SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? 2014/09/09 21:46 #1

  • koczis
  • koczis Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
JESTEŚCIE NIEZADOWOLENI Z WASZEGO ADMINISTRATORA NIERUCHOMOŚCI LUB WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ? NIE PODOBAJĄ WAM SIĘ BUDYNKI I WŁADZE NAD NIMI? MOŻEMY TO ZMIENIĆ. NASZA ADMINISTRACJA ZARZĄDZA 98 WSPÓLNOTAMI W DOBRYM MIEŚCIE I OKOLICACH JESTEŚMY JUŻ W ORNECIE.ADMINISTRUJEMY BUDYNEK NA PRZECIWKO RATUSZA I JUŻ GO MODERNIZUJEMY.ZAPRASZAM DO ROZMOWY I DO WSPÓŁPRACY.
Załączniki:

SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? 2014/09/10 21:43 #2

  • chętny
  • chętny Avatar
  • Gość
Proszę zorganizować spotkanie z mieszkańcami Wspólnoty Mieszkaniowej Plac Wolności 37 w Ornecie.
Może Państwa firma wyjaśni to co powinno być i jak prowadzone.
Bardzo dobra inicjatywa.

SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? 2014/09/11 08:47 #3

  • koczis
  • koczis Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Proponujemy spotkanie w przyszłym tygodniu w środę lub czwartek o godzinie 17 w Ornecie.Zapraszamy zarząd i wszystkich lokatorów wspólnoty do rozmów w sprawie waszego budynku.Proszę o kontakt z nami ( 502 141 009 )albo numer telefonu aby skontaktować się z państwem w celu ustalenia miejsca spotkania i godziny. Dziękuje i serdecznie pozdrawiamy. Administrator.
REKLAMA

SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? 2014/09/11 17:27 #4

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
Będę namawiać zarząd mojej wspólnoty żeby sie z Państwem skontaktował. Może nareszcie pojawi się kompetentny zarządca w Ornecie.

SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? 2014/09/11 23:19 #5

  • koczis
  • koczis Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Spotkanie odbędzie się za tydzień w środę tj 17.09 o godzinie 17 obok w budynku , w siedzibie pss społem na 1 piętrze.Jutro znajdą Państwo dokładne informację o tym spotkaniu w skrzynkach pocztowych. Dziękuję i pozdrawiam

SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? 2014/09/20 08:15 #6

  • Wspólnota
  • Wspólnota Avatar
  • Gość
Czy ktoś ma jakieś informacje o tej Pani?? Czy jest dobra w administrowaniu budynkami? Czy administruje już w Ornecie ??

SZUKACIE NOWEGO ADMINISTRATORA WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ ? 2014/09/20 13:36 #7

  • kinga
  • kinga Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Moja wspólnota jest bardzo zadowolona ze współpracy z tym zarządcą, nie można narzekać na opieszałość jeżeli chodzi o naprawy i awarie wszystko jest załatwiane od ręki w miarę możliwości. Pani Koczan jest pomocna w sprawach związanych z załatwianiem spraw w urzędach.Nie ma problemu odnośnie wglądu w dokumentację i rachunki.W Dobrym Mieście posiada koło 100 wspólnot .W Ornecie zarządza budynkiem na przeciwko ratusza z tego co mi wiadomo to wszystko wygląda bardzo dobrze wiem to ponieważ mieszka tam mój znajomy. Pan Nowak 785697598. Z tego co słyszałam jeżeli chodzi o Ornetę to jest coraz większe zainteresowanie odnośnie do tego zarządcy i są w trakcie rozmów.
  • Strona:
  • 1