Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/22 14:17 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Przyszly kandydat na Burmistrza Ornety zaprasza wszystkich mieszkanców
Ornety na spotkanie przedwyborcze, które odbedzie sie
01 pazdziernika 2010 r. o godz. 18.00 w duzej sali Miejskiego Domu Kultury:
W programie min.
- Przedstawienie kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Ornecie
- Przedstawienie programu wyborczego
- Przedstawienie baneru wyborczego przyszlego kandydata na Burmistrza Ireneusza Popiela

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/24 09:12 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Byłeś już chłopcze na stanowisku i jak czas pokazał nie nadajesz się do tego!
Zajmij się lepiej pracą!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/24 17:43 #3

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Irena napisał: Byłeś już chłopcze na stanowisku i jak czas pokazał nie nadajesz się do tego!
Zajmij się lepiej pracą!

pomyłka kobieto. To akurat ja wysłałam i nie po to żeby pojawiały się takie komentarze, tylko po to żeby zainteresowani przyszłością Ornety mieli możliwość zapoznania się z programem wyborczym. Ubolewam, że nie było publicznej informacji o spotkaniu z P. Kogutem,na które z przyjemnością bym poszła. Korzystanie ze swoich praw musi być świadome i rozważne,trzeba wiedzieć na kogo się głosuje i w jakim celu.
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/24 18:02 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
jeśli brak programu to program głosujmy na pana IRKA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/24 18:06 #5

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Gość napisał: jeśli brak programu to program głosujmy na pana IRKA

pewny jesteś? bo ja widziałam już ten program - jest całkiem sensowny i ma spore szanse realizacji.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/25 08:17 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

goya napisał:

Irena napisał: Byłeś już chłopcze na stanowisku i jak czas pokazał nie nadajesz się do tego!
Zajmij się lepiej pracą!

pomyłka kobieto. To akurat ja wysłałam i nie po to żeby pojawiały się takie komentarze, tylko po to żeby zainteresowani przyszłością Ornety mieli możliwość zapoznania się z programem wyborczym. Ubolewam, że nie było publicznej informacji o spotkaniu z P. Kogutem,na które z przyjemnością bym poszła. Korzystanie ze swoich praw musi być świadome i rozważne,trzeba wiedzieć na kogo się głosuje i w jakim celu.
Goja popieram Twoje stanowisko ! Najpierw wysłuchajmy wszystkich kandydatów co mają do zaproponowania,a następnie głosujmy.O spotkaniu p.Koguta również nie wiedziałam i nie wzięłam udziału.Bardzo ważny jest skład Rady bo od rady wiele zależy.Jedno pewne nie wybierajmy skrajności bo wydzie to gminie na złe.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/25 13:21 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Wysłuchiwanie tzw. programów wyborczych - zwłaszcza w tam małych miejscowościach - pozbawione jest jakiegokolwiek sensu.
Od lat, kandydaci na radnych, burmistrzów budzą się przed wyborami przedstawiając wielostronnicowe programy które w praktyce sprowadzają się do jednego - dorwać się do władzy.
Potem w razie kłopotów idzie się na wielomiesięczne zwolnienie lekarskie - następnie ponownie kandyduje się itd.
Radny popiera burmistrza w sytuacji gdy dla jego zony zostaje utworzony etat w urzędzie, gdy nie ma takiej możliwości staje się jego przeciwnikiem i oczywiście wszystko to zgodnie z programem i dla dobra wyborców.
Radnymi zostają dyrektorzy którzy mają mizerne wyniki w swoich firmach. Tutaj łatwo ocenić kandydata - ten który ma dobrze prosperującą firmę najczęściej nie kandyduje - bo po co, ten co fatalnie pracuje - rozgląda się za nowa posadą - a nóż załapie się w jakiejś firmie podlegającej pod urząd? A jeżeli nie on - to ktoś z rodziny?

Takie mamy programy wyborcze - niestety

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/26 10:31 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Popiel na burmistrza , Kaczmarek na zastępcę, Uzarowa na sekretarza, Uzar na przwodniczącego rady, Fijarczykowa na przewodniczącą komisji rewizyjnej.Cała władza w rękach nauczycieli a z Ornety pozostanie wielka szkoła.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/26 10:57 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan Popiel nie sprawował dobrze władzy jako zastępca, więc nie widzę sensu, aby był burmistrzem, bo mu to nie wyjdzie. Osobiście wiele dobrego zrobił dla mnie Andrzej Ołtuszewski, to jest dobry kandydat, który się poprostu nadaje, wie co robić. Zły charakter Popiela nie przyniesie nic dobrego jak i małe doświadczenie. Ołtuszewski ma większe doświadczenia i on, tylko on, nadawałby się na Burmistrza.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/26 11:37 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

gość napisał: Pan Popiel nie sprawował dobrze władzy jako zastępca, więc nie widzę sensu, aby był burmistrzem, bo mu to nie wyjdzie. Osobiście wiele dobrego zrobił dla mnie Andrzej Ołtuszewski, to jest dobry kandydat, który się poprostu nadaje, wie co robić. Zły charakter Popiela nie przyniesie nic dobrego jak i małe doświadczenie. Ołtuszewski ma większe doświadczenia i on, tylko on, nadawałby się na Burmistrza.


Pewnie że wie co ma robić - remontować mieszkanie dla następnego radnego i upierać się przy radnym który z mocy prawa powinien sam złożyć mandat.
No, ale u nas najważniejsza jest realizacja programu wyborczego - czyli za żadne skarby ze stołka nie dam się zepchnąć.
W ogóle to u nas do rządzenia najbardziej garną się nauczyciele- mozna wyciągnąć z tego wniosek że poziom nauczania w orneckich szkołach jest rewelacyjny, skoro mamy takich zdolnych pedagogów.

Co zaś się tyczy p. Uzarowej - to najprawdopodobniej znowu zostanie utworzone stanowisko d/s spraw promocji które z tak dobrymi wynikami piastowała za poprzedniej kadencji obecnego burmistrza. Co przekładało się oczywiście - zgodnie z programem wyborczym - na pełne oddania popieranie burmistrza.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/26 15:35 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Sam fakt że pan Popiel zadaje się z osobami pokroju radnego Ferenca dużo o nim mówi :lol: Dla mnie to całkowicie go dyskwalifikuje jako poważnego kandydata na burmistrza. Jak już ktoś tu wspominał pan Popiel urządził wiec przedwyborczy na stawach pana radnego Ferenca. Mało kto wie że z tym stawami były niezłe jaja. Dużo na ten temat może powiedzieć pan Radzicki który opisał ten temat w swojej gazecie. Niedługo po tym miał wizytę panów którzy stwierdzili że jedzie na pirackim oprogramowaniu :lol: i tak się skończyła wolna prasa w Ornecie. Nie wiem czy z tym miał coś wspólnego radny Ferenc ale zbieżność dat była uderzająca :shock:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/26 21:47 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

dobrze poinformowany napisał: Sam fakt że pan Popiel zadaje się z osobami pokroju radnego Ferenca dużo o nim mówi :lol: Dla mnie to całkowicie go dyskwalifikuje jako poważnego kandydata na burmistrza. Jak już ktoś tu wspominał pan Popiel urządził wiec przedwyborczy na stawach pana radnego Ferenca. Mało kto wie że z tym stawami były niezłe jaja. Dużo na ten temat może powiedzieć pan Radzicki który opisał ten temat w swojej gazecie. Niedługo po tym miał wizytę panów którzy stwierdzili że jedzie na pirackim oprogramowaniu :lol: i tak się skończyła wolna prasa w Ornecie. Nie wiem czy z tym miał coś wspólnego radny Ferenc ale zbieżność dat była uderzająca :shock:



to prawda mam ten artykuł jeśli admin się zgodzi mogę przesłać do zamieszczenia

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/27 10:39 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Różne słuchy chodzą po Ornecie odnośnie spotkania przedwyborczego p.Popiela na stawach p.Ferenca.Myślę, że dobrze byłoby gdyby artykuł p.Radzickiego ukazał się na forum to wielu wyborcom otworzyłyby się oczy na osobę p.Popiela i p.Ferenca.Na dzień dzisiejszy jedynym godnym zaufania kandydatem na burmistrza jest p. Ołtuszewski. A tak na marginesie nie ma ludzi idealnych i każdy ma coś na sumieniu. Odnośnie radnych.Ktoś napisał,że ten kto fatalnie pracuje lub nie ma posady pcha się do rady.To kogo my wybieramy?
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/27 22:26 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Różne słuchy chodzą po Ornecie odnośnie spotkania przedwyborczego p.Popiela na stawach p.Ferenca.Myślę, że dobrze byłoby gdyby artykuł p.Radzickiego ukazał się na forum to wielu wyborcom otworzyłyby się oczy na osobę p.Popiela i p.Ferenca.Na dzień dzisiejszy jedynym godnym zaufania kandydatem na burmistrza jest p. Ołtuszewski. A tak na marginesie nie ma ludzi idealnych i każdy ma coś na sumieniu. Odnośnie radnych.Ktoś napisał,że ten kto fatalnie pracuje lub nie ma posady pcha się do rady.To kogo my wybieramy?


Tak się składa (dobrze czy też nie?), ze kandydaci na burmistrzów znani są ze swojej pracy na stanowisku burmistrza. Hm...Będę głosować na Koguta albo na Ołtuszewskiego. Na pewno nie na Poliela. Uciekł ze swego stanowiska, bo go przerosło. Społeczeństwo go wybierze a on znowu zechce zabrać swoje zabawki i dać nogę, bo tak nakaże mu jego zaufane grono pedagogiczne.
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/09/29 09:54 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Dnia 21 listopada wybierzemy w wyborach burmistrza - włodarza.
Wybierzmy kandydata mądrego, a więc Andrzeja Ołtuszewskiego.
A do rady?
Twarze nam się opatrzyły, ciągłe spory jakieś waśnie ktoś głupocie tam przyklaśnie,jest wzajemne opluwanie bezpodstawne oskarżanie.Więc tym panom dziękujemy i na panie głosujemy.