Bahnhofstrasse

5 lata 1 miesiąc temu #13472 przez Krzysztof U
Bahnhofstrasse was created by Krzysztof U

Prawda? Nie ma takiej.
Załączniki:
5 lata 1 miesiąc temu #13473 przez Magda
Replied by Magda on topic Bahnhofstrasse
świetne ujęcie ;)
5 lata 1 miesiąc temu #13474 przez BronZ
Replied by BronZ on topic Bahnhofstrasse
Już zalążki 'La Strady" powstawały :)
3 lata 8 miesiąc temu - 3 lata 8 miesiąc temu #18840 przez ?
Replied by ? on topic Bahnhofstrasse
Nie wiem do końca czy to Orneta chyba 1 maja

Załączniki:
3 lata 8 miesiąc temu #18845 przez Mt
Replied by Mt on topic Bahnhofstrasse
może klasztor?
3 lata 7 miesiąc temu #18979 przez Aszok
Replied by Aszok on topic Bahnhofstrasse
To nie jest Orneta.
3 lata 7 miesiąc temu #18980 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Bahnhofstrasse

? napisał: Nie wiem do końca czy to Orneta chyba 1 maja

TO JEST 1 MAJA MOST ZA NIM OPIEKA SPOŁECZNA OBECNIE PO PRAWEJ PO LEWEJ BIBLIOTEKA OBECNIE .
3 lata 7 miesiąc temu #18981 przez Lusia
Replied by Lusia on topic Bahnhofstrasse

Anonim napisał:

? napisał: Nie wiem do końca czy to Orneta chyba 1 maja

TO JEST 1 MAJA MOST ZA NIM OPIEKA SPOŁECZNA OBECNIE PO PRAWEJ PO LEWEJ BIBLIOTEKA OBECNIE .

Myślę że masz rację .
3 lata 7 miesiąc temu #18982 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Bahnhofstrasse

Lusia napisał: Myślę że masz rację .

Ja natomiast myślę że nie masz racji. Proszę zwrócić uwagę na kąt nachylenia jezdni. Tutaj ewidentnie jezdnia idzie pod górkę. Następnie wielkość drzew rosnących na poboczu - przecież tam jest skarpa i to o bardzo ostrym kącie.
Moim zdaniem to nie jest Orneta.
3 lata 7 miesiąc temu #18983 przez Kogut w akcji
Replied by Kogut w akcji on topic Bahnhofstrasse
Pod ornecki ratusz w porze południowej zajechał autokar Bronisława Komorowskiego – Prezydenta RP ubiegającego się o reelekcję. Jakież było rozczarowanie mieszkańców
3 lata 7 miesiąc temu #18984 przez Dragon
Replied by Dragon on topic Bahnhofstrasse
To zdjęcie kiedyś było na FB ,ktoś zidentyfikował je jako jakieś miasto w Rosji. Poza tym nie zgadza się elewacja pierwszego budynku po prawej stronie.
3 lata 7 miesiąc temu #18985 przez Ornecki obserwator
Replied by Ornecki obserwator on topic Bahnhofstrasse
Pod ornecki ratusz w porze południowej zajechał autokar Bronisława Komorowskiego – Prezydenta RP ubiegającego się o reelekcję. Jakież było rozczarowanie mieszkańców miasta, miejscowej młodzieży i oczekującego pod ratuszem burmistrza Ireneusza Popiela (PO) w asyście dyrektorki ZSZ Elżbiety Fijarczyk (PO) – wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Ornecie, kiedy z autobusu nie wysiadł Prezydent Komorowski, tylko pojawili się działacze lokalnej PO z posłem Piotrem Cieślińskim i wicestarostą powiatu lidzbarskiego Jarosławem Kogutem na czele.
Autobus zajechał w miejsce, które normalnie jest obstawione znakami zakazu z wyłączeniem pojazdów obsługujących USC i pojazdów zaopatrzenia ratusza. Ale czego się nie robi dla urzędującego Prezydenta, zwłaszcza w powiecie, który jest kolebką PO w regionie?
W mieście również rządzi z dużym powodzeniem grupa przedstawicieli tej partii.
Znaki zakazu na polecenie przełożonych pracownicy ratusza pozakrywali foliowymi workami, odkręcili w przeciwną stronę i autobus legalnie zacumował na dłuższy czas postoju, pasażerowie rozbiegli się po zabytkowej starówce pięknego warmińskiego miasteczka, aby zbierać głosy poparcia dla urzędującego Prezydenta.
W grupie zbierającej podpisy poparcia na czele znajdował się wicestarosta lidzbarski Jarosław Kogut, były burmistrz Ornety oraz dyrektorki orneckich i lidzbarskich szkół, reprezentujące Platformę Obywatelską wraz z młodzieżą z gadżetami i listami do podpisu.
Przysłuchując się krótkim rozmowom wicestarosty Koguta z mieszkańcami przy zbieraniu podpisów, mieszkańcy przedstawiali swoje trudne sprawy do załatwienia, podpisując listę z nadzieją na ich załatwienie. Pewnie wkrótce się rozczarują, bo jak wszyscy wiemy od lat przy zabieganiu o głosy wyborców pada wiele obietnic jednak z realizacją ich już jest trudniej.
Jeden z mieszkańców pokazywał gest środkowego palca w kierunku autobusu, jakaś mieszkanka podpowiadała działaczom PO, aby zorganizowali wyścigi autobusów prezydenckich do Warszawy, jeszcze inna rzucała niecenzuralne słowa. Jednak część mieszkańców bez entuzjazmu podpisywała listy udzielając swojego poparcia, nie oczekując zbyt wiele od rządzących?
Marazm w tym miasteczku bezrobocia i nauczycielskich układów spowodował, że niektórzy mieszkańcy nie mają już nawet najmniejszej nadziei na lepsze jutro? Szkoda, bo wierzyć trzeba do końca i w wyborze jednak kierować się rozsądkiem a nie namową innych ludzi od lat korzystających w każdych wyborach z naiwności ludzkiej.
- Kiedy zapytałem jedną z mieszkanek, czy jest przekonana do kandydata, któremu udzieliła poparcia? Odpowiedziała krótko, że jej jest wszystko jedno, kto będzie, bo i tak nie wierzy, że będzie coś lepiej.
Tak toczy się kampania w lokalnej Polsce, nie jestem tylko przekonany, czy wszyscy udzielający się w tej lokalnej kampanii robią to w ramach swojego czasu wolnego, jak może się wydawać osoby zatrudnione w samorządzie i podległych placówkach, należące do PO mogą się również udzielać w godzinach pracy zawodowej?
Chyba to trochę nie jest w porządku, co do równych szans dla wszystkich kandydatów?
GR.

3 lata 6 miesiąc temu #19076 przez Robcio........
Replied by Robcio........ on topic Bahnhofstrasse
Napewno to nie fragment miasta Wormditt. Dlaczego? na załącznonym zdjeciu widac wzmiankowany rejon ulicy 1go Maja
Załączniki:
3 lata 6 miesiąc temu #19077 przez ewa
3 lata 6 miesiąc temu #19085 przez Aszok
Replied by Aszok on topic Bahnhofstrasse
Oczywiście, że zdjęcie Robcia przedstawia Wormditt.

Pozdrawiam !
Czas generowania strony: 0.532 s.