Zaginione drogocenne dokumenty - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zaginione drogocenne dokumenty 2014/08/06 16:10 #1

  • mieszkaniec Ornety
  • mieszkaniec Ornety Avatar Autor
  • Gość
Mijają miesiące a sprawa zaginionych dokumentów z iglicy ratusza dalej stoi w miejscu. Czy forumowicze mają wiedzę co się w tej bulwersującej sprawie dzieje? Czy przesłuchano panów Koguta i Wiszowatego?

Na 100% nie ma ich w Muzeum Warmii i Mazur jak zdaję się sugerował Burmistrz Ołtuszewski

„W odpowiedzi na pismo skierowane do nas przez adw. Piotra Barteckiego z Kancelarii Adwokackiej, z dnia 16 kwietnia informuję, że w zbiorach Muzeum Warmii i Mazur nie znajdują się oryginały zaginionych manuskryptów. Nie posiadamy też żadnych dokumentów, które potwierdzałyby fakt, że skarby z iglicy zostały przekazane właśnie do naszego muzeum."

Zaginione drogocenne dokumenty 2014/08/07 08:09 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Tylko w Ornecie takie numery :evil: Nikt nic nie wie. Wygląda na to że rękę rękę myje i wszystko zostanie zamiecione pod dywan. Dlaczego władze samorządowe nic nie robią w tej sprawie? Nie zastanawia was dziwne zachowanie kolejnych burmistrzów i vice? Jeden mówi że dokumenty są w muzeum, drugi mówi że nie wie co się z nimi stało a trzeci że ma dokument potwierdzający przekazanie. Ktoś tu kłamie.

Zaginione drogocenne dokumenty 2014/08/08 11:41 #3

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Jeśli się nie mylę dokumenty zostały odnalezione w 2001 roku, 13 lat temu. Jeśli mnie pamięć nie myli burmistrzem był Jarosław Kogut. Myślę że do niego trzeba składać zapytania co i jak.
REKLAMA

Zaginione drogocenne dokumenty 2014/09/02 20:32 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
O naszym wspaniałym mieście w mediach zawsze mówią tylko w negatywnym kontekście. Za co Bóg nas pokarał nieudaczną władzą?

ro.com.pl/w-ornecie-zaginely-cenne-histo...e-dokumenty/01152184

Zaginione drogocenne dokumenty 2014/09/11 19:14 #5

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
Czy wiadomo już co Zagubionymi dokumentami z iglicy ??????????????????????

Zaginione drogocenne dokumenty 2014/11/14 08:29 #6

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

ja napisał: Czy wiadomo już co Zagubionymi dokumentami z iglicy ??????????????????????


"Prawdopodobnie cały czas były w ratuszu – informuje burmistrz Ornety Ireneusz Popiel."

to wiadomość z radia olsztyn
Prawda? Nie ma takiej.

Zaginione drogocenne dokumenty 2014/11/14 08:36 #7

  • ktośka
  • ktośka Avatar Autor
  • Gość

Krzysztof U napisał:

ja napisał: Czy wiadomo już co Zagubionymi dokumentami z iglicy ??????????????????????


"Prawdopodobnie cały czas były w ratuszu – informuje burmistrz Ornety Ireneusz Popiel."

to wiadomość z radia olsztyn
ha ha ale gospodarz nie wiedział co ma na własnym podwórku.Niezła rozpierducha w ratuszu !!!
  • Strona:
  • 1