nowy dyrektor - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

nowy dyrektor 2012/04/09 05:49 #1

  • michaś
  • michaś Avatar Autor
  • Gość
z niecierpliwością wszyscy czekamy na nowego dyrektora MDKu. czas przewietrzyć te stare komunistyczne mury
potrzebna jest nowa osoba na tym stanowisku bez kompleksów wiedząca jasno co chce robić

Odp: nowy dyrektor 2012/04/09 11:37 #2

  • olaf
  • olaf Avatar Autor
  • Gość

michaś napisał: z niecierpliwością wszyscy czekamy na nowego dyrektora MDKu. czas przewietrzyć te stare komunistyczne mury
potrzebna jest nowa osoba na tym stanowisku bez kompleksów wiedząca jasno co chce robić


jest konkurs ogłoszony ? jak tak to startuje

Odp: nowy dyrektor 2012/04/19 16:31 #3

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
referencje składa się chyba u burmistrza
REKLAMA

nowy dyrektor 2012/11/19 19:16 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego nie ma jeszcze dyrektora? Usnąć z nudów idzie w Ornecie.

nowy dyrektor 2012/11/20 07:37 #5

  • jest
  • jest Avatar Autor
  • Gość
Jest nowy dyrektor. To bardzo konkretna młoda pani, z ciekawości sprawdziłam informacje na jej temat i jestem pod wrażeniem. Na Tv Orneta jest z nią krótki wywiad. Polecam bo to miła odmiana. Wyraża się bardzo poprawnie, jest elokwentna i według mojej oceny Orneta może tylko skorzystać na jej obecności. Do tej pory działała w innych miejscowościach.

nowy dyrektor 2012/11/21 17:55 #6

  • 2012
  • 2012 Avatar Autor
  • Gość
A jednak w Ornecie są porządni ludzie. Brawo pani dyrektor

nowy dyrektor 2012/11/21 21:53 #7

  • ???
  • ??? Avatar Autor
  • Gość
Mam wrażenie że nie jest z Ornety, bo się wyróżnia na tle orneckich tradycyjnych urzędników. Nie jest jaśnie panią urzędniczką co to od razu pierścień wystawia do całowania...

nowy dyrektor 2013/03/06 12:04 #8

  • realista
  • realista Avatar Autor
  • Gość
do tvorneta -nowy powiew : Pani Agnieszka i poprzednicy też robili, tylko pan tvorneta nie był taki zafascynowany i nie podkręcał tematu działaniami mdku, bo nie czuł korzyści. transakcja łączona! poza tym dziwne, żeby przyszedł nowy dyrektor i spoczął na laurach, trzeba na poczatek się pokazać.
sekcje były też kiedyś, a nawet zostały częściowo obcięte przez nową dyr i powstały kluby kosztem starych. pozostało wiele sekcji płatnych - prywatnych- to jaka to zasługa MDK? oceńmy za rok lub dwa zanim się podjaramy jak to niektórzy. zapytajmy też jaką kasą dysponowali dyrektorzy, bo teraz jest dużo więcej niz było, więc jak jest kasa to i sa działania

nowy dyrektor 2013/03/06 12:24 #9

  • telewizor
  • telewizor Avatar Autor
  • Gość
W Miejskim Domu Kultury w Ornecie od czasu objęcia stanowiska przez nowego dyrektora można zauważyć powiew świeżych pomysłów. Przykładem nowych inicjatyw jest uruchomienia Teatru Małego Widza. Klubu Młodzieżowego Alternatywa oraz zajęć fire show czyli teatru tańca z ogniem.


Urzędowa telewizja ma rację. W MDK coś drgneło. Działania pana Popiela przynoszą pierwsze efekty. Oczywiście z podsumowaniem musimy zaczekać do końca kadencji.

nowy dyrektor 2013/03/06 12:51 #10

  • co
  • co Avatar Autor
  • Gość
co takiego drgneło. więcej sie o tym gada i ludzie z ciekawości przychodzą zobaczyć. wina też poprzedników, że tak się mało promowali , nie wiadomo jaki szum,a dużo wiecej nic nie ma. to też sztuka gadania, a nowa widać że ją ma.

nowy dyrektor 2013/03/10 16:29 #11

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Ma ogromne doświadczenie w integrowaniu społeczności lokalnych. Możemy jedynie dopingować i życzyć wytrwałości. Przypominam że I orneckie forum inicjatyw pozytywnych to również jej ogromna zasługa.
  • Strona:
  • 1