Kobieta została Burmistrzem Ornety - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/01 22:04 #21

  • były radny
  • były radny Avatar Autor
  • Gość

Znajomi chwalą nowe władze Ornety. Z pustego i Salomon nie naleje. Pozdrawiam

A co mają nie chwalić? Orneta jarmarkami żyje. Mieszkańcy ze szczęścia prawie oszaleli. Nigdy nie żyło się tak dobrze.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/02 07:54 #22

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Jarmarki w Ornecie mają wielowiekową tradycję. Co złego w kontynuacji tradycji? Czepiacie się wszystkiego.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/02 08:41 #23

  • były radny
  • były radny Avatar Autor
  • Gość

Jarmarki w Ornecie mają wielowiekową tradycję. Co złego w kontynuacji tradycji? Czepiacie się wszystkiego.

Porównujesz średniowieczne jarmarki z propagandową tandetą? Zamiast chleba igrzyska dla Ornety. Kogo stać na kawałek ciasta za 15 zł? Woda w górę, ścieki w górę, śmieci w górę. O tym się milczy.
REKLAMA

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/02 08:51 #24

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Polska to kolonia Europy. Na przykładzie Ornety widać to w maksymalnym powiększeniu, Będzie jeszcze lepiej. Zamiast pracy stawiają kolejne markety.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/02 12:55 #25

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Polska to kolonia Europy. Na przykładzie Ornety widać to w maksymalnym powiększeniu, Będzie jeszcze lepiej. Zamiast pracy stawiają kolejne markety.

Jaki wpływ na stawianie marketów w Ornecie mają burmistrzowie miast? Nie obudziłeś się jeszcze z komuny?

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/02 18:16 #26

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Orneta musi wydać zgodę na budowę kolejnego marketu. Tak mi się wydaje.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/02 20:12 #27

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Prywatny inwestor może stawiać co chce i gdzie chce i kiedy chce. Ograniczeniem jest tylko prawo.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/02 23:56 #28

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
ORNETA - OKROPNA ATMOSFERA NEGATYWNA ENERGIA NIEZDROWA RYWALIZACJA

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/04 23:29 #29

  • drift magic
  • drift magic Avatar Autor
  • Gość
Lotnisko tyle lat stało bezużyteczne. Przyszła nowa pani i ożyło. Brawo.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/08 18:50 #30

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Serio palenie gumy na orneckim lotnisku ma być zasługą dla władz miasta? Dobrze się czujecie?