Mistrzostwa ZLZS w strzelaniu precyzyjnym z broni pneumatycznej

Strzelectwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielę 14.10.2018 w miejscowości Wikielec koło Iławy, odbyły się 9-te Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego ZLZS w strzelaniu precyzyjnym z broni pneumatycznej. Wystartowało kilkanaście drużyn z całego województwa. Ornetę reprezentowały dwie drużyny, w składzie: Orneta I - Waldemar Olender, Mirosław Kurenda, Sebastian Leszczyński Orneta II - Monika Życzko, Tomaz Życzko, Karol Baciński. Oto miejsca 10-ciu najlepszych drużyn: 1 miejsce - Orneta I - 494 pkt 2 miejsce - Iława I - 487 pkt 3 miejsce - Orneta II - 481 pkt Zawody rozegrały się w miłej atmosferze, zawodnicy z Ornety obronili swój tytuł zdobywając I miejsce, natomiast druga drużyna z Ornety poprawiła swój ubiegłoroczny wynik i zajęła 3 miejsce drużynowo. W klasyfikacji indywidUalnej zawodnicy z Miasta Smoka zajęli następujące pozycje: W klasyfikacji kobiet I mejsce zajęła Pani Monika Życzko. W kategorii mężczyzn , pistolet - II miejsce Mirosław Kurenda, karabin - II miejsce Tomasz Życzko, III miejsce Waldemar Olender autor:Sebastian Leszczyński fot.Sebastian Leszczyński