CZŁONEK - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

CZŁONEK 2014/02/11 09:57 #1

  • Nowy zarządStowarzyszeniaMIASTOWIEŚ
  • Nowy zarządStowarzyszeniaMIASTOWIEŚ Avatar Autor
  • Gość
W poniedziałek 3 lutego odbyło się Walne Zebranie naszego stowarzyszenia. Pani Jaroń zrezygnowała z funkcji prezesa. Walne, po długiej debacie wybrało następujący skład Zarządu:
1. Prezes - Agnieszka Triebling-Matys
2. Zastępca prezesa - Wojciech Kiziewicz
3. Sekretarz - Danuta Kiziewicz
4. Skarbnik - Joanna Litwin
5. Członek Zarządu - Justyna Podleś
6. Członek Zarządu - Robert Dubaj

CZŁONEK 2014/02/11 17:18 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Pan Dubaj to chyba człowiek obecnego Burmistrza?

CZŁONEK 2014/02/12 17:05 #3

  • o lu.
  • o lu. Avatar Autor
  • Gość
Raczej na odwrót :lol: :lol:
REKLAMA

CZŁONEK 2014/02/12 17:14 #4

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Pan Dubaj to chyba człowiek obecnego Burmistrza?


Raczej nie. To on pociągnął całe obchody 700 Ornety.

CZŁONEK 2014/02/12 17:22 #5

  • wiem że tak
  • wiem że tak Avatar Autor
  • Gość
Ci którzy naprawdę dużo robią w tym stowarzyszeniu nie potrzebują być czyimiś ludźmi.

CZŁONEK 2014/02/12 18:29 #6

  • zainteresowany
  • zainteresowany Avatar Autor
  • Gość

Nowy zarządStowarzyszeniaMIASTOWIEŚ napisał: W poniedziałek 3 lutego odbyło się Walne Zebranie naszego stowarzyszenia. Pani Jaroń zrezygnowała z funkcji prezesa. Walne, po długiej debacie wybrało następujący skład Zarządu:
1. Prezes - Agnieszka Triebling-Matys
2. Zastępca prezesa - Wojciech Kiziewicz
3. Sekretarz - Danuta Kiziewicz
4. Skarbnik - Joanna Litwin
5. Członek Zarządu - Justyna Podleś
6. Członek Zarządu - Robert Dubaj

Samych sukcesów życzę nowemu zarządowi , jest to bardzo ciężka praca.Pozdrawiam.

CZŁONEK 2014/02/12 19:32 #7

  • bez członka
  • bez członka Avatar Autor
  • Gość

zainteresowany napisał:

Nowy zarządStowarzyszeniaMIASTOWIEŚ napisał: W poniedziałek 3 lutego odbyło się Walne Zebranie naszego stowarzyszenia. Pani Jaroń zrezygnowała z funkcji prezesa. Walne, po długiej debacie wybrało następujący skład Zarządu:
1. Prezes - Agnieszka Triebling-Matys
2. Zastępca prezesa - Wojciech Kiziewicz
3. Sekretarz - Danuta Kiziewicz
4. Skarbnik - Joanna Litwin
5. Członek Zarządu - Justyna Podleś
6. Członek Zarządu - Robert Dubaj

Samych sukcesów życzę nowemu zarządowi , jest to bardzo ciężka praca.Pozdrawiam.

O widzę że spadochroniarze od władzy kochanej, pani Justyna i pan Robert. Tej nowej pani prezes z dziwnym nazwiskiem nie kojarzę.

CZŁONEK 2014/02/12 19:38 #8

  • perelka
  • perelka Avatar Autor
  • Gość
zazwyczaj jest tak, przy róznych imprezach pracuje sztab ludzi albo kilka osob i sa to osoby ktore nie lubia rozgłosu a pracuja na kogoss nazwisko , cala tajemnica

CZŁONEK 2014/02/12 19:40 #9

  • zzz
  • zzz Avatar Autor
  • Gość
co znaczy spadochroniarze?

CZŁONEK 2014/02/12 19:58 #10

  • wiem że tak
  • wiem że tak Avatar Autor
  • Gość
Bzdura piętrowa.

P Dubaj spadochroniarz :silly: :silly: :silly: Nie potrafisz zrozumieć że to człowiek który tak po prostu ma chęć działać?Udowodnił to wiele razy.
A więc po dwakroć bzdura.

CZŁONEK 2014/02/12 22:34 #11

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Drodzy forumowicze proszę bez osobistych wycieczek. Nie po to możemy pisać tu anonimowo żeby wylewać swoje kompleksy. Dalsze ataki personalne będą usuwane.

Dla pana Wojtka i Roberta należą się naprawdę wielkie brawa za imprezy z okazji 700 lecia. Wiem także o przygotowaniach do kolejnych fajnych event-ów o tematyce historycznej więc życzmy powodzenia.
Prawda? Nie ma takiej.

CZŁONEK 2014/02/13 08:01 #12

  • a.a.
  • a.a. Avatar Autor
  • Gość
Pan Wojtek i Pan Robert organizowali potyczki rekonstrukcyjne, a nie dni Ornety (i nie jako osoby prywatne tylko jako stowarzyszenie). Współorganizatorem i współprowadzącą była pani P (też z tego stowarzyszenia).
odsłonięcie tablicy, wystawa,festiwal modelarski to nie są dzieła dwóch osób, tylko stowarzyszenia, osiru i też była tam pani P.
Pani P. organizowała też inne atrakcje związane z obchodami dni Ornety, więc czemu szukacie dziury w całym?

CZŁONEK 2014/02/13 17:30 #13

  • albert
  • albert Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 289
  • Otrzymane podziękowania: 19
Witam
Większość wypowiadających się w tym temacie robi to anonimowo.Brakuje odwagi?
Bardzo proszę aby Administrator zgodnie z zapowiedzią usunął posty obrażające Justynę.
.Co do imprez organizowanych przez nasze stowarzyszenie - wszystkie są w większym lub mniejszym stopniu pracą zbiorową.Jedna osoba nie jest w stanie nad wszystkim zapanować.Dlatego pisanie że X zrobił to, a Y tamto to nieporozumienie.
W stowarzyszeniu działają ludzie Burmistrza, spadochroniarze i kto jeszcze?
Bo moim zdaniem są tutaj ludzie którzy mają chęć COŚ zrobić. Ot i cała tajemnica....
Kto nie pamięta historii skazany jest na ponowne jej przeżycie
Za tę wiadomość podziękował(a): ewa
REKLAMA

CZŁONEK 2014/02/13 17:51 #14

  • o pwe
  • o pwe Avatar Autor
  • Gość

Krzysztof U napisał: Drodzy forumowicze proszę bez osobistych wycieczek. Nie po to możemy pisać tu anonimowo żeby wylewać swoje kompleksy. Dalsze ataki personalne będą usuwane.

Dla pana Wojtka i Roberta należą się naprawdę wielkie brawa za imprezy z okazji 700 lecia. Wiem także o przygotowaniach do kolejnych fajnych event-ów o tematyce historycznej więc życzmy powodzenia.


Mam pytanie do Admina:gdzie pan był kiedy na głowę p.Natalii wylewano pomyje? Wtedy było można?[/http://www.nasza-orneta.pl/forum/burmistrz-ornety/7323-pani-sekretarz.html]
REKLAMA

CZŁONEK 2014/02/13 18:14 #15

  • irena
  • irena Avatar Autor
  • Gość
www.nasza-orneta.pl/forum/burmistrz-orne...-pani-sekretarz.html
Oten temat chyba chodziło.Zastanawiający brak reakcji.Dlaczego?