Wieńce dożynkowe 2011 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/11 21:10 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Na dzisiejszych dożynkach gminnych w Mingajnach sołectwa wystawiły pokazane poniżej wieńce. W konkursie wygrał wieniec wykonany przez sołectwo Nowy Dwór widoczny na 4 zdjęciu.
















Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 07:21 #2

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
nie oceniając :-)
-portal o Ornecie a więcej temetów porusznych dotyczy okoliczbych wsi i ich włodarzy niż samego miasta,
-miasto zamiast się zająć łataniem dziur przy ratuszu, remontuje mostki, chodniczki na wsiach. Skutek taki że okoliczne wsie lepiej wyglądają niż Orneta.
- ile wynosi krus a ile składka zus, i gdzie one trafiają

może w tym tkwi problem Ornety?

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 08:59 #3

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość

Anonim napisał: nie oceniając :-)
-portal o Ornecie a więcej temetów porusznych dotyczy okoliczbych wsi i ich włodarzy niż samego miasta,
-miasto zamiast się zająć łataniem dziur przy ratuszu, remontuje mostki, chodniczki na wsiach. Skutek taki że okoliczne wsie lepiej wyglądają niż Orneta.
- ile wynosi krus a ile składka zus, i gdzie one trafiają

może w tym tkwi problem Ornety?


Proponuje przenieść się do Paryża. Głupota ludzka nie zna granic.
REKLAMA

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 09:36 #4

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
nie pojmuję jak w tym głupota - fakty ?
mieszkam w Ornecie , placę tu podatki i też chcę mieć tak ładnie jak teraz mają wsie okalające nasze miasto.

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 10:09 #5

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość

Anonim napisał: nie pojmuję jak w tym głupota - fakty ?
mieszkam w Ornecie , placę tu podatki i też chcę mieć tak ładnie jak teraz mają wsie okalające nasze miasto.


to zamiast pisać głupie komentarze weź się do roboty :angry:

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 21:00 #6

  • Anonnim
  • Anonnim Avatar
  • Gość
nie mój poziom kolego z tobą pisać widzę. Po to jest forum żeby wymieniać myśli a nie wyzywać kogoś od nierobów i głupków bezpodstawnie.

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 21:17 #7

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

Anonim napisał: nie pojmuję jak w tym głupota - fakty ?
mieszkam w Ornecie , placę tu podatki i też chcę mieć tak ładnie jak teraz mają wsie okalające nasze miasto.


Nie bardzo rozumiem dlaczego na wsi ma nie być chodników. Całe szczęście że taką potrzebę dostrzegają władze. Może kiedyś Bażyny doczekają się chodnika po drugiej stronie rzeki i nie koniecznie biegnącego w stronę lasu :)
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 22:01 #8

  • wyborca
  • wyborca Avatar
  • Gość

ziutek napisał:

Anonim napisał: nie pojmuję jak w tym głupota - fakty ?
mieszkam w Ornecie , placę tu podatki i też chcę mieć tak ładnie jak teraz mają wsie okalające nasze miasto.


Nie bardzo rozumiem dlaczego na wsi ma nie być chodników. Całe szczęście że taką potrzebę dostrzegają władze. Może kiedyś Bażyny doczekają się chodnika po drugiej stronie rzeki i nie koniecznie biegnącego w stronę lasu :)

słyszałem że wstronę lasu ma iść droga asfaltowa wraz z chodnikami z dwóch stron! A CO KURDE MA SIĘ TE CHODY I KOŚCIÓŁ WSPIERA OLIWIERA JAK CHOLERA......

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/12 23:06 #9

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
a niech im i budują , tylko o mieście też nie zapominają. Jedna wieś drogę, druga most, trzecia kanalizację, czwarta chodniki, piąta przystanki... świetlice itp. A u nas w mieście jeszcze dużo miejsc w których z dzieckiem wózkiem nie przejedziesz bo doły i kałuże. Jeden przystanek, a można zrobić wiatę i przy wylotówce na Olsztyn, Elbląg i Lidzbark. Stoją tam tylko słupki zwichrowane. Można tak mnożyć ...

Odp: Wieńce dożynkowe 2011 2011/09/16 06:20 #10

  • wieśniak
  • wieśniak Avatar
  • Gość

Anonim napisał: . A u nas w mieście jeszcze dużo miejsc w których z dzieckiem wózkiem nie przejedziesz bo doły i kałuże.


Zapraszam na wieś. U nas wszędzie przejedziesz wózkiem :angry:
  • Strona:
  • 1