Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/01 21:38 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
scan ulotki

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/01 23:22 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ewa napisał: scan ulotki

W takim razie panie Ołtuszewski proszę o wyjaśnienie, z jakiego powodu w 1998( ?)roku wyrzucił pan z pracy pana Koguta??? Czyżby za sumienne wykonywanie swoich obowiązków??? jakich argumentów pan użył podejmując taką decyzję??? Czyż nie obawa przed młodym , ambitnym i dobrze przygotowanym do pełnienia tej funkcji człowiekiem popchnęła pana do podjęcia tak desperackiej decyzji ( z pana strony )o oddaniu swego głosu na pana Koguta. Przykro panu będzie kiedy wreszcie coś pozytywnego zacznie się dziać w naszym mieście i gminie, bo pan swoją szansę na dokonanie ''czegoś'' po prostu przespał. Tak więc drodzy wyborcy WYBIERZCIE człowieka MŁODEGO, AMBITNEGO, DOBRZE PRZYGOTOWANEGO do pełnienia odpowiedzialnej funkcji burmistrza- IRENEUSZA POPIELA.

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/01 23:37 #3

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2
Ciekawe co na no wyborcy P.Koguta i P. Ołtuszewskiego.
Ja bym nie zagłosowała na osobę, która przed I turą próbowała w każdy możliwy sposób mojego kandydata zdyskwalifikować w oczach wyborców (czarne ulotki, itp.).
Jako wyborca P. Koguta też czułabym dyskomfort wiedząc, że liczy się uzyskanie poparcia za wszelką cenę, nawet za cenę bratania się z "wrogiem", który zostawił Ornetę w tak marnej kondycji finansowej. Na co P. Kogut kładł szczególny nacisk... Co kto lubi. Całe szczęście, nie mam takiego dylematu :D
REKLAMA

ŻENADA 2010/12/02 07:19 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
No i wyszło szydło z worka .....a co.........a to......że zarówno Pan Ołtuszewski jak i Pan Kogut mają tylko jeden cel....................tym celem jest .................zaklepanie ciepłego stołka.............Jeden Pan przegrał wybory........a drugi zmęczył się dojeżdżaniem do Lidzbarka Warmińskiego..........
Szanowałem Pana Ołtuszewskiego za tę decyzję odnośnie zwolnienia z pracy Pana Koguta...........ale teraz to bardzo żałuję że głosowałem na niego.........
Pan Kogut jestem solennie przekonany że już zobaczył swoją przegraną.......!!!
Może tym razem raz na zawsze da nam spokój!
CZEGO SOBIE I WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ŻYCZĘ pod choinkę!!!

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/02 08:41 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
bardzo dobry ruch pana ołtuszewskiego poparł osobę bardziej doświadczoną i sprawdzoną przez kilka lat na różnych stanowiskach samorządowych która ma poparcie samego marszałka województwa

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/02 10:40 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: bardzo dobry ruch pana ołtuszewskiego poparł osobę bardziej doświadczoną i sprawdzoną przez kilka lat na różnych stanowiskach samorządowych która ma poparcie samego marszałka województwa


brawo p.Ołtuszewski. Tu nie chodzi o prywatne animozje tylko o dobro mieszkańców Głosy mojej rodziny przeznaczamy dla p.Koguta.

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/02 13:00 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
PANU KOGUTOWI I PANU OŁTUSZEWSKIEMU już dziękujemy!

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/02 23:56 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Niesamowite!!! Panu, Panie Ołtuszewski plują w ozy, ale Pan mówi, że to deszcz pada. Gratuluję takiej postawy!!! A może chodzi o coś innego?

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/03 00:14 #9

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

x napisał: Niesamowite!!! Panu, Panie Ołtuszewski plują w ozy, ale Pan mówi, że to deszcz pada. Gratuluję takiej postawy!!! A może chodzi o coś innego?

zgadzam się, najpierw sobie nim gębę powycierali, a teraz wszyscy są jak kochająca się rodzinka... A gdzie honor Panie Ołtuszewski? Można było nie poprzeć żadnego kandydata i z honorem zejść ze sceny, a tak...cóż pozostaje jakiś niesmak...

Re: Oświadczenie Pana Ołtuszewskiego - ulotka 2010/12/03 05:58 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Przydlądałam się i przysłuchwałam I turze.Obserwowałam "padalca polityczego" w kręgu p.Ołtuszewskiego,a przytakiwała Kogutowi.Takich ludzi należy się bać i eleminować.Głosowałem na p.Ołtuszewskiego,a II turze nie buorę udziału.Interesuje mnie Orneta a nie chore ambicje.

goya napisał: Ciekawe co na no wyborcy P.Koguta i P. Ołtuszewskiego.
Ja bym nie zagłosowała na osobę, która przed I turą próbowała w każdy możliwy sposób mojego kandydata zdyskwalifikować w oczach wyborców (czarne ulotki, itp.).
Jako wyborca P. Koguta też czułabym dyskomfort wiedząc, że liczy się uzyskanie poparcia za wszelką cenę, nawet za cenę bratania się z "wrogiem", który zostawił Ornetę w tak marnej kondycji finansowej. Na co P. Kogut kładł szczególny nacisk... Co kto lubi. Całe szczęście, nie mam takiego dylematu :D

  • Strona:
  • 1