WŁAŚCIWY DYREKTOR ! - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/14 07:24 #16

  • pozdrawiam kucharki
  • pozdrawiam kucharki Avatar Autor
  • Gość

śmiać mi się chce napisał: pani od gotowania trafi na swego,tak jak Adamek!!! proszę pamiętać PYCHA ROZPYCHA.....


Wstyd i żenada ale cóż takie są układy w Bażynach

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/14 08:51 #17

  • wodnik
  • wodnik Avatar Autor
  • Gość

pozdrawiam kucharki napisał:

śmiać mi się chce napisał: pani od gotowania trafi na swego,tak jak Adamek!!! proszę pamiętać PYCHA ROZPYCHA.....


Wstyd i żenada ale cóż takie są układy w Bażynach

Miejscowy wieloletni radny zna sprawę doskonale.Uważa że to normalne. :( Ryba zawsze psuje się od głowy.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/14 11:34 #18

  • belferka
  • belferka Avatar Autor
  • Gość
Przestańcie pisać głupoty jak nie wiecie. Kucharka radnego nie lubi bo jej się za dużo rządzi w kuchni. A Tomaszek pali faje i też go nie lubi ;)
REKLAMA

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/14 15:34 #19

  • nie do wiary
  • nie do wiary Avatar Autor
  • Gość
To dyrektorka się godzi żeby tak każdy mógł łazić po szkolnej kuchni ? Nie chce mi się wierzyć w te wasze bajki. Może specjalnie piszecie o kucharce by zająć jej miejsce.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/14 21:24 #20

  • lisica
  • lisica Avatar Autor
  • Gość
Musi mieć kucharka mocne plecy w gminie jeśli się tak rządzi.[/quote]


pani od gotowania trafi na swego,tak jak Adamek!!! proszę pamiętać PYCHA ROZPYCHA.....[/quote]

Mówi się, że na tym forum ludzie tylko narzekają i pytlują jęzorem na innych ale ja słyszę o tej "pani od kuchni" od wielu lat. I powiem szczerze, że nic pozytywnego, a wręcz przeciwnie. Życzę jej żeby jak najszybciej poszła na wcześniejszą emeryturę. Będzie więcej świeżego, zdrowego powietrza.
Kto mi wytłumaczy dlaczego kuchnia w szkole w Bażynach w dalszym ciągu funkcjonuje na starych zasadach. W Ornecie stołówki szkolne zostały sprywatyzowane.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/15 14:12 #21

  • jestem za
  • jestem za Avatar Autor
  • Gość

lisica napisał: Kto mi wytłumaczy dlaczego kuchnia w szkole w Bażynach w dalszym ciągu funkcjonuje na starych zasadach. W Ornecie stołówki szkolne zostały sprywatyzowane.


Nie wiem jak jest teraz ale za dyrektorki Ringowej kucharka szkolna swoje prywatne wypieki robiła na szkolnej kuchni. To już wtedy była jej prywatna kuchnia :lol: :lol: :lol: :lol:

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/15 19:02 #22

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

jestem za napisał:

lisica napisał: Kto mi wytłumaczy dlaczego kuchnia w szkole w Bażynach w dalszym ciągu funkcjonuje na starych zasadach. W Ornecie stołówki szkolne zostały sprywatyzowane.


Nie wiem jak jest teraz ale za dyrektorki Ringowej kucharka szkolna swoje prywatne wypieki robiła na szkolnej kuchni. To już wtedy była jej prywatna kuchnia :lol: :lol: :lol: :lol:

sprywatyzowała stołówkę i bardzo dobrze idzie kobieta z duchem czasu

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/17 04:32 #23

  • S-ka
  • S-ka Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

jestem za napisał:

lisica napisał: Kto mi wytłumaczy dlaczego kuchnia w szkole w Bażynach w dalszym ciągu funkcjonuje na starych zasadach. W Ornecie stołówki szkolne zostały sprywatyzowane.


Nie wiem jak jest teraz ale za dyrektorki Ringowej kucharka szkolna swoje prywatne wypieki robiła na szkolnej kuchni. To już wtedy była jej prywatna kuchnia :lol: :lol: :lol: :lol:

sprywatyzowała stołówkę i bardzo dobrze idzie kobieta z duchem czasu

Idzie z duchem czasu jak cholera! W dobie wzmożonej kontroli dOstrzeżono jej haryzmatyczną osobowość i zdolności.Należy jej się medal z kartofla!

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/17 09:42 #24

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Dajcie spokój kucharce. Jakim prawem ją na forum opisujecie. To nie jest osoba publiczna..

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/17 15:57 #25

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Kuchara ma poparcie bażyńskiego radnego. Nikt jej nie podskoczy. Wszędzie w gminie stołówki nie są już na etacie a w Bażynach jest na etacie. Czary Mary.