Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy

8 lata 1 miesiąc temu #1583 przez Anonymous
Przyszly kandydat na Burmistrza Ornety zaprasza wszystkich mieszkanców
Ornety na spotkanie przedwyborcze, które odbedzie sie
01 pazdziernika 2010 r. o godz. 18.00 w duzej sali Miejskiego Domu Kultury:
W programie min.
- Przedstawienie kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Ornecie
- Przedstawienie programu wyborczego
- Przedstawienie baneru wyborczego przyszlego kandydata na Burmistrza Ireneusza Popiela
8 lata 4 tygodni temu #1584 przez Anonymous
Byłeś już chłopcze na stanowisku i jak czas pokazał nie nadajesz się do tego!
Zajmij się lepiej pracą!
8 lata 3 tygodni temu #1586 przez goya

Irena napisał: Byłeś już chłopcze na stanowisku i jak czas pokazał nie nadajesz się do tego!
Zajmij się lepiej pracą!

pomyłka kobieto. To akurat ja wysłałam i nie po to żeby pojawiały się takie komentarze, tylko po to żeby zainteresowani przyszłością Ornety mieli możliwość zapoznania się z programem wyborczym. Ubolewam, że nie było publicznej informacji o spotkaniu z P. Kogutem,na które z przyjemnością bym poszła. Korzystanie ze swoich praw musi być świadome i rozważne,trzeba wiedzieć na kogo się głosuje i w jakim celu.
8 lata 3 tygodni temu #1587 przez Anonymous
jeśli brak programu to program głosujmy na pana IRKA
8 lata 3 tygodni temu #1588 przez goya

Gość napisał: jeśli brak programu to program głosujmy na pana IRKA

pewny jesteś? bo ja widziałam już ten program - jest całkiem sensowny i ma spore szanse realizacji.
8 lata 3 tygodni temu #1589 przez Anonymous

goya napisał:

Irena napisał: Byłeś już chłopcze na stanowisku i jak czas pokazał nie nadajesz się do tego!
Zajmij się lepiej pracą!

pomyłka kobieto. To akurat ja wysłałam i nie po to żeby pojawiały się takie komentarze, tylko po to żeby zainteresowani przyszłością Ornety mieli możliwość zapoznania się z programem wyborczym. Ubolewam, że nie było publicznej informacji o spotkaniu z P. Kogutem,na które z przyjemnością bym poszła. Korzystanie ze swoich praw musi być świadome i rozważne,trzeba wiedzieć na kogo się głosuje i w jakim celu.

Goja popieram Twoje stanowisko ! Najpierw wysłuchajmy wszystkich kandydatów co mają do zaproponowania,a następnie głosujmy.O spotkaniu p.Koguta również nie wiedziałam i nie wzięłam udziału.Bardzo ważny jest skład Rady bo od rady wiele zależy.Jedno pewne nie wybierajmy skrajności bo wydzie to gminie na złe.
8 lata 3 tygodni temu #1591 przez Anonymous
Wysłuchiwanie tzw. programów wyborczych - zwłaszcza w tam małych miejscowościach - pozbawione jest jakiegokolwiek sensu.
Od lat, kandydaci na radnych, burmistrzów budzą się przed wyborami przedstawiając wielostronnicowe programy które w praktyce sprowadzają się do jednego - dorwać się do władzy.
Potem w razie kłopotów idzie się na wielomiesięczne zwolnienie lekarskie - następnie ponownie kandyduje się itd.
Radny popiera burmistrza w sytuacji gdy dla jego zony zostaje utworzony etat w urzędzie, gdy nie ma takiej możliwości staje się jego przeciwnikiem i oczywiście wszystko to zgodnie z programem i dla dobra wyborców.
Radnymi zostają dyrektorzy którzy mają mizerne wyniki w swoich firmach. Tutaj łatwo ocenić kandydata - ten który ma dobrze prosperującą firmę najczęściej nie kandyduje - bo po co, ten co fatalnie pracuje - rozgląda się za nowa posadą - a nóż załapie się w jakiejś firmie podlegającej pod urząd? A jeżeli nie on - to ktoś z rodziny?

Takie mamy programy wyborcze - niestety
8 lata 3 tygodni temu #1598 przez Anonymous
Popiel na burmistrza , Kaczmarek na zastępcę, Uzarowa na sekretarza, Uzar na przwodniczącego rady, Fijarczykowa na przewodniczącą komisji rewizyjnej.Cała władza w rękach nauczycieli a z Ornety pozostanie wielka szkoła.
8 lata 3 tygodni temu #1600 przez Anonymous
Pan Popiel nie sprawował dobrze władzy jako zastępca, więc nie widzę sensu, aby był burmistrzem, bo mu to nie wyjdzie. Osobiście wiele dobrego zrobił dla mnie Andrzej Ołtuszewski, to jest dobry kandydat, który się poprostu nadaje, wie co robić. Zły charakter Popiela nie przyniesie nic dobrego jak i małe doświadczenie. Ołtuszewski ma większe doświadczenia i on, tylko on, nadawałby się na Burmistrza.
8 lata 3 tygodni temu #1603 przez Anonymous

gość napisał: Pan Popiel nie sprawował dobrze władzy jako zastępca, więc nie widzę sensu, aby był burmistrzem, bo mu to nie wyjdzie. Osobiście wiele dobrego zrobił dla mnie Andrzej Ołtuszewski, to jest dobry kandydat, który się poprostu nadaje, wie co robić. Zły charakter Popiela nie przyniesie nic dobrego jak i małe doświadczenie. Ołtuszewski ma większe doświadczenia i on, tylko on, nadawałby się na Burmistrza.


Pewnie że wie co ma robić - remontować mieszkanie dla następnego radnego i upierać się przy radnym który z mocy prawa powinien sam złożyć mandat.
No, ale u nas najważniejsza jest realizacja programu wyborczego - czyli za żadne skarby ze stołka nie dam się zepchnąć.
W ogóle to u nas do rządzenia najbardziej garną się nauczyciele- mozna wyciągnąć z tego wniosek że poziom nauczania w orneckich szkołach jest rewelacyjny, skoro mamy takich zdolnych pedagogów.

Co zaś się tyczy p. Uzarowej - to najprawdopodobniej znowu zostanie utworzone stanowisko d/s spraw promocji które z tak dobrymi wynikami piastowała za poprzedniej kadencji obecnego burmistrza. Co przekładało się oczywiście - zgodnie z programem wyborczym - na pełne oddania popieranie burmistrza.
8 lata 3 tygodni temu #1607 przez Anonymous
Sam fakt że pan Popiel zadaje się z osobami pokroju radnego Ferenca dużo o nim mówi :lol: Dla mnie to całkowicie go dyskwalifikuje jako poważnego kandydata na burmistrza. Jak już ktoś tu wspominał pan Popiel urządził wiec przedwyborczy na stawach pana radnego Ferenca. Mało kto wie że z tym stawami były niezłe jaja. Dużo na ten temat może powiedzieć pan Radzicki który opisał ten temat w swojej gazecie. Niedługo po tym miał wizytę panów którzy stwierdzili że jedzie na pirackim oprogramowaniu :lol: i tak się skończyła wolna prasa w Ornecie. Nie wiem czy z tym miał coś wspólnego radny Ferenc ale zbieżność dat była uderzająca :shock:
8 lata 3 tygodni temu #1612 przez Anonymous

dobrze poinformowany napisał: Sam fakt że pan Popiel zadaje się z osobami pokroju radnego Ferenca dużo o nim mówi :lol: Dla mnie to całkowicie go dyskwalifikuje jako poważnego kandydata na burmistrza. Jak już ktoś tu wspominał pan Popiel urządził wiec przedwyborczy na stawach pana radnego Ferenca. Mało kto wie że z tym stawami były niezłe jaja. Dużo na ten temat może powiedzieć pan Radzicki który opisał ten temat w swojej gazecie. Niedługo po tym miał wizytę panów którzy stwierdzili że jedzie na pirackim oprogramowaniu :lol: i tak się skończyła wolna prasa w Ornecie. Nie wiem czy z tym miał coś wspólnego radny Ferenc ale zbieżność dat była uderzająca :shock:to prawda mam ten artykuł jeśli admin się zgodzi mogę przesłać do zamieszczenia
8 lata 3 tygodni temu #1613 przez Anonymous
Różne słuchy chodzą po Ornecie odnośnie spotkania przedwyborczego p.Popiela na stawach p.Ferenca.Myślę, że dobrze byłoby gdyby artykuł p.Radzickiego ukazał się na forum to wielu wyborcom otworzyłyby się oczy na osobę p.Popiela i p.Ferenca.Na dzień dzisiejszy jedynym godnym zaufania kandydatem na burmistrza jest p. Ołtuszewski. A tak na marginesie nie ma ludzi idealnych i każdy ma coś na sumieniu. Odnośnie radnych.Ktoś napisał,że ten kto fatalnie pracuje lub nie ma posady pcha się do rady.To kogo my wybieramy?
8 lata 3 tygodni temu #1616 przez Anonymous

Gość napisał: Różne słuchy chodzą po Ornecie odnośnie spotkania przedwyborczego p.Popiela na stawach p.Ferenca.Myślę, że dobrze byłoby gdyby artykuł p.Radzickiego ukazał się na forum to wielu wyborcom otworzyłyby się oczy na osobę p.Popiela i p.Ferenca.Na dzień dzisiejszy jedynym godnym zaufania kandydatem na burmistrza jest p. Ołtuszewski. A tak na marginesie nie ma ludzi idealnych i każdy ma coś na sumieniu. Odnośnie radnych.Ktoś napisał,że ten kto fatalnie pracuje lub nie ma posady pcha się do rady.To kogo my wybieramy?


Tak się składa (dobrze czy też nie?), ze kandydaci na burmistrzów znani są ze swojej pracy na stanowisku burmistrza. Hm...Będę głosować na Koguta albo na Ołtuszewskiego. Na pewno nie na Poliela. Uciekł ze swego stanowiska, bo go przerosło. Społeczeństwo go wybierze a on znowu zechce zabrać swoje zabawki i dać nogę, bo tak nakaże mu jego zaufane grono pedagogiczne.
8 lata 3 tygodni temu #1636 przez Anonymous
Dnia 21 listopada wybierzemy w wyborach burmistrza - włodarza.
Wybierzmy kandydata mądrego, a więc Andrzeja Ołtuszewskiego.
A do rady?
Twarze nam się opatrzyły, ciągłe spory jakieś waśnie ktoś głupocie tam przyklaśnie,jest wzajemne opluwanie bezpodstawne oskarżanie.Więc tym panom dziękujemy i na panie głosujemy.
Czas generowania strony: 0.251 s.