RADNY LESZEK. - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

RADNY LESZEK. 2011/09/28 09:17 #1

  • SMUTNY
  • SMUTNY Avatar Autor
  • Gość
CHYLE CZOŁA PRZED PANEM PANIE LESZKU !!!!! PAN JAKO JEDYNY JEST ZAWSZE PRZECIW IDIOTYCZNYM DECYZJOM ...WIDAĆ GOŁYM OKIEM ŻE W OCZACH POZOSTAŁYCH JEST PAN CZARNĄ OWCĄ......JAK MOŻNA ZABRAĆ ŚRODKI SOŁECKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A GDZIE RADNI Z POZOSTAŁYCH WSI? LUDZIE PODAJCIE SIĘ DO DYMISJI !!!

Odp: RADNY LESZEK. 2011/09/28 10:31 #2

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

SMUTNY napisał: CHYLE CZOŁA PRZED PANEM PANIE LESZKU !!!!! PAN JAKO JEDYNY JEST ZAWSZE PRZECIW IDIOTYCZNYM DECYZJOM ...WIDAĆ GOŁYM OKIEM ŻE W OCZACH POZOSTAŁYCH JEST PAN CZARNĄ OWCĄ......JAK MOŻNA ZABRAĆ ŚRODKI SOŁECKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A GDZIE RADNI Z POZOSTAŁYCH WSI? LUDZIE PODAJCIE SIĘ DO DYMISJI !!!


Naprawdę to nietuzinkowy radny. Na sesjach wyróżnia się zdecydowanie spośród szarej pozostałej masy. Można mieć wrażenie że reszta ma to wszystko "gdzieś" Druga energiczna postać to radny Kaczmarek. Niestety, jest z koalicji :lol: :lol: :lol:
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: RADNY LESZEK. 2011/10/02 10:27 #3

  • znany
  • znany Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał:

SMUTNY napisał: CHYLE CZOŁA PRZED PANEM PANIE LESZKU !!!!! PAN JAKO JEDYNY JEST ZAWSZE PRZECIW IDIOTYCZNYM DECYZJOM ...WIDAĆ GOŁYM OKIEM ŻE W OCZACH POZOSTAŁYCH JEST PAN CZARNĄ OWCĄ......JAK MOŻNA ZABRAĆ ŚRODKI SOŁECKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A GDZIE RADNI Z POZOSTAŁYCH WSI? LUDZIE PODAJCIE SIĘ DO DYMISJI !!!


Naprawdę to nietuzinkowy radny. Na sesjach wyróżnia się zdecydowanie spośród szarej pozostałej masy. Można mieć wrażenie że reszta ma to wszystko "gdzieś" Druga energiczna postać to radny Kaczmarek. Niestety, jest z koalicji :lol: :lol: :lol:

adaś to może był kiedyś radnym, jak burmistrzem był ołtuszewski, teraz to jest kolejnym pionkiem na szachownicy popiela i uzara... TAK TRZYMAJ ADASIU!!!!!!!!!!!1
REKLAMA

Odp: RADNY LESZEK. 2011/10/02 10:54 #4

  • sympatyk leszka
  • sympatyk leszka Avatar Autor
  • Gość

znany napisał:

ziutek napisał:

SMUTNY napisał: CHYLE CZOŁA PRZED PANEM PANIE LESZKU !!!!! PAN JAKO JEDYNY JEST ZAWSZE PRZECIW IDIOTYCZNYM DECYZJOM ...WIDAĆ GOŁYM OKIEM ŻE W OCZACH POZOSTAŁYCH JEST PAN CZARNĄ OWCĄ......JAK MOŻNA ZABRAĆ ŚRODKI SOŁECKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A GDZIE RADNI Z POZOSTAŁYCH WSI? LUDZIE PODAJCIE SIĘ DO DYMISJI !!!


Naprawdę to nietuzinkowy radny. Na sesjach wyróżnia się zdecydowanie spośród szarej pozostałej masy. Można mieć wrażenie że reszta ma to wszystko "gdzieś" Druga energiczna postać to radny Kaczmarek. Niestety, jest z koalicji :lol: :lol: :lol:

adaś to może był kiedyś radnym, jak burmistrzem był ołtuszewski, teraz to jest kolejnym pionkiem na szachownicy popiela i uzara... TAK TRZYMAJ ADASIU!!!!!!!!!!!1




Radny leszek gruba nic nie zrobi w pojedynkę, ale kto mu pomoże? Siła rady to nauczyciele, a reszta to sieroty pożal się BOŻE !!! Oni nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi!!! Leszek współczuje ci!!! Lechu a może lizdupa sołtys z Wojciechowa ci pomoże, w tamtej kadencji brylował.......

Odp: RADNY LESZEK. 2011/11/03 22:01 #5

  • ANONIM
  • ANONIM Avatar Autor
  • Gość
Proszę obejrzeć ostatnią sesję rady miejskiej. Pan Zamyślewski zadał bardzo mądre pytania panu burmistrzowi. Pytania i sugestie. Wielki szacunek Panie Sołtysie. Mądry i rzeczowy człowiek. Niech Pan dalej zaszczyca sesje swoją obecnością. Słowotok pana burmistrza nie robi na nikim już wrażenia. Panie Sołtysie szkoda, że Pan nie zapytał szanownego burmistrza o prywatyzacje stołówki w Bażynach. Ciekawe jak by się miotał???

Odp: RADNY LESZEK. 2011/11/04 07:37 #6

  • komediant
  • komediant Avatar Autor
  • Gość
Sesje rady w Ornecie to lepsze niż Świat według Kiepskich, to Świat według nauczycieli :cheer:

Odp: RADNY LESZEK. 2011/11/04 14:58 #7

  • Smutny
  • Smutny Avatar Autor
  • Gość
Bardzo szanowałem Pana Józefa Uzara. Wielka szkoda, że to już czas przeszły.

Odp: RADNY LESZEK. 2013/05/12 14:52 #8

  • WYBORCA
  • WYBORCA Avatar Autor
  • Gość

Smutny napisał: Bardzo szanowałem Pana Józefa Uzara. Wielka szkoda, że to już czas przeszły.

A CZY TEGO PANA MOŻNA SZANOWAĆ? TO SIĘ NIE DA ...!

RADNY LESZEK. 2013/05/12 15:43 #9

  • sfrustrowana pisarka ;)
  • sfrustrowana pisarka ;) Avatar Autor
  • Gość
Własnie teraz przekonaliśmy się jak nasi drodzy radni nas potraktowali. Moim zdaniem tylko rady Gruba podszedł do sprawy z wielkim zaangażowaniem i zainteresował się sprawą. W czasie wyborów każdy składa jakieś obietnice : zrobię dla was to czy tamto ;) no właśnie z przymróżeniem oka. Zacytuję samą siebie

"jak przychodzi do wyborów to miasto jest oplakatowane, banery z kilometra widać nie wspomnę już o programach wyborczych hehe i wtedy mieszkańcy są ważni oj bardzo ważni bo każdy głos się liczy! ale w kwestii dot. "spalarni "to już nasz głos nie jest ważny? ( czy my jesteśmy tylko numerami PESEL czy ludźmi, którym należą się wyjaśnienia?). " W tym momencie czuje się jak przysłowiowy numer PESEL.... jak jestem potrzebna to wyciągam dowód a jak chcę uczestniczyć w konsultacjach społecznych i wyrazić swoje zdanie to po co? a do irytacji doprowadziło mnie stwierdzenie osoby na forum, że Burmistrz mógł ale nie musiał przeprowadzić konsultacji społecznych. Ja to zapamiętam!!! w pszyszłych wyborach też tak powiem -mogłam na Pana zagłosować ale nie musiałam :P

RADNY LESZEK. 2013/05/12 20:00 #10

  • decadesycluerw
  • decadesycluerw Avatar Autor
  • Gość
radny Leszek dostał mieszek......miesza Leszek mieszkiem , a w tym mieszku siedzi żaba i na te słowa kum..kum..kumPLN podpowiada. Leci bocian tak wysoko że zadziera każde oko gdy się jednak gdzieś już zbliża wszyscy przestrzegają że ....ubliża!! kle...kle..kle .....twoja matka w piekle. bocian......bocian....kiszka przynieś Mi braciszka. Plum....Plum...wyskoczyła żaba z mieszkania socjalnego dewelopera rewitalizującego. Gdzie się skryje żaba w miesicie...? na skwerze??? na skwerze leży siekiera i coś jej doskwiera .Siekiera nie tasak nie rąbie, nie łupie chyba dzieci ma głupie. Analfabetyzm jako teoria publicznego wyboru.

RADNY LESZEK. 2013/05/12 21:01 #11

  • Dobre!
  • Dobre! Avatar Autor
  • Gość

decadesycluerw napisał: radny Leszek dostał mieszek......miesza Leszek mieszkiem , a w tym mieszku siedzi żaba i na te słowa kum..kum..kumPLN podpowiada. Leci bocian tak wysoko że zadziera każde oko gdy się jednak gdzieś już zbliża wszyscy przestrzegają że ....ubliża!! kle...kle..kle .....twoja matka w piekle. bocian......bocian....kiszka przynieś Mi braciszka. Plum....Plum...wyskoczyła żaba z mieszkania socjalnego dewelopera rewitalizującego. Gdzie się skryje żaba w miesicie...? na skwerze??? na skwerze leży siekiera i coś jej doskwiera .Siekiera nie tasak nie rąbie, nie łupie chyba dzieci ma głupie. Analfabetyzm jako teoria publicznego wyboru.



" Analfabetyzm jako teoria publicznego wyboru" podziwiam, że na forum się do tego przyznałaś/ łeś nie każdy potrafi być tak samokrytyczny :lol:

RADNY LESZEK. 2013/05/12 21:58 #12

  • Irena.Z.
  • Irena.Z. Avatar Autor
  • Gość

SMUTNY napisał: CHYLE CZOŁA PRZED PANEM PANIE LESZKU !!!!! PAN JAKO JEDYNY JEST ZAWSZE PRZECIW IDIOTYCZNYM DECYZJOM ...WIDAĆ GOŁYM OKIEM ŻE W OCZACH POZOSTAŁYCH JEST PAN CZARNĄ OWCĄ......JAK MOŻNA ZABRAĆ ŚRODKI SOŁECKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A GDZIE RADNI Z POZOSTAŁYCH WSI? LUDZIE PODAJCIE SIĘ DO DYMISJI !!!

Jak pan to wszystko znosi p.Leszku, dla mnie jest pan bohaterem !!! Ciężko zrozumieć to co się dzieje w radzie miejskiej, jest pan owcą w stadzie wilków. A burmistrz szkoda słów !!!

RADNY LESZEK. 2013/05/13 20:49 #13

  • IRENA
  • IRENA Avatar Autor
  • Gość
Nigdzie tak niema że, radny jako jedyny jest w opozycji.Podziwiam za pana za odwagę panie Leszku.
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/13 20:56 #14

  • zdegustowana
  • zdegustowana Avatar Autor
  • Gość
Wśród radnych i tak nikt nie przebije milczącego od 3 lat trwania kadencji milczącego Maciusia he he :woohoo:
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/13 20:57 #15

  • IAGA
  • IAGA Avatar Autor
  • Gość
LESZEK NA BURMISTRZA !!!