mniejszości etniczne w Ornecie - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/04/01 14:06 #16

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość

hugo napisał:

wyborca napisał: Polityka rozwoju gminy przynosi wymierne efekty. Chińczyki otwierają sklepy. Pakistańczycy szukają orneckich dziewczyn. Kraina sexu i biznesu :cheer:

MÓZG WAM SIĘ ZLASOWAŁ, CO LUDZI OBCHODZĄ K.... TURASY!!!! CZY NIC WIĘCEJ WAS NIE INTERESUJE !!!!
oj Hugo, Hugo, właśnie nas "coś" interesuje, martwi i niepokoi, między innymi obecność nowych w Ornecie, niekoniecznie porządanych, stąd pytania o cel ich wizyty, masz inne zainteresowania zmień portal na pudelka

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/04/01 14:16 #17

  • hugo
  • hugo Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał:

hugo napisał:

wyborca napisał: Polityka rozwoju gminy przynosi wymierne efekty. Chińczyki otwierają sklepy. Pakistańczycy szukają orneckich dziewczyn. Kraina sexu i biznesu :cheer:

MÓZG WAM SIĘ ZLASOWAŁ, CO LUDZI OBCHODZĄ K.... TURASY!!!! CZY NIC WIĘCEJ WAS NIE INTERESUJE !!!!
oj Hugo, Hugo, właśnie nas "coś" interesuje, martwi i niepokoi, między innymi obecność nowych w Ornecie, niekoniecznie porządanych, stąd pytania o cel ich wizyty, masz inne zainteresowania zmień portal na pudelka
Alicja widziałem ostatnio stado baranów krążących po naszych ulicach , może wiesz czyje to barany?

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/04/01 14:30 #18

  • darçon
  • darçon Avatar Autor
  • Gość
Nooo... Zakładając wątek czekałem tylko jak posypią się trudne słowa typu ksenofobia, nietolerancja, rasizm itd, dobrze że w przebłysku swojego geniuszu nie dorzuciliście jeszcze antysemityzm! Musicie być strasznie dumni z siebie - prawda??? Niestety tylko debile i to krótkowzroczni typu wypisującego tu "hugo" nie widzą problemu a problem jest! Patrząc jak w sejmie i w szkołach znikają krzyże a w jakim tempie budowane są meczety w Polsce wolę żeby rano budził mnie kogut a nie muzzein z minaretu - to po pierwsze! Po drugie daję każdemu klocka kto zrobi zdjęcie pracującemu u nas ciapatemu (niech to będzie Gunnebo, Staldrut czy cokolwiek). Swojego czasu mieszkał u nas Luis Morel - ale on chociaż mówił po Polsku (no i podobno był niezły harpagan) a oni....
REKLAMA

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/04/01 14:32 #19

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość

hugo napisał:

Alicja napisał:

hugo napisał:

wyborca napisał: Polityka rozwoju gminy przynosi wymierne efekty. Chińczyki otwierają sklepy. Pakistańczycy szukają orneckich dziewczyn. Kraina sexu i biznesu :cheer:

MÓZG WAM SIĘ ZLASOWAŁ, CO LUDZI OBCHODZĄ K.... TURASY!!!! CZY NIC WIĘCEJ WAS NIE INTERESUJE !!!!
oj Hugo, Hugo, właśnie nas "coś" interesuje, martwi i niepokoi, między innymi obecność nowych w Ornecie, niekoniecznie porządanych, stąd pytania o cel ich wizyty, masz inne zainteresowania zmień portal na pudelka
Alicja widziałem ostatnio stado baranów krążących po naszych ulicach , może wiesz czyje to barany?

nie, nie wiem czyje to barany. Twoja odpowiedź i związek z tym, o czym piszę każe mi się domyślać, że to Twoje towarzystwo do rozmowy, poziom dyskusji by się wyrównał

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/04/01 14:34 #20

  • warm
  • warm Avatar Autor
  • Gość

Alicja widziałem ostatnio stado baranów krążących po naszych ulicach , może wiesz czyje to barany?


Ja wiem!!! To ty i ekipa na mieście!!!

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/04/05 11:45 #21

  • darçon
  • darçon Avatar Autor
  • Gość
Oto przykład że warto jednak podchodzić do tematu ciapatych b. poważnie:

konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Dzihad...sc.html?ticaid=1e37d

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/04/21 14:21 #22

  • ktoska
  • ktoska Avatar Autor
  • Gość
Ostatnio zaczepiali moja córkę nad jeziorem,prosli o fajkę.Córka była z psem ,więc ich pogonił.poza tym news od sąsiadki:napadnieto kobietę na mostku przy poczcie (droga na polną)jest w szpitalu ,właśnie w\w sa podejrzewani.

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/06/29 08:22 #23

  • Paul
  • Paul Avatar
  • Gość
Nazwa tematu jest nie do przyjęcia na forum publicznym! Prosiłbym o edycję, niech to będą np.: "mniejszości etniczne". A co wypowiedzi to leci od was rasizmem i całkowitym brakiem tolerancji :/

Odp: mniejszości etniczne w Ornecie 2012/06/30 22:16 #24

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

darçon napisał: Nooo... Zakładając wątek czekałem tylko jak posypią się trudne słowa typu ksenofobia, nietolerancja, rasizm itd, dobrze że w przebłysku swojego geniuszu nie dorzuciliście jeszcze antysemityzm! Musicie być strasznie dumni z siebie - prawda??? Niestety tylko debile i to krótkowzroczni typu wypisującego tu "hugo" nie widzą problemu a problem jest! Patrząc jak w sejmie i w szkołach znikają krzyże a w jakim tempie budowane są meczety w Polsce wolę żeby rano budził mnie kogut a nie muzzein z minaretu - to po pierwsze! Po drugie daję każdemu klocka kto zrobi zdjęcie pracującemu u nas ciapatemu (niech to będzie Gunnebo, Staldrut czy cokolwiek). Swojego czasu mieszkał u nas Luis Morel - ale on chociaż mówił po Polsku (no i podobno był niezły harpagan) a oni....


Po ostatnich wyczynach Wojewódzkiego lepiej uważać :)
Prawda? Nie ma takiej.

mniejszości etniczne w Ornecie 2012/07/21 10:13 #25

  • rambo
  • rambo Avatar Autor
  • Gość
Będzie to samo co we Francji. Państwo islamskie :evil: