nasza szkoła uratowana - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

nasza szkoła uratowana 2013/02/27 14:17 #1

  • sp4
  • sp4 Avatar Autor
  • Gość
Opór rodziców i kadry nauczycielskiej przyniósł wymierne efekty. Uratowaliśmy naszą szkołę przed zamknięciem. Dziękujemy wszystkim którzy nie bali się przeciwstawić lokalnej władzy.

Więcej informacji o przyczynach na stronie burmistrza Ornety
ireneuszpopiel.pl/index.php?option=com_c...aktualnoci&Itemid=86

nasza szkoła uratowana 2013/02/27 17:02 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Rozsądna decyzja pana Popiela w sprawie czwórki. Cała sprawa była jedną wielką pomyłką, na szczęście w porę poszli po rozum do głowy.

nasza szkoła uratowana 2013/02/27 19:41 #3

  • i dobrze
  • i dobrze Avatar Autor
  • Gość
Bardzo dobrze. Dzieciakom będzie lepiej i ludzie nie zostaną bez pracy.
REKLAMA

nasza szkoła uratowana 2013/02/27 21:53 #4

  • miastowy
  • miastowy Avatar Autor
  • Gość

sp4 napisał: Więcej informacji o przyczynach na stronie burmistrza Ornety
ireneuszpopiel.pl/index.php?option=com_c...aktualnoci&Itemid=86


Nie wiedziałam że pan Burmistrz prowadzi prywatną stronkę. :ohmy: Jaka stronka taki burmistrz. Zero logiki.

nasza szkoła uratowana 2013/02/28 20:32 #5

  • PR
  • PR Avatar Autor
  • Gość
Nie sądzę żeby burmistrz miał czas siedzieć nas stroną internetową. Ważne że coś na niej pisze na bieżąco. Może kiedyś zdecyduje się na fachowca od PR to i strona stanie się przejrzysta. Co do SP4 myślę że decydujące było negatywne nastawienie kuratorium w sprawie przeniesienia.

nasza szkoła uratowana 2013/03/01 09:52 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Tyle zamieszania, tyle zdrowia odebranego ludziom przez 2 lata, pieniądze wydane na materiały i przeróbki w budynku gimnazjum, zamieszanie wśród uczniów, rodziców, nauczycieli. No i na koniec decyzja burmistrza, która ma mu przynieść splendor. Taki dobry że nie przeniesie czwórki do gimnazjum. Tfu na takie rządy, dojrzały człowiek zanim coś zrobi to przemyśli a nie robi a potem myśli. Kolejna porażka burmistrza Popiela. Już ponad dwa lata rządów Popiela i same porażki, nic do tej pory nie zrobił, albo żeruje na poprzednikach, albo coś zacznie i nie kończy. Jedyna szansa aby uratować twarz to abdykować panie burmistrzu ale to trzeba mieć jaja

nasza szkoła uratowana 2013/03/01 10:58 #7

  • mala_mi
  • mala_mi Avatar Autor
  • Gość
Ale bzdury piszesz, masz takie podejście, że cokolwiek by burmistrz nie zrobił to byłoby źle. Dobrze, że myśli, szuka, pracuje. Zamieszanie robili rodzice, i słusznie, mieli takie prawo, pierwsze słyszę, że zostały wydane pieniądze na przeróbki i materiały w gimnazjum, podaj źródło.
Kto nie pracuje nie ma szansy na sukces,a decyzja o nieprzeonoszeniu nie jest porażką. Nie żeruje, tylko spłaca, nie ma potrzeby ratowania twarzy bo ją cały czas ma.
Ale zawsze będą tacy anonimowi flustraci bez jaj.

nasza szkoła uratowana 2013/03/01 11:19 #8

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ważne że uratowaliśmy nasze dzieci przed zakusami urzędników. Wszystko dobre co się dobrze kończy. Podejrzewam że strach przed nadchodzącymi wyborami zrobił swoje. Pan Burmistrz do stołka zdążył się przyzwyczaić i skalkulował sobie że likwidując 4 pogrzebie szansę na ponowną elekcję.

nasza szkoła uratowana 2013/03/01 12:41 #9

  • dziękujemy
  • dziękujemy Avatar Autor
  • Gość
To prezent od władzy dla mieszkańców z okazji 700 lecia naszego miasta. Dziękujemy panie Burmistrzu.

nasza szkoła uratowana 2013/03/01 19:10 #10

  • .
  • . Avatar Autor
  • Gość
Nie ma za co dziękować bo to żadna zasługa naszych władz. To kuratorium po prostu się nie zgodziło i tyle. Nasi gdyby mogli toby na plecach przenieśli :)

nasza szkoła uratowana 2013/03/02 21:50 #11

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Kuratorium po to jest by bronić interesów dzieci i rodziców. Inaczej to gmina wszystkie szkoły by zamkneła.
  • Strona:
  • 1