Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2010/12/03 05:58 #9

Anonymous

 Avatar

Przydlądałam się i przysłuchwałam I turze.Obserwowałam "padalca polityczego" w kręgu p.Ołtuszewskiego,a przytakiwała Kogutowi.Takich ludzi należy się bać i eleminować.Głosowałem na p.Ołtuszewskiego,a II turze nie buorę udziału.Interesuje mnie Orneta a nie chore ambicje.

goya napisał: Ciekawe co na no wyborcy P.Koguta i P. Ołtuszewskiego.
Ja bym nie zagłosowała na osobę, która przed I turą próbowała w każdy możliwy sposób mojego kandydata zdyskwalifikować w oczach wyborców (czarne ulotki, itp.).
Jako wyborca P. Koguta też czułabym dyskomfort wiedząc, że liczy się uzyskanie poparcia za wszelką cenę, nawet za cenę bratania się z "wrogiem", który zostawił Ornetę w tak marnej kondycji finansowej. Na co P. Kogut kładł szczególny nacisk... Co kto lubi. Całe szczęście, nie mam takiego dylematu :D

2010/12/03 00:14 #8

goya

goya Avatar

x napisał: Niesamowite!!! Panu, Panie Ołtuszewski plują w ozy, ale Pan mówi, że to deszcz pada. Gratuluję takiej postawy!!! A może chodzi o coś innego?

zgadzam się, najpierw sobie nim gębę powycierali, a teraz wszyscy są jak kochająca się rodzinka... A gdzie honor Panie Ołtuszewski? Można było nie poprzeć żadnego kandydata i z honorem zejść ze sceny, a tak...cóż pozostaje jakiś niesmak...