Kiełbasa wyborcza - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kiełbasa wyborcza 2014/09/01 12:23 #1

  • Władzia. B
  • Władzia. B Avatar Autor
  • Gość
Zbliżają się wybory samorządowe , kandydaci na burmistrza dwoją się i troją by kupić w miarę tanią ale dobrą kiełbasę, nasz obecnie panujący włodarz nakupił zepsutej ,i takie mamy skutki jego rządzenia !!! Wszyscy mają sraczkę i nic z tego rządzenia nie wynikło. Myślę że tym razem się opamięta i wyjedzie po zakupy i nie wróci. Ostrzegam pozostałych kandydatów przed zakupem zepsutej kiełbasy , Orneta ma dość jedzenia zepsutej , taniej kiełbasy !!!

Kiełbasa wyborcza 2014/09/01 20:48 #2

  • anonimus
  • anonimus Avatar Autor
  • Gość
oj bardzo zepsuta ta kiełbasa i arogancka.

Kiełbasa wyborcza 2014/09/01 21:49 #3

  • Kasia
  • Kasia Avatar Autor
  • Gość

Władzia. B napisał: Zbliżają się wybory samorządowe , kandydaci na burmistrza dwoją się i troją by kupić w miarę tanią ale dobrą kiełbasę, nasz obecnie panujący włodarz nakupił zepsutej ,i takie mamy skutki jego rządzenia !!! Wszyscy mają sraczkę i nic z tego rządzenia nie wynikło. Myślę że tym razem się opamięta i wyjedzie po zakupy i nie wróci. Ostrzegam pozostałych kandydatów przed zakupem zepsutej kiełbasy , Orneta ma dość jedzenia zepsutej , taniej kiełbasy !!!

Teraz zaczną się obietnice komu dać , a komu zabrać.Trzeba wiedzieć gdzie się przytulić.
REKLAMA

Kiełbasa wyborcza 2014/09/02 20:14 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Zaraz się zacznie uroczyste przecinanie wstęg :) Pan Popiel jest mistrzem samozachwytu

Kiełbasa wyborcza 2014/09/02 21:46 #5

  • !!!
  • !!! Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Zaraz się zacznie uroczyste przecinanie wstęg :) Pan Popiel jest mistrzem samozachwytu

TERAZ SIĘ ZACZNIE , TO PROFESOR W PROPAGANDZIE !!! BYĆ MOŻE BĘDZIE LATAŁ BALONEM NAD GMINĄ, OCZYWIŚCIE ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI.
  • Strona:
  • 1