Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/09/19 12:56 #16

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Burmistrz już dawno pożegnał się z piękną poetyką obiecanek przedwyborczych. Sielskie obrazki i ładne hasła zastąpił sloganami z gatunku, jeszcze nie nadszedł czas, to później, warunki jeszcze nie dojrzały. Wszystko w interesie miasta, gminy, mieszkańców, lepszej przyszłości. Czy waszym zdaniem do końca kadencji Orneta się zmieni?

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/09/19 16:51 #17

  • wataszka
  • wataszka Avatar
  • Gość

ewa napisał: Burmistrz już dawno pożegnał się z piękną poetyką obiecanek przedwyborczych. Sielskie obrazki i ładne hasła zastąpił sloganami z gatunku, jeszcze nie nadszedł czas, to później, warunki jeszcze nie dojrzały. Wszystko w interesie miasta, gminy, mieszkańców, lepszej przyszłości. Czy waszym zdaniem do końca kadencji Orneta się zmieni?


Wygrać wybory jest łatwiej niż wywiązać się z przedwyborczych obiecanek dzięki którym się wygrało.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/09/19 17:11 #18

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Gość

ewa napisał: Burmistrz już dawno pożegnał się z piękną poetyką obiecanek przedwyborczych. Sielskie obrazki i ładne hasła zastąpił sloganami z gatunku, jeszcze nie nadszedł czas, to później, warunki jeszcze nie dojrzały. Wszystko w interesie miasta, gminy, mieszkańców, lepszej przyszłości. Czy waszym zdaniem do końca kadencji Orneta się zmieni?



Z pustego i Salomon nie naleje???????
REKLAMA

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/09/21 16:47 #19

  • rm
  • rm Avatar
  • Gość
Życzę mu jak najlepiej ale nie wierze że się zmieni. Orneta dzięki burmistrzom i radzie zmarnowała swój czas. Można było podciągnąć Ornetę do Warmińsko Mazurskiej Strefy Ekonomicznej, pozyskiwać środki unijne a teraz to już tylko spłata długów, no i jeszcze przynależność do powiatu z Lidzbarkiem gdzie z Orneta jest pomijana, a wręcz wyśmiewana.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/09/21 17:47 #20

  • poprawny
  • poprawny Avatar
  • Gość
Potraficie tylko narzekać i czekać na gotowe. Burmistrz już załatwił odwieczny problem byłej jednostki wojskowej. Poprzednicy nic nie zrobili w tym kierunku. Zablokował durny pomysł "obwodnicy" przez środek miasta. Powywalał z urzędu nierobów. To jest mało.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/09/24 09:45 #21

  • Statler@Waldorf
  • Statler@Waldorf Avatar
  • Gość

poprawny napisał: Potraficie tylko narzekać i czekać na gotowe. Burmistrz już załatwił odwieczny problem byłej jednostki wojskowej. Poprzednicy nic nie zrobili w tym kierunku. Zablokował durny pomysł "obwodnicy" przez środek miasta. Powywalał z urzędu nierobów. To jest mało.


Znam cię. Byłeś, jesteś i będziesz ZEREM.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/09/24 15:49 #22

  • poprawny
  • poprawny Avatar
  • Gość

Statler@Waldorf napisał:

poprawny napisał: Potraficie tylko narzekać i czekać na gotowe. Burmistrz już załatwił odwieczny problem byłej jednostki wojskowej. Poprzednicy nic nie zrobili w tym kierunku. Zablokował durny pomysł "obwodnicy" przez środek miasta. Powywalał z urzędu nierobów. To jest mało.


Znam cię. Byłeś, jesteś i będziesz ZEREM.

Kogo masz na myśli ciołku ?

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/07 23:17 #23

  • xxx
  • xxx Avatar
  • Gość
Przyznam się że głosowałem na Popiela , popostu myślałem ze ten człowiek wprowadzi coś nowego , świeżego i nowoczesnego . Dziś po tylu dniach kadencji bije się w pierś i przyznaje się że nie jest to człowiek wart mego głosu . Zapatrzony w siebie cyniczny, chamski i bezczelny facet który myśli że burmistrzem jest już na zawszę . Człowieku obudź się ze swej obłudy i przejrzyj na oczy . Mieszkańcy dali Ci kredyt zaufania a ty poprostu zajmujesz się nie wiadomo czym. Jedynie co ci wychodzi to wprowadzanie chaosu . Gdy ostatnio byłem w Urzędzie pracują tam jakieś nowe osoby które nie mam pojęcia jak się tam znalazły . Może to dobór kadry na własne podobieństwo ......... jeszcze tylko parę lat .... mój głos Pan bezpowrotnie stracił.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 07:42 #24

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Gość
Czy prawdą jest ze mają zlikwidować szkołę podstawową czwórkę i przenieś uczni do jedynki ????????

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 08:12 #25

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
ojciec jak zwykle sieje zamęt,szerząc nieprawdziwe wiadomości :angry:

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 10:05 #26

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Gość

Anonim napisał: ojciec jak zwykle sieje zamęt,szerząc nieprawdziwe wiadomości :angry:



Czytaj ze tak ,żebyś zrozumiał co czytasz ???

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 11:11 #27

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Gość

Anonim napisał: ojciec jak zwykle sieje zamęt,szerząc nieprawdziwe wiadomości :angry:


NIEPRAWDZIWE WIADOMOŚCI ??? O jakie chodzi? Lewe kwity!! Jest to fakt udowodniony.

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 18:08 #28

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
Też o tym słyszałem, pewnie coś jest na rzeczy. Moje pytanie brzmi następująco:
- dlaczego Pan Burmistrz nie przeniesie gimnazjum nr 1 do gimnazjum nr 2. O co tu chodzi??????
Taki piękny, duży i wyremontowany budynek, który już niedługo będzie świecił pustkami. Wszystkie dzieci wieją do 1 i jak tu stworzyć normalny, zrównany poziom w Gimnazjum?????? Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie Panie Burmistrzu. Mam nadzieję, że znajduje Pan chwilkę żeby poczytać słowa swoich mieszkańców. I jeszcze jedno zauważyłem, że w jednej szkole w ramach oszczędności prywatyzuje się stołówkę, a w innej zostawia. Co miało wpływ na Pana decyzję. Zawsze Pan powtarzał (zaznaczam czas przeszły, bo chyba było minęło) ŻADNYCH UKŁADÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
REKLAMA

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 18:11 #29

  • xxx
  • xxx Avatar
  • Gość
Jaka pomijana. Przecież my tam mamy "swojego" człowieka Pana Jarosława Koguta. On za Ornetą w ogień by poszedł ;) .
REKLAMA

Odp: Czy za I. Popiela Orneta się zmieniła ? 2011/10/08 18:16 #30

  • XXX
  • XXX Avatar
  • Gość
Oszczędza na jednych, żeby dać drugim.