Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 18:59 #31

  • duży uczeń
  • duży uczeń Avatar
  • Gość

Anonim napisał: Też o tym słyszałem, pewnie coś jest na rzeczy. Moje pytanie brzmi następująco:
- dlaczego Pan Burmistrz nie przeniesie gimnazjum nr 1 do gimnazjum nr 2. O co tu chodzi??????
Taki piękny, duży i wyremontowany budynek, który już niedługo będzie świecił pustkami. Wszystkie dzieci wieją do 1 i jak tu stworzyć normalny, zrównany poziom w Gimnazjum?????? Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie Panie Burmistrzu. Mam nadzieję, że znajduje Pan chwilkę żeby poczytać słowa swoich mieszkańców. I jeszcze jedno zauważyłem, że w jednej szkole w ramach oszczędności prywatyzuje się stołówkę, a w innej zostawia. Co miało wpływ na Pana decyzję. Zawsze Pan powtarzał (zaznaczam czas przeszły, bo chyba było minęło) ŻADNYCH UKŁADÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wszystkie stołówki są sprywatyzowane. O co ci chodzi.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 22:14 #32

  • Ubawiony
  • Ubawiony Avatar
  • Gość

duży uczeń napisał:

Anonim napisał: Też o tym słyszałem, pewnie coś jest na rzeczy. Moje pytanie brzmi następująco:
- dlaczego Pan Burmistrz nie przeniesie gimnazjum nr 1 do gimnazjum nr 2. O co tu chodzi??????
Taki piękny, duży i wyremontowany budynek, który już niedługo będzie świecił pustkami. Wszystkie dzieci wieją do 1 i jak tu stworzyć normalny, zrównany poziom w Gimnazjum?????? Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie Panie Burmistrzu. Mam nadzieję, że znajduje Pan chwilkę żeby poczytać słowa swoich mieszkańców. I jeszcze jedno zauważyłem, że w jednej szkole w ramach oszczędności prywatyzuje się stołówkę, a w innej zostawia. Co miało wpływ na Pana decyzję. Zawsze Pan powtarzał (zaznaczam czas przeszły, bo chyba było minęło) ŻADNYCH UKŁADÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wszystkie stołówki są sprywatyzowane. O co ci chodzi.
A w szkole w Bażynach też?

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 22:50 #33

  • chudy
  • chudy Avatar
  • Gość

Ubawiony napisał:

duży uczeń napisał:

Anonim napisał: Też o tym słyszałem, pewnie coś jest na rzeczy. Moje pytanie brzmi następująco:
- dlaczego Pan Burmistrz nie przeniesie gimnazjum nr 1 do gimnazjum nr 2. O co tu chodzi??????
Taki piękny, duży i wyremontowany budynek, który już niedługo będzie świecił pustkami. Wszystkie dzieci wieją do 1 i jak tu stworzyć normalny, zrównany poziom w Gimnazjum?????? Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie Panie Burmistrzu. Mam nadzieję, że znajduje Pan chwilkę żeby poczytać słowa swoich mieszkańców. I jeszcze jedno zauważyłem, że w jednej szkole w ramach oszczędności prywatyzuje się stołówkę, a w innej zostawia. Co miało wpływ na Pana decyzję. Zawsze Pan powtarzał (zaznaczam czas przeszły, bo chyba było minęło) ŻADNYCH UKŁADÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wszystkie stołówki są sprywatyzowane. O co ci chodzi.
A w szkole w Bażynach też?

chyba tak jak to można sprawdzić?
REKLAMA

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/09 07:15 #34

  • Jowita
  • Jowita Avatar
  • Gość
:evil: Kogut był liderem jak budował halę sportowa ! Zaraz zachorował, a wykownawca do dziś siedzi na oceanem.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/09 07:37 #35

  • Jowita
  • Jowita Avatar
  • Gość
:P Zauważcie mili wyborcy ! Od Warszawy przez Ornetę do Koziej Wólki wszyscy nowo wybrani /w kampanii obiecali gruszk na wierzbie/ zaczynają od ataków na poprzedników.
Solidarność rozwaliła po PRL już wszystko ! Dziś nie umieją rozkładu pociągu ułożyć.Cymbały !!!
Całą kadencję MIESZAJĄ , a nie RZĄDZĄ .! Stan całej Polski jest odbiciem Ornety.
Tylko dla durnia zmiana nazw ulic była ważniejsza od obrony miejsc pracy lub tworzenia nowych.
W Ornecie oszołomów też dostatek.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/09 08:03 #36

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Gość

Jowita napisał: :P Zauważcie mili wyborcy ! Od Warszawy przez Ornetę do Koziej Wólki wszyscy nowo wybrani /w kampanii obiecali gruszk na wierzbie/ zaczynają od ataków na poprzedników.
Solidarność rozwaliła po PRL już wszystko ! Dziś nie umieją rozkładu pociągu ułożyć.Cymbały !!!
Całą kadencję MIESZAJĄ , a nie RZĄDZĄ .! Stan całej Polski jest odbiciem Ornety.
Tylko dla durnia zmiana nazw ulic była ważniejsza od obrony miejsc pracy lub tworzenia nowych.
W Ornecie oszołomów też dostatek.


Dobrze napisane?? Brawo!!!!!! Popleczników w Ornecie pełno dla nieudolnych urzędników??? :(

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/09 10:02 #37

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
Pan Burmistrz powinien odpowiedzieć. Oczywiście z uzasadnieniem, którego cała gmina oczekuje.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/09 10:26 #38

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość

xxx napisał: Przyznam się że głosowałem na Popiela , popostu myślałem ze ten człowiek wprowadzi coś nowego , świeżego i nowoczesnego . Dziś po tylu dniach kadencji bije się w pierś i przyznaje się że nie jest to człowiek wart mego głosu . Zapatrzony w siebie cyniczny, chamski i bezczelny facet który myśli że burmistrzem jest już na zawszę . Człowieku obudź się ze swej obłudy i przejrzyj na oczy . Mieszkańcy dali Ci kredyt zaufania a ty poprostu zajmujesz się nie wiadomo czym. Jedynie co ci wychodzi to wprowadzanie chaosu . Gdy ostatnio byłem w Urzędzie pracują tam jakieś nowe osoby które nie mam pojęcia jak się tam znalazły . Może to dobór kadry na własne podobieństwo ......... jeszcze tylko parę lat .... mój głos Pan bezpowrotnie stracił.


Nie dostałeś żadnego zlecenia z gminy to narzekasz :cheer: :cheer: :cheer: Koniec z układami w Ornecie