

kiepski zart napisał:

wiem napisał:

ziutek napisał: Proszę dać trochę czasu. Pan Radzicki ma "swoje" źródła więc na pewno będzie pisał o "ciekawych" sprawach. Na pewno to też nie jest dobra wiadomość dla "wszystkich" mieszkańców ;)

Pan burmistrz wystraszył Radzickiego , tylko nie wiem czym,coś się wydarzyło stąd ta cisza kolego......Irek ma sposób na wszystkich tylko dla LESZKA.G. rady dać nie może, i jego żołnierze są bezradni .

Jak się czyta jakie wy głupoty wypisujecie to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Wygląda to wszystko jak wielka polityka, haki na przeciwników, koalicje. Brrr...........
ZAWSZE SĄ TACY CO PISZĄ I TACY CO KRYTYKUJĄ , TAKA JEST DEMOKRACJA I TO WŁAŚNIE FORUM... JEŻELI NIE WYTRZYMUJESZ CIŚNIENIA TO NIE CZYTAJ.

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/02/27 21:15 #27

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość

wm napisał: Podobno na olsztyńskim portalu Radzicki pisze jako gra. Wstydzi się nazwiska?

PAN GRZEGORZ MA MOCNE I ZNANE W ŚWIECIE NAZWISKO, WIĘC CZEMU MIAŁBY SIĘ WSTYDZIĆ ................................!

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/03/14 15:28 #28

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość

ja napisał:

wm napisał: Podobno na olsztyńskim portalu Radzicki pisze jako gra. Wstydzi się nazwiska?

PAN GRZEGORZ MA MOCNE I ZNANE W ŚWIECIE NAZWISKO, WIĘC CZEMU MIAŁBY SIĘ WSTYDZIĆ ................................!
Panie Radzicki gdzie jest ta pana Orneta 24!!! Kolejny raz zrobił pan z siebie pajaca.
REKLAMA

Odp: GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/03/16 20:29 #29

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość

OLA napisał:

ja napisał:

wm napisał: Podobno na olsztyńskim portalu Radzicki pisze jako gra. Wstydzi się nazwiska?

PAN GRZEGORZ MA MOCNE I ZNANE W ŚWIECIE NAZWISKO, WIĘC CZEMU MIAŁBY SIĘ WSTYDZIĆ ................................!
Panie Radzicki gdzie jest ta pana Orneta 24!!! Kolejny raz zrobił pan z siebie pajaca.
ON TYLKO W JĘZYKU MOCNY !
REKLAMA

GRZEGORZ I JEGO ORNETA 24 2012/10/15 09:27 #30

  • jasiu
  • jasiu Avatar Autor
  • Gość
Dziękujemy /panu Radzickiemu za prowokację alkoholową i pokazanie obłudy jaka zżera ornecki samorząd.