ZAPROSZENIE - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ZAPROSZENIE 2010/08/31 21:27 #1

  • albert
  • albert Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 289
  • Otrzymane podziękowania: 19
Sekcja historyczno-kolekcjonerska stowarzyszenia MIASTOWIEŚ zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyprawę śladami zapomnianej historii.Odwiedzimy ciekawe, naznaczone historią miejsca w pobliżu naszego miasta.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zgłoszenia telefoniczne chętnych przyjmujemy pod nr.tel. 55 2423947 w godz.8-15
Zbiórka w sobotę 04.09.2010 o godz.13 przy ulicy Mickiewicza(koło poczty)
Zapewniamy bezpłatny transport.
Po zakończeniu wycieczki zapraszamy na ognisko przy Domku Myśliwskim WKŁ,,Dzik"(teren lotniska)
Ognisko będzie miało charakter imprezy koszyczkowej-każdy uczestnik w prowiant zaopoatrzy się we własnym zakresie.
Kto nie pamięta historii skazany jest na ponowne jej przeżycie

Re: ZAPROSZENIE 2010/09/01 09:31 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
jakiś harmonogram rzeczowo punktowy wrzucisz ?

Re: ZAPROSZENIE 2010/09/01 18:45 #3

  • albert
  • albert Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 289
  • Otrzymane podziękowania: 19

Gość napisał: jakiś harmonogram rzeczowo punktowy wrzucisz ?

Nie chcę całkowicie odkrywać kart-trochę tajemniczości nie zaszkodzi ;)
Zdradzę tylko że odwiedzimy cztery miejsca, najdalsze znajduje się ok.15 km od Ornety.
Ostatnim punktem wycieczki będzie orneckie lotnisko.Część ,,historyczno-krajoznawcza" zajmie
ok.2,5 godziny.
Kto nie pamięta historii skazany jest na ponowne jej przeżycie
REKLAMA

Re: ZAPROSZENIE 2010/09/06 20:02 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

albert napisał:

Gość napisał: jakiś harmonogram rzeczowo punktowy wrzucisz ?

Nie chcę całkowicie odkrywać kart-trochę tajemniczości nie zaszkodzi ;)
Zdradzę tylko że odwiedzimy cztery miejsca, najdalsze znajduje się ok.15 km od Ornety.
Ostatnim punktem wycieczki będzie orneckie lotnisko.Część ,,historyczno-krajoznawcza" zajmie
ok.2,5 godziny.
wycieczka okazała sie bardzo udana i ciekawa ,przede wszystkim za sprawą Pana Wojtka ,ktory posiada ogromną wiedze o naszych terenach , było super

Re: ZAPROSZENIE 2010/09/06 21:55 #5

  • albert
  • albert Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 289
  • Otrzymane podziękowania: 19
Już po wycieczce, a ja czekam na zdjęcia(które mają być ;) ).Chcę w jakiś sposób podsumować naszą wyprawę, a fotoreportaż bardzo ułatwiłby mi zadanie.Zostałem mile zaskoczony frekwencją(grubo ponad 50 osób!) Byliśmy w czterech miejscach, które mają (oczywiście wg. mnie)swoją wartą opowiedzenia historię.Czyli:Osetnik,Spędy.Sportyny oraz orneckie lotnisko.
Teraz proszę o cierpliwość.
Zdjęcia mają być
Kto nie pamięta historii skazany jest na ponowne jej przeżycie

Re: ZAPROSZENIE 2010/09/06 23:11 #6

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

albert napisał: Już po wycieczce, a ja czekam na zdjęcia(które mają być ;) ).Chcę w jakiś sposób podsumować naszą wyprawę, a fotoreportaż bardzo ułatwiłby mi zadanie.Zostałem mile zaskoczony frekwencją(grubo ponad 50 osób!) Byliśmy w czterech miejscach, które mają (oczywiście wg. mnie)swoją wartą opowiedzenia historię.Czyli:Osetnik,Spędy.Sportyny oraz orneckie lotnisko.
Teraz proszę o cierpliwość.
Zdjęcia mają być


wielkie dzięki za ciekawa wycieczkę! Dzieciaki zachwycone... zwłaszcza Młody...tylko te jego "zakwasy" niedzielne ;)
  • Strona:
  • 1