Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 20:55 #31

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Irek Popiel to jedyny normalny kandydat który wie czego chce i ma spójny program wyborczy który na pewno zrealizuję ale prawdą jest że jego poboczni z ferencem na czele to wielka porażka miał dużo czasu by sobie przygotować grunt i poszukać świeżej krwi nie wiem jaki diabeł go podkusił by trzymać sztamę z panami od stawów
szkoda Irek wielka szkoda mam nadzieję że to tylko chwilowa koalicja wyborcza i jak wygrasz to niektórym powiesz baj baj tylko nie zmarnuj ogromnego kredytu zaufania jaki masz u młodych !!!! żeby nie było że miałaś Irek czapkę z ........ a teraz ostał ci się jeno

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 21:00 #32

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: Dzisiaj w MDK odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Ireneuszem Popielem. Zaprezentował swój komitet oraz program wyborczy. Takie małe show. Na koniec pytania od publiczności. Moim zdaniem źle potraktowano pana Radzickiego, wyglądało to jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Co do samego programu to można się z nim zapoznać na stronie www.ireneuszpopiel.pl


Dlaczego administratorka jawnie promuje Irka Popiela ? Czy to tak wypada pani Ewo ? Gdzie zdjęcia ze spotkania pana Koguta ? Musi być pani obiektywna jeśli zdecydowała się pani na prowadzenie forum
pozdrawiam

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 21:49 #33

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
byłam widziałam i jestem zaskoczona nawet zrozpaczona mój kandydat okazał się kandydatem tamtych nie będe podawała nazwisk aby nie promować prywatnych zbiorników wodnych
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 21:57 #34

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

nie popieram napisał:

goya napisał: jeszcze nie ma, lista z opisem kandydatow na radnych powinna ukazac sie w ciagu najblizszych dni


drodzy wyborcy czy to nie dziwne że popiel jeszcze nie wie kogo popiera ? chłopiec od roku przygotowuje się do wyborów i nagle nie ma listy :mrgreen: czyżby brak porozumienia w szeregach nauczycieli i wiejskich radnych ? może za dużo popili nad stawem i lista się utopiła :mrgreen:
czas skończyć parodię i pokazać im co o nich myślimy
Należałoby chyba najpierw sprawdzić terminy w kalendarzu wyborczym- 22 października "Upływa termin zgłaszania list kandydatów przez Komitety Wyborcze". (za www.maszglos.pl ). Są więc jeszcze trzy tygodnie na przedstawienie oficjalne kandydatów do Rady Miasta... Kandydaci zostali wczoraj oficjalnie przedstawieni.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 22:05 #35

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

leszek.p napisał: Dlaczego administratorka jawnie promuje Irka Popiela ? Czy to tak wypada pani Ewo ? Gdzie zdjęcia ze spotkania pana Koguta ? Musi być pani obiektywna jeśli zdecydowała się pani na prowadzenie forum
pozdrawiam

Podejrzewam, że dlatego, iż na spotkanie P. Popiela byli zaproszeni mieszkańcy miasta i zainteresowani sprawami Ornety mogli się o nim dowiedzieć z wiszących wszędzie plakatów, natomiast o spotkaniu wyborczym P. Koguta wiedziało niewielu, przeważnie z informacji przekazywanych "z ust do ust" i nikogo z forum tam nie było. Jeżeli posiadasz jakieś zdjęcia i informacje z tego spotkania z przyjemnością zobaczę (i pewnie nie tylko ja) je na tym forum.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 22:14 #36

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
W czasie swego urzędowania p. Popiel doglądał remontu mostu w Krośnie.To jego duże osiagnięcie, czy się tym pochwalił na spotkaniu z wyborcami ?

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 22:20 #37

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

goya napisał: Kandydaci zostali wczoraj oficjalnie przedstawieni.


może ktoś zamieści listę

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 23:04 #38

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Goya!!!
Jak tak lubisz Kogucika to wejdź do jego komitetu!!!!!!!!!!!....................ci co chcą mogą zobaczyć te żałosne zdjęcia na jego stronie.............Niech Pan Matys go tam promuje i basta!!!!!!!!!!!!!!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 00:14 #39

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Aleksander napisał: Goya!!!
Jak tak lubisz Kogucika to wejdź do jego komitetu!!!!!!!!!!!....................ci co chcą mogą zobaczyć te żałosne zdjęcia na jego stronie.............Niech Pan Matys go tam promuje i basta!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: bez komentarza :lol:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 00:55 #40

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Irek Popiel to jedyny normalny kandydat który wie czego chce i ma spójny program wyborczy który na pewno zrealizuję ale prawdą jest że jego poboczni z ferencem na czele to wielka porażka miał dużo czasu by sobie przygotować grunt i poszukać świeżej krwi nie wiem jaki diabeł go podkusił by trzymać sztamę z panami od stawów
szkoda Irek wielka szkoda mam nadzieję że to tylko chwilowa koalicja wyborcza i jak wygrasz to niektórym powiesz baj baj tylko nie zmarnuj ogromnego kredytu zaufania jaki masz u młodych !!!! żeby nie było że miałaś Irek czapkę z ........ a teraz ostał ci się jeno



Popiel i ta jego pseudo świta to tragedia !!! Ludzie,którzy dla władzy i kasy to zrobią wszystko !!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 07:48 #41

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

leszek.p napisał:
Dlaczego administratorka jawnie promuje Irka Popiela ? Czy to tak wypada pani Ewo ? Gdzie zdjęcia ze spotkania pana Koguta ? Musi być pani obiektywna jeśli zdecydowała się pani na prowadzenie forum
pozdrawiam


Nic z tych rzeczy, spotkanie z Popielem było po prostu zapowiedziane na tym forum dlatego byłam. Z chęcią też uczestniczyła bym w spotkaniach innych kandydatów. Niestety np o spotkaniu szanownego pana Koguta nic nie wiedziałam. Dla mnie ważniejsze od samego kandydata jest to kogo popiera do rady miejskiej i powiatowej. Więcej to powie o jego programie wyborczym niż sam program. Tylko mądra i gotowa do wspólpracy rada miejska jest w stanie popchnąć Ornetę do przodu. To samo nasi kandydaci do rady powiatowej. Nie mogą tego traktować jako kolejna dobra fucha na drodze do emerytury. A co do swoich preferencji wyborczych to oczywiście że je mam, jak każdy z nas i nie jest to kandydat z tego tematu. Oczywiście wszystko się może zmienić po to jest kampania wyborcza by wyborców przekonać do siebie, w tym przypadku muszę się zgodzić z innymi że pan Irek młody i przebojowy postawił na "dziwnych" towarzyszy. Myślałam że jako człowiek który ma wyrobioną markę polityczną i nazwisko odświeży radę, zaryzykuje. Co prawda nie znam nazwisk bo na spotkanie się spóźniłam ale rewolucji chyba nie będzie. Czekam na oficjalną listę popieranych kandydatów do rady miejskiej i powiatowej. Dobrze by było jak by to była lista z krótkim uzasadnieniem.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 08:50 #42

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: . Myślałam że jako człowiek który ma wyrobioną markę polityczną i nazwisko odświeży radę, zaryzykuje. Czekam na oficjalną listę popieranych kandydatów do rady miejskiej i powiatowej. Dobrze by było jak by to była lista z krótkim uzasadnieniem.


nic dodać nic ująć pani Ewo

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 20:21 #43

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

dobrze poinformowany napisał: Sam fakt że pan Popiel zadaje się z osobami pokroju radnego Ferenca dużo o nim mówi :lol: Dla mnie to całkowicie go dyskwalifikuje jako poważnego kandydata na burmistrza. Jak już ktoś tu wspominał pan Popiel urządził wiec przedwyborczy na stawach pana radnego Ferenca. Mało kto wie że z tym stawami były niezłe jaja. Dużo na ten temat może powiedzieć pan Radzicki który opisał ten temat w swojej gazecie. Niedługo po tym miał wizytę panów którzy stwierdzili że jedzie na pirackim oprogramowaniu :lol: i tak się skończyła wolna prasa w Ornecie. Nie wiem czy z tym miał coś wspólnego radny Ferenc ale zbieżność dat była uderzająca :shock:


Ja mam kilka artykułów o radnym ferencu zamieszczam poniżej niech wyborcy sami ocenią z kim się zadaje Ireneusz Popiel.

Ciekawostka, artykuły są właśnie o słynnych stawach radnego Ferenca :mrgreen: gdzie pan Popiel zorganizował naradę przedwyborczą






Załączniki:
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 20:35 #44

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
A tutaj słynny reportaż pana Radzickiego o stawach radnego Ferenca. Nie wiem jak się skończyła sprawa z tymi stawami. Marek Aleksiejczuk z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Lidzbarku Warmińskim stwierdził że stawy radnego Ferenca wybudowano nielegalnie bez stosownych pozwoleń. Nadzór skierował sprawę do prokuratury. Myślę że Ferenc nie został ukarany bo by musiał oddać mandat radnego. Nie wiem dlaczego prokuratura nie skierowała sprawy do sądu.



Załączniki:
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 21:02 #45

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

zosia napisał: A tutaj słynny reportaż pana Radzickiego o stawach radnego Ferenca. Nie wiem jak się skończyła sprawa z tymi stawami. Marek Aleksiejczuk z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Lidzbarku Warmińskim stwierdził że stawy radnego Ferenca wybudowano nielegalnie bez stosownych pozwoleń. Nadzór skierował sprawę do prokuratury. Myślę że Ferenc nie został ukarany bo by musiał oddać mandat radnego. Nie wiem dlaczego prokuratura nie skierowała sprawy do sądu.


Wielki dzięki zosiu za te materiały. To prawdziwy skarb !!! Pokazują prawdziwe oblicze ekipy Popiela. Radny Ferenc za poprzedniej kadencji został Honorowym Obywatelem Miasta i Gminy :evil: pewnie za to że kopie nielegalnie stawy na których potem urządza spotkania przedwyborcze. Czy w tych artykułach na jednym zdjęciu nie widać radnego Uzara ?
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.