Są różne wersje co do miejsca gdzie był obóz. W obozie trzymano różnych jeńców. Jeńców polskich trzymano w okolicach Bażyn do1943 roku, jeńcy radziecy - obóz pracy około połowy 1943 roku, byli też jeńcy włoscy w rejonie głównego obozu pracy oraz jeńcy angielscy w dawnych barakach po jeńcach radzieckich. To dane z www.forum.eksploracja.pl
Na terenie lotniska istniało kilka odrębnych obozów.Trudno ustalić w którym miejscu znajdowały się obozy jeńców wojennych.Natomiast obóz karny(Straflager)napewno znajdował się w miejscu gdzie w latach 80-tych zbudowano strzelnicę.