poszukiwania - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

poszukiwania 2012/01/19 20:19 #1

  • sylwia
  • sylwia Avatar Autor
  • Gość
:(
Mam wielką prośbę do wszystkich mieszkańców Ornety.Od kilku lat poszukuję swojej rodziny z Ornety ale moje poszukiwania na nic.Chodzi mi o trzech braci Sylwestra,Olka i Adama Ruszczyńskich którzy mieszkali niegdyś w Ornecie.Jeśli ktoś ich zna bardzo bym prosiła o informacje na mój adres email; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Każda informacja będzie dla mnie ważna.Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu rodziny.Z góry dziękuje.Sylwia Ruszczyńska

Odp: poszukiwania 2012/02/23 22:12 #2

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar Autor
  • Gość
Witam,
poszukuję wszelkich informacji o babci , dzisiaj ok 80-85 lat (jeśli nadal zyje) ROZALIA SALOMON mieskzała w ORNECIE. Jakiekolwiek informacje, cokolwiek,niestety tyle o niej wiem,nie miałam okazji nigdy poznać. proszę pisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poszukiwania 2013/03/09 11:16 #3

  • @
  • @ Avatar Autor
  • Gość
w trakcie drogi 513 znajduje się ulica Wodna....... po spuszczeniu zbiornika jeziora Mieczowego ..... zmienić ma nazwę na ulica SUCHA. W temacie zawarta jest sugestia czy poszukiwania oznaczają to samo co wydarzyło się w nieodległej przeszłości w Górowie Ił.
REKLAMA

poszukiwania 2013/10/26 21:59 #4

  • Kucharz amator
  • Kucharz amator Avatar Autor
  • Gość
Czy ktoś może mi poradzić w którym sklepie w Ornecie można nabyć korzeń imbiru? :)

poszukiwania 2013/10/27 06:29 #5

  • oglądacz wystaw
  • oglądacz wystaw Avatar Autor
  • Gość
Bywa u Nejów na osiedlu.Powodzenia przy garach :)

poszukiwania 2015/01/14 20:07 #6

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Co sądzicie o łyżworolkach które były ostatnio w Biedronce?? Jest to dobry sprzęt ???

poszukiwania 2015/05/06 13:50 #7

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
ciekawy portal w którym można zlecić przewóz ładunków. Wystawiasz towar , skąd dokąd ma przejechać i przewoźnicy składają ci oferty.

Clicktrans.pl

Ja na przewozie lodówki zaoszczędziłem 40 zł ;-)
  • Strona:
  • 1