Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego 2010/11/19 14:50 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Andrzej Ołtuszewski ? kandydat na Burmistrza
Oświadczenie
Oświadczam, iż prowadzę kampanie wyborczą przedstawiając swoją osobę i to co zrobiłem w tej kadencji dla miasta. Informacje oparte są na dokumentach.
Rozliczam się ze swoich działań, wykonanych inwestycji , ze środków publicznych.
Przedstawiam swój program wyborczy realny do zrealizowania, uwzględniający potrzeby mieszkańców.

Nie atakuję swoich kontrkandydatów, chociaż dowodów na łamanie prawa przez ? Jarosława Koguta jest bardzo wiele.
Prowadzę uczciwą kampanię. Zostawiając wyborcy ocenę tego co ja zrobiłem dla gminy i tego co zrobił faktycznie Pan Kogut.
Nie dam się sprowokować
agresji, złośliwościom, oszczerstwom , bezpodstawnym atakom na moją osobę.
Pan Kogut w swoim bezwzględnym dążeniu do zdobycia władzy nie przebiera w środkach.
Swoje zaniedbania, błędy, zaniechania z poprzedniej kadencji przypisuje teraz mnie,. Oczernia, manipuluje, celowo wprowadza w błąd mieszkańców. Przykładem tego jest jego ulotka zawierająca 22 moich rzekomych porażek. Zapewniam, że są to kolejne nieprawdziwe informacje, mające na celu zdezorientowanie wyborców (tylko dla przykładu w pkt. 22 Jarosław Kogut zarzuca mi ,,Brak miejsc w żłobkach? ? chociaż wszyscy mieszkańcy doskonale wiedzą, że w Ornecie nie ma żłobków. To samo dotyczy 21 pozostałych zarzutów.)
Pomimo, że nie atakuję Jarosława Koguta, chociaż mógłbym to zrobić, nie prowadzę przeciwko niemu oszczerczej, agresywnej kampanii, to Pan Jarosław Kogut sięga po wszystkie ,nawet nieuczciwe środki, by mnie zniszczyć.

Nie potrzebował powodu by skierować przeciwko mnie sprawę do Sądu ,która odbyła się 19 listopada br.
Sąd po rozpoznaniu sprawy Postanowieniem - sygn. akt I Ns 17/10 z dnia 19 listopada 2010r. oddala skierowany przeciwko mnie wniosek jako bezpodstawny.
Pan Kogut atakuje i podaje mnie do sądu tylko dlatego, że jestem kontrkandydatem ,że dużo dla gminy robię i mam inne niż on zdanie na wiele spraw.
Nie naruszyłem jego dóbr osobistych, nie atakowałem, nie okłamywałem mieszkańców.
Teraz atakuje mnie.
Mając władzę może zaatakować każdego, nie potrzebując do tego żadnego powodu.
Że jest do tego zdolny udowodnił niejednokrotnie

źródło
www.kww-orneta.pl/start/45-spros ... zenie.html

Re: Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego 2010/11/19 16:24 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
nikt rozsądny na koguta nie zagłosuje :lol:

Re: Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego 2010/11/19 19:16 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: nikt rozsądny na koguta nie zagłosuje :lol:



Jak ja bym chciała żeby ten facet przegrał bo żałosny jest,Zamiast przystąpić do wyborów jak facet to ośmiesza sie publicznie-żenada
REKLAMA

Re: Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego 2010/11/19 21:55 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: nikt rozsądny na koguta nie zagłosuje :lol:



Jak ja bym chciała żeby ten facet przegrał bo żałosny jest,Zamiast przystąpić do wyborów jak facet to ośmiesza sie publicznie-żenada

Nie moge uwierzyć do czego zdolny jest pan Kogut jak nie czarna ulotka to lista porażek czym jeszcze nas zaskoczy? dobrze że zaczyna się cisza przedwyborcza.Trochę odetchniemy od intryg .Gdybym wpisała się dla pana Koguta na tą liste z poparciem to po dzisiejszym dniu poprosiła bym o wykasowanie mojego postu z poparciem,Jeżeli człowiek którego popieramy zachowuje się w tak karygodny sposób to źle świadczy o nas.Skoro głosujemy na niego to popieramy jego sposób prowadzenie kampanii. Jak dla mnie takie ulotki itp to najzwyczajniej w świecie znęcanie się psychiczne.Sama to przeżyłam więc rozumiem co to znaczy.Nigdy nie zrozumie tego człowiek który tego nie doświadczył.Pan Ołtuszewski i tak jest tolerancyjny że to znosi bo to lada wyzwanie.

Re: Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego 2010/11/19 22:37 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Spoko Panie Andrzeju !!! Trzymam kciuki w wyborach !!!

Re: Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego 2010/11/22 20:27 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: Spoko Panie Andrzeju !!! Trzymam kciuki w wyborach !!!

Dzięki !!! Już możesz puścić. :evil:

Re: Oświadczenia Andrzeja Ołtuszewskiego 2010/11/23 20:40 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Jak widać trzymanie kciuków w wyborach jest nieskuteczne.
Może lepiej trzeba było trzymać kciuki w nosie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Strona:
  • 1