Wybory 2018

1 tydzień 4 dni temu #22295 przez konstytucja
Replied by konstytucja on topic Wybory 2018
Partia która łamie konstytucję nie ma prawa wystawiać kandydatów w demokratycznym państwie.
1 tydzień 4 dni temu #22298 przez anonim
Replied by anonim on topic Wybory 2018
Po konwencji pani Ołtuszewskiej jestem rozczarowany. Moim zdaniem jej program wyborczy to zwykłe lanie wody. Gwarantem przywrócenia całodobowego posterunku policji jest Prawo i Sprawiedliwość i ich kandydat.
1 tydzień 4 dni temu #22299 przez Wyborca
Replied by Wyborca on topic Wybory 2018
Ja na razie bacznie obserwuję i staram się być na konferencjach wyborczych. Programy wyborze się powielają choćby pogotowie z obsadą lekarską. Co wybory to ten temat wraca. Pewnie nie bardzo można coś w tym temacie zrobić ale może tym razem się uda. Ja obstawiam, że bój o urząd Burmistrza tak naprawdę będzie się toczył między p. Popielem, a p. Lisowskim, a może p. Ołtuszewską? Pani Kozioł jest kobietą upartą i może kiedyś......
1 tydzień 4 dni temu #22300 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Wybory 2018
Gdzie podziewa się ornecka platforma i pan Kogut? ;)
1 tydzień 3 dni temu #22301 przez anonim

Anonim napisał: Gdzie podziewa się ornecka platforma i pan Kogut? ;)

Nie ma po kim płakać. Liczy się dobro miasta i jego mieszkańców. Wygrana Lisowskiego to nowe możliwości na rozwój i rządowe wsparcie.
1 tydzień 3 dni temu #22302 przez pisowiec
Replied by pisowiec on topic Wybory 2018
Pis ma najwięcej sympatyków wśród osób w wieku 25-29 lat. Orneta to miasto emerytów i rencistów którzy są naturalnym elektoratem poubeckiej platformy. Będzie ciężko wygrać Lisowskiemu.
1 tydzień 3 dni temu #22303 przez obserwatorek
Replied by obserwatorek on topic Wybory 2018
Do pierwszego szeregu na listach do rady trafiają osoby którzy już samym wyglądem nie wzbudzają zaufania a wręcz wywołują niechęć. Większość mieszkańców Ornety którzy głosują to ludzie prości nie mający należytego rozeznania i podatni na manipulacje, ledwie wiążący koniec z końcem. Ale oczy mają.
1 tydzień 3 dni temu #22304 przez wyborczyni
Replied by wyborczyni on topic Wybory 2018
Dla mnie najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa. Kandydat który zagwarantuje całodobowy posterunek policji oraz pogotowie ratunkowe otrzyma mój głos.
1 tydzień 3 dni temu #22305 przez Mieczysław
Replied by Mieczysław on topic Wybory 2018

wyborczyni napisał: Dla mnie najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa. Kandydat który zagwarantuje całodobowy posterunek policji oraz pogotowie ratunkowe otrzyma mój głos.

Głosuj na Ołtuszewską. Ma to w programie na pierwszym miejscu.

Mój priorytet – Pogotowie Ratunkowe tu na miejscu, w Ornecie. Oznacza to, że odtąd nad naszym zdrowiem i życiem czuwać będą przez cały czas lekarze i zawodowi ratownicy medyczni. W nagłych sytuacjach pomoc otrzymamy natychmiast.
Podstawą wielu diagnoz lekarskich są zdjęcia rentgenowskie. Przywrócę ponownie funkcjonowanie takiej pracowni w Ornecie.
1 tydzień 3 dni temu #22306 przez anonim
Przed wyborami jak zwykle festiwal gruszek na wierzbie. Co jeden to lepszy bajkopisarz. Szpital Ornecie, uniwersytet, stocznia, nowy dworzec kolejowy, nowoczesny stadion Ornetarena. Ktoś jeszcze wierzy w obietnice bez pokrycia? Dajmy szansę osobie wiarygodnej która ma poparcie partii rządzącej.
1 tydzień 3 dni temu #22307 przez anonim
Podziwiam Marzenę Ołtuszewską za determinację. Kobieta nie boi się kolejnej totalnej porażki.
1 tydzień 3 dni temu #22308 przez ciekawy
Replied by ciekawy on topic Wybory 2018

anonim napisał: Podziwiam Marzenę Ołtuszewską za determinację. Kobieta nie boi się kolejnej totalnej porażki.

Za co ją podziwiasz? Nie bardzo rozumiem om co ci chodzi
1 tydzień 3 dni temu #22311 przez poinformowany
Replied by poinformowany on topic Wybory 2018

Anonim napisał: Gdzie podziewa się ornecka platforma i pan Kogut? ;)

W naszym okręgu pchają się do powiatu

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jarosław Kogut
2Elżbieta Suchodolska
3Robert Tadeusz Sielicki
4Elżbieta Ewa Fijarczyk
5Bożena Hermanowicz
6Józef Marijko
7Tadeusz Makiewicz
8Jolanta Maria Wagner
9Mateusz Jurkiewicz
1 tydzień 3 dni temu #22312 przez benek martyniuk
Replied by benek martyniuk on topic Wybory 2018

anonim napisał: Przed wyborami jak zwykle festiwal gruszek na wierzbie. Co jeden to lepszy bajkopisarz. Szpital Ornecie, uniwersytet, stocznia, nowy dworzec kolejowy, nowoczesny stadion Ornetarena. Ktoś jeszcze wierzy w obietnice bez pokrycia? Dajmy szansę osobie wiarygodnej która ma poparcie partii rządzącej.

Co powiesz na to?

• Wykorzystanie wód termalnych obecnych na terenie gminy, co pozwoliłoby na ogrzanie miasta, a także zwiększenie atrakcyjności rekreacyjnej, sportowej i turystycznej Ornety.
1 tydzień 3 dni temu #22313 przez ala
Replied by ala on topic Wybory 2018
Wykorzystanie wód termalnych to nie głupi pomysł. Trzymam kciuki. Kto to proponuje?
Czas generowania strony: 0.571 s.