OSiR - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

OSiR 2010/10/15 11:49 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Mam wrażenie, że kiedyś więcej się działo... Napiszcie swoje opinie.

Odp: OSiR 2011/12/02 20:30 #2

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Załączniki:

Odp: OSiR 2011/12/04 17:35 #3

  • kiderka
  • kiderka Avatar Autor
  • Gość
Ojcze nasz który jesteś w niebie,mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie. Daj mi faceta i ma być bogaty,ma mieć snopowiązałkę za cash nie na raty. Duże mieszkanie, a najlepiej nową wille. Ma mnie wciąż słuchać a nie przez chwile.Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę.Śniadanie robić nie tylko w sobotę.Oglądać romanse,biżuterię kupić, w życiu nie będzie mógł się upić.Nie chcę widzieć jego matki. Ja wydaję cash a on płaci podatki.On nie ma kolegów - ja mam koleżanki.Kont ma mieć wiele-okoliczne banki.Złotych kart bezliku,czeków co niemiara. Jak mi to załatwisz....... wzrośnie moja wiara.
REKLAMA

Odp: OSiR 2011/12/06 08:55 #4

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Takie rzeczy tylko w Erze :-)

Odp: OSiR 2011/12/16 22:10 #5

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Orlik Orneta
godziny otwarcia w grudniu:
poniedzialek - piątek 15:00-18:00
sobota 12:00-16:00
niedziela 12:00 -17:00

3 godz + 4godz + 5godz = 12 godzin tygodniowo otwarty Orlik dla dzieci które chcą pograć w piłę poza lekcjami ;-( . Chyba nie takie jest zalożenie tego typu obiektów. Myslalem że budowano te boisko by wyciągnąć dzieci z domów i uchronić przed patologiami dzisiejszej młodzieży.
Mój syn mowi, że jest on jeszcze rzekomo dodatkowo zajmowany przez piłkarzy z Błękitnych w tych 12 godzinach.

Nie bardzo wiem do kogo kierować te pytanie. Dlaczego tak krótko? Dlaczego nie wykorzystuje się do granic mozliwości tego boiska?
W innych miastach sa otwarte nawet do 22:00. Młodzież zamiast siedzieć w domu przed komputerem , pić piwa w krzakach zajęłaby się sportem. Dlaczego słyszę już nie od jednej osoby że młodsze dzieci mają problem z pograniem, bo sa przez starszych przeganiane? Dlaczego burmistrz pozwala na złe zarzadzanie obiektem.

Odp: OSiR 2011/12/16 22:20 #6

  • dobra rada
  • dobra rada Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Orlik Orneta
godziny otwarcia w grudniu:
poniedzialek - piątek 15:00-18:00
sobota 12:00-16:00
niedziela 12:00 -17:00

3 godz + 4godz + 5godz = 12 godzin tygodniowo otwarty Orlik dla dzieci które chcą pograć w piłę poza lekcjami ;-( . Chyba nie takie jest zalożenie tego typu obiektów. Myslalem że budowano te boisko by wyciągnąć dzieci z domów i uchronić przed patologiami dzisiejszej młodzieży.
Mój syn mowi, że jest on jeszcze rzekomo dodatkowo zajmowany przez piłkarzy z Błękitnych w tych 12 godzinach.

Nie bardzo wiem do kogo kierować te pytanie. Dlaczego tak krótko? Dlaczego nie wykorzystuje się do granic mozliwości tego boiska?
W innych miastach sa otwarte nawet do 22:00. Młodzież zamiast siedzieć w domu przed komputerem , pić piwa w krzakach zajęłaby się sportem. Dlaczego słyszę już nie od jednej osoby że młodsze dzieci mają problem z pograniem, bo sa przez starszych przeganiane? Dlaczego burmistrz pozwala na złe zarzadzanie obiektem.


Dobra rada. Miast pisać głupoty poucz się dodawania pisemnego :) Jak w końcu wyjdzie ci w wyniku 24 możesz sobie odpocząć.

Odp: OSiR 2011/12/16 23:00 #7

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
ups faktycznie zapomniałem te 3 godz w tygodniu pomnozyć przez 5 , sorki. Jednak nie zmienia to tego co napisałem poniżej !
  • Strona:
  • 1