Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/06/11 13:41 #31

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Jestem przerażony. Skąd tyle nienawiści do p.p.Jaroniów? Przecież Oni robią kawał dobrej roboty.Piszecie o korzyściach materialnych.Ale czytając o stowarzyszeniu Samartyanie też zarzuca się im korzyści materialne.Czy ludzie którzy robią coś dobrego , ciekawego i pożytecznego od razu muszą kierować się pobudkami materialnymi? Na pierwsze spotkanie stowarzyszenia pięknie nazwanego MISTOWIEŚ /jednoczenie wsi z miastem/ tak to rozumiem , spontanicznie przyszło ok 60 osób co było ogromnym zaskoczeniem. Widać Jaronie przyciągają ludzi mądrych , niezawistnych , otwartych na nowe pomysły a Ci z żółcią na ustach/z zazdrości/niech się skręcają z zazdrości.Ostatnio bardzo modny był temat p.Radzickiego.Widać już oszczerstwa się wyczerpały no i po raz kolejny trzeba dokopać Jaroniom. Ale co ich nie zabije to ich wzmocni.Ja kibicuję im i myślę ,że również wstąpię do stowarzyszenia które p.Danusia założyła przy pomocy innych mądrych ludzi.Tak trzymać p.Jaronie - psy szczekają a karawana idzie dalej.

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/06/13 18:13 #32

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
pani danusia nie jest wcale zła wręcz przeciwnie to wzór kobiety skromnej i uczciwej nie wiem komu zależy bu popsuć jej dobrą opinię

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/06/24 15:15 #33

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Pani Danusiu! Z okazji imienin pomyślności , radości , sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym oraz dużo nowych mądrych pomysłów życzy "obserwator"
REKLAMA

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/21 11:15 #34

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
jeszcze żyje czy już upadło nowe stowarzyszenie ?

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/22 11:31 #35

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: jeszcze żyje czy już upadło nowe stowarzyszenie ?

Stowarzyszenie nie upadło i nie ma takiej alternatywy , działa bardzo prężnie , ciągle przybywają nowi członkowie.Jeżeli jesteś "gościu" ciekaw odsyłam do Gazety Olsztyńskiej z ubiegłego tygodnia gdzie jest artykuł i są zamieszczone zdjęcia z pikniku rodzinnego w leśniczówce koła łowieckiego "Dzik".Zabawa była wyśmienita.

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/22 11:59 #36

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

obserwator napisał:

Gość napisał: Stowarzyszenie nie upadło i nie ma takiej alternatywy , działa bardzo prężnie , ciągle przybywają nowi członkowie.Jeżeli jesteś "gościu" ciekaw odsyłam do Gazety Olsztyńskiej z ubiegłego tygodnia gdzie jest artykuł i są zamieszczone zdjęcia z pikniku rodzinnego w leśniczówce koła łowieckiego "Dzik".Zabawa była wyśmienita.


nie czytam gazety olsztyńskiej :( z tego co słyszałem to piknik całkowicie nie wypalił to wina beznadziejnej organizacji a właściwe jej braku

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/26 08:51 #37

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

nie czytam gazety olsztyńskiej :( z tego co słyszałem to piknik całkowicie nie wypalił to wina beznadziejnej organizacji a właściwe jej braku


Drogi "gościu" szkoda , że nie czytasz gazety , a impreza była świetnie zorganizowana co odzwierciela się w zamieszczonych zdjęciach. Pozdrawiam. Nie bądź złośliwy.

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/26 11:25 #38

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

obserwator napisał: Jeżeli jesteś "gościu" ciekaw odsyłam do Gazety Olsztyńskiej z ubiegłego tygodnia gdzie jest artykuł i są zamieszczone zdjęcia z pikniku rodzinnego w leśniczówce koła łowieckiego "Dzik".Zabawa była wyśmienita.


może kto wstawi jak wie jak zdjęcia z gazety olsztyńskiej z ubiegłego tygodnia nikt z moich znajomych nie czyta olsztyńskiej po drugie szkoda 2 zł na gazetę jak mam internet :)

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/26 12:21 #39

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

może kto wstawi jak wie jak zdjęcia z gazety olsztyńskiej z ubiegłego tygodnia nikt z moich znajomych nie czyta olsztyńskiej po drugie szkoda 2 zł na gazetę jak mam internet :)


Gazety są za darmo do wglądu w bibliotece. To jest głupia dyskusja - jak ktoś jest na nie to uwierzy w to w co chce wierzyć. Stowarzyszenie ma się świetnie ale takiego "gościa" to chyba by nie zdzierżyło.

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/26 21:13 #40

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
zaczyna się od hulania :lol: i skończy się na hulaniu a kiedy zrobicie coś pożytecznego ?

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/07/28 10:36 #41

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
po co te przepychanki forum jest dla wszystkich równo dostępne masz coś ciekawego do powiedzenia to pisz nie masz to nie pisz
podaje link do info z władzami stowarzyszenia

www.infoveriti.pl/firma/356594/s ... ckiewicza/

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2011/01/14 21:13 #42

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

bezradny napisał: kolejny pomysł radnego jaronia na kasę ?

Nie macie pojęcia o czym piszecie,bezradni, zazdrośni i zawistni ludzie,a piszecie!!!!Wstyd!!!

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2011/01/14 21:33 #43

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

CIAPEK napisał:

bezradny napisał: kolejny pomysł radnego jaronia na kasę ?

Witam bezradnego i proszę o rozwinęcie swojej myśli.Mieszkańcy mieszkający stosunkowo krótko w Ornecie nie mają pojecia o klikach orneckich.Pan Jaroń jest znany wspólnotom mieszk.że naprawia dachy ,a faktury na te usługi wystawione przez zakład pogrzebowy w Miłakowie.Prawda ,że zdolny facet ?
Nie masz pojęcia o czym piszesz człowieku,więc nie pisz!!!Żal mi takich ludzi!Wstyd!
REKLAMA

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2011/01/28 09:36 #44

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ciekawy napisał: niektórzy tu piszą że stowarzyszenie = radny jaroń na jakiej podstawie tak twierdzicie ?
apropo jaronia myślę że wyborcy z dąbrówki skorygują swoją decyzję z przed 4 lat i panu jaroniowi podziękują


Mieszkańcy Dąbrówki skorygowali swoją decyzję sprzed 4 lat i panu Jaroniowi podziękowali :lol:
REKLAMA

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2011/01/31 14:45 #45

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Mieszkańcy Dąbrówki skorygowali swoją decyzję sprzed 4 lat i panu Jaroniowi podziękowali :lol:

pierdu , pierdu p.Jaronia 4 lata temu nie było w Dąbrówce .Że też nie przejmujecie się oblodzonym podwórzem i śniegiem tylko Jaroniem.