Wybory - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wybory 2010/09/08 09:35 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Dzisiaj juz wiadomo, że PO nie wystawi swojego kndydata na Burmistrza, a popierać będzie Jarosława Koguta. Informacja pewna na 1000%.

Re: Wybory 2010/09/08 10:01 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Info napisał: Dzisiaj juz wiadomo, że PO nie wystawi swojego kndydata na Burmistrza, a popierać będzie Jarosława Koguta. Informacja pewna na 1000%.


całe szczęście pan Kogut będzie dobrym burmistrzem Ornety i będzie dbał bardzo o dobro Lidzbarka Warmińskiego :lol: jak został pierwszy raz burmistrzem odrazu zamienił swojego starego malucha na nowego golfa wie że inwestycję w nowy sprzęt to podstawa

Re: Wybory- głosujcie rozsądnie 2010/09/19 09:44 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Info napisał: Dzisiaj juz wiadomo, że PO nie wystawi swojego kndydata na Burmistrza, a popierać będzie Jarosława Koguta. Informacja pewna na 1000%.


Mieszkańcy Ornety powinniście otworzyć szeroko oczy i popatrzeć obiektywnie na listy kandydatów. Przeanalizować osoby kandydujące. Wybierajmy ludzi mądrych, którzy widzą problemy nurtujące nasze miasto i gminę nie tych, którzy startują z ramienia partii, mając stanowiska, nie tych, którzy obiecują złote góry, ale tych, którzy będą pracować na rzecz miasta i mieszkańców. Przecież nasze miasto jest piękne i jest w nim wielu ludzi, którzy chcą dla niego pracować. Analizujmy więc kandydatów indywidualnie, kim są, jakie są ich działania, co potrafią i dopiero zdecydujmy o wyborze.
REKLAMA

Re: Wybory- głosujcie rozsądnie 2010/09/29 10:41 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Dnia 21 listopada wybierzemy w wyborach burmistrza - włodarza.
Wybierzmy kandydata mądrego, a więc Andrzeja Ołtuszewskiego..
A do rady?
Twarze nam się opatrzyły,klimat wcale nie był miły, ciągłe spory jakieś waśnie, ktoś głupocie tam przyklaśnie, jest wzajemne opluwanie bezpodstawne oskarżanie. Więc tym panom dziękujemy i na panie głosujemy.

Re: Wybory 2010/09/30 06:52 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Info napisał: Dzisiaj juz wiadomo, że PO nie wystawi swojego kndydata na Burmistrza, a popierać będzie Jarosława Koguta. Informacja pewna na 1000%.


Teraz wcale mnie nie dziwi to że Kogut poinformował o chęci startowania w wyborach w miejscu położonym jak najbliżej cmentarza - miejsca typowego dla spotkań wśród prominentnych działaczy Platformy.

Re: Wybory 2010/10/17 20:14 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Spostrzeżenia moje są znikome. Dotychczas zrozumiałem, że istnieje dziewięć obwodów w których są siedziby samorządowców. Jako niezbyt rozgarnięty ,chciałbym dowiedzieć się czy mam bierne prawo wyborcze czy już nieczynne. Zamieszkując zwracam uwagę na zmiany zachodzące lecz nie jestem w stanie ocenić gdzie jest ta właściwa siedziba. Wyrażę tą moją wątpliwość w ten sposób : mam wyjście ??? czy już nie ??? poczekam na schodach lewoskrętnych

Re: Wybory 2010/11/04 23:28 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
najważniejsze żeby jak najwięcej wyborców poszło na wybory wtedy nikt do nikogo nie będzie miał pretensji

Re: Wybory 2010/11/05 15:17 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: najważniejsze żeby jak najwięcej wyborców poszło na wybory wtedy nikt do nikogo nie będzie miał pretensji


Wybory tuż,tuż.Miastu coraz więcej przybywa plakatów wyborczych.Ludzie do powiatu z ekipy obecnego Burmistrza to nowe twarze natomiast do rady niekoniecznie.Za to ma dużo kobiet.Może w końcu dojdzie do zmian i co niektórzy radni przejdą na emeryturę.
  • Strona:
  • 1