Kobieta została Burmistrzem Ornety - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/20 11:55 #11

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Jak na razie rządy pani Lasockiej oceniam pozytywnie. To silna osobowość okraszona życzliwym sercem. Trzymam kciuki za panią burmistrz.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/20 17:19 #12

  • ala
  • ala Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wszyscy moi znajomi głosowali na panią Losocką. Będzie dobrze.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/22 06:14 #13

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Czy pani burmistrz jest popierana przez powiatową PO? Ma ktoś sprawdzone info?
REKLAMA

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/22 09:38 #14

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 379
  • Otrzymane podziękowania: 16

Czy pani burmistrz jest popierana przez powiatową PO? Ma ktoś sprawdzone info?

A jakie to ma znaczenie dla samorządowej Ornety? Warmińsko Mazurskie jako województwo aspirujące głosuje jak wszyscy młodzi wykształceni z wielkich ośrodków. Dobry relację z partią Donalda Tuska są chyba ewentualną zaletą.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/22 11:52 #15

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Znaczenie ogromne dla Ornety. Powiatowa Platforma Obywatelska wszystkie inwestycje upycha w Lidzbarku. Orneta tylko na tym traci. Nasi powiatowi radni przymykają oczy. Czas to skończyć.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/26 14:18 #16

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Ornecka pani burmistrz przypomina mi polskiego premiera Donalda Tuska. Dużo słów mało konkretów. Orneta nie ma czasu na pozorowane działania.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/27 10:59 #17

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 679
  • Otrzymane podziękowania: 21
Jeśli już musimy jako mieszkańcy gminy Orneta poruszać polityczne wątki proszę zachować kulturę wypowiedzi i merytoryczną atmosferę. Żadna władza nie lubi krytyki czy to samorządowa na szczeblu gminnym czy rząd w Warszawie.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/28 19:12 #18

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Dla mnie pani Kasia jest jednym z najlepszych burmistrzów w Polsce. Skromna i odpowiedzialna. Orneta pod jej rządami rozkwita,

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/09/29 21:31 #19

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Jakie zasługi mają orneccy włodarze w temacie remontu dworca kolejowego i peronów? Słyszałem że tylko Orneta nie dostała dotacji na remonty.

Kobieta została Burmistrzem Ornety 2025/10/01 20:16 #20

  • ala
  • ala Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Znajomi chwalą nowe władze Ornety. Z pustego i Salomon nie naleje. Pozdrawiam