Nauczyciele w Ornecie? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/12 16:29 #1

  • rodzic
  • rodzic Avatar Autor
  • Gość
czy tacy w ogole sa?

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/21 16:27 #2

  • Agent
  • Agent Avatar Autor
  • Gość
Z pewnością są i to dość liczne grono. Pytanie dlaczego niektórzy nauczyciele są w zadziwiający sposób wyróżniani (mnóstwo nadgodzin), mimo, że są miernotami, które niewiele sobą reprezentują. Z tego co wiem są też na terenie naszej gminy nauczyciele, którzy mimo ogromnych umiejętności i kwalifikacji na terenie Ornety nie mają pracy ????? Paranoja !!!!!!!

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/21 16:48 #3

  • ANONIM
  • ANONIM Avatar Autor
  • Gość
O nadgodzinach decydują układy, a nie umiejętności. HA, Ha.
REKLAMA

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/21 17:43 #4

  • uczeń SP1
  • uczeń SP1 Avatar Autor
  • Gość
Nowa fala nauczycieli to porażka. Miernoty i jeszcze raz miernoty. Dlaczego młodzież ma problemy z matematyką? Nauczyciele z powołania jeśli nawet są to uciekają do dużych miast i uczą w prywatnych szkołach. Cieniasy uczą w małych miastach i wsiach. Zamiast uczyć porządnie i się doszkalać systematycznie potrafią tylko narzekać i krzyczeć o podwyżki.

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/21 18:29 #5

  • Uczeń ZSZ
  • Uczeń ZSZ Avatar Autor
  • Gość
A co my mamy powiedzieć na temat naszej "wykwalifikowanej" kadry? I matura z matematyki.

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/21 19:15 #6

  • kołek
  • kołek Avatar Autor
  • Gość

Uczeń ZSZ napisał: A co my mamy powiedzieć na temat naszej "wykwalifikowanej" kadry? I matura z matematyki.


Jak się myśli o maturze to się nie idzie do ZSZ :lol: :lol: :lol: :lol:

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/22 07:42 #7

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Bo nauczycieli nowych i wykwalifikowanuch nie wpusci grono , kazdy sie trzyma jak moze swoich godzin

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/22 16:10 #8

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2
może na początek porozmawiamy o poprawnym posługiwaniu się językiem ojczystym?
Od podstawówki po maturę nauczyciele aprobują, a w dużej części sami posługują się językiem typu: poszłem, swetr, dam dla Pani, zrobię dla uczniów, robiom prace domową, itp... :sick: makabra. Później młodzież wyjeżdża do dużych miast i cuchnie "wieśniactwem" na kilometr. I nie mam tu pretensji do dzieci, czy młodzieży skoro nauczyciele, którzy mają obowiązek nauczyć, sami popełniają podstawowe błędy językowe. Nawet jeżeli ktoś będzie super specjalistą, to nigdy nie dostanie eksponowanego stanowiska jeżeli nie potrafi posługiwać się poprawnie językiem polskim.

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/22 16:43 #9

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Może ktoś zna odpowiedź na moje pytanie. Dlaczego w Ornecie nauczyciele nie są traktowani równo i z jakiego powodu. W szkołach gminnych paru nauczycieli było zmuszonych (nad czym osobiście ubolewam) odejść na emeryturę, a w szkołach powiatowych nawet takie myśli nie przechodzą im przez głowę.

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/22 16:59 #10

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
teraz nauczyciele są od organizowania niezliczonych wycieczek do kin ( utrapienie rodziców). Za moich czasów jeździło się do teatru , a nie na tępe kreskówki i do McDo...

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/23 05:59 #11

  • obok
  • obok Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: teraz nauczyciele są od organizowania niezliczonych wycieczek do kin ( utrapienie rodziców). Za moich czasów jeździło się do teatru , a nie na tępe kreskówki i do McDo...


Racja. Metody wychowawcze mają wspaniałe. Gwóźdź programu wycieczki to wizyta w Mc :angry: Dzieci utrwalają zdrowe nawyki żywieniowe pod okiem mądrych nauczycieli. Nie dziwi plaga otyłości wśród młodzieży.

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/24 08:15 #12

  • rodzic
  • rodzic Avatar Autor
  • Gość
ja slyszalam ze gdzies w ornecie i nie wiem jaka szkola malowala grafitti

Odp: Nauczyciele w Ornecie? 2011/09/28 07:17 #13

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
nauczyciele sa bardzo rozni a rodzice o tym wiedza najlepiej , oczywiscie dzieci mlodziez tez potrafi dac w kosc delikatnie mowiąc
REKLAMA
  • Strona:
  • 1