Dnia 2 stycznia 2019 r. o godz.14.33 zostaliśmy zadysponowani do wypadku.Do wypadku doszło na odcinku drogi W507 Karbowo-Lubomino. Auto osobowe uderzyło bokiem w drzewo.Pojazdem podróżowały 4 osoby ( 3 kobiety i mężczyzna ). Jedna osoba musiała być ewakuowana z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Wszystkie osoby podróżujące autem zostały zabrane do szpitali. W działaniach udział brały jednostki OSP KSRG Orneta i OSP KSRG Lubomino, ZRM i policja. 

 

 

 

Wyjazd zastępów GBA 3.5/27 i SRT do zdarzenia na odcinku drogi W513. Auto osobowe zjechało do rowu do zdarzenia doszło przed miejscowością Drwęczno. Autem podróżowały dwie osoby dorosłe i dziecko. Żadna z osób podróżujących autem nie odniosła obrażeń.Na miejsce zdarzenia dysponowano również ZRM i patrol policji.

  

 

 

21 października 2018 o godz.18.01 wpłynęło zgłoszenie o pożarze kurnika. Do zdarzenie doszło w miejscowości Henrykowo. Dyżurny PSK KP PSPw Lidzbarku Warmińskim dysponował do tego zdarzenia jednostki OSP z Ornety, Henrykowa, Mingajn dwa zastępy z JRG Lidzbark Warmiński oraz prawdopodobnie OSP Pieniężno. Zastępy z JRG jak i zastęp z OSP Pieniężno zostały zwrócone. Po dojeździe na miejce zdarzenia podano łącznie 3 prądy wody tj. 2 prądy w natarciu i 1 w obronie. Kurnik miał wymiary 5x10 m w chwili dojazdu pierwszych zastępów budynek objęty był ogniem.

 

 

27 maja około godz.15.00 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu dróg w okolicy miejscowości Drwęczno na trasie Orneta – Pasłęk.

Forum - ostatnie posty