Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/05 13:36 #16

  • kobieta
  • kobieta Avatar Autor
  • Gość
Ale zabawa.... jak widać najlepiej wpisać samą siebie ....

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/05 14:05 #17

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Racja że przy p. Popielu zastępca to wzór opanowania i rozsądku. Myślę że to idealny kandydat na burmistrza. Nie jest uwikłany w stare układy jak p. Popiel. Pytanie czy zastępca będzie chciał startować.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/05 14:21 #18

  • Przyszły wyborca
  • Przyszły wyborca Avatar Autor
  • Gość
Wymyśliliście dobrą zabawę więc do niej się przyłączam. Kandydatura Pani Hanny U. już była, z czterech kandydatów dostała najmniej głosów, czyli czerwona kartka. Taką samą dostała w urzędzie marszałkowskim i wojewódzkim, czyli ta pani nadaje się tylko do sprzątania w domu. Dobra kandydatura drugiej Pani Hanny tylko Sz. została skrzywdzona przez Popielatego i podobno w Olsztynie jest wniesiona apelacja. Trzecia kandydatura Pani Marzeny O. też nie najgorsza słyszałem, że skończyła studia administracyjno-prawne i zajmuje w ZUS w Olsztynie kierownicze stanowisko, podobno po raz drugi została wice- prezesem naszego Uniwersytetu. Co do mężczyzn to Popielaty polegnie w przyszłej kadencji, dobije go sprawa budowy spalarni i zagospodarowanie obiektu po wojsku. Ołtuszewski słyszałem wybiera się na emeryturę, a szkoda bo gdyby ktoś podsumował wszystkie kadencje pod względem inwestycji i pozyskanych pieniędzy to on najlepiej by wypadł.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/05 20:10 #19

  • Lucy
  • Lucy Avatar Autor
  • Gość
A ja proponuję Panią radną z naszej miejskiej rady.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/05 20:31 #20

  • rany
  • rany Avatar Autor
  • Gość
Obecne władze kojarzą mi się z sekcją anonimowych alkoholików którzy w szkole nie mogli się powstrzymać przed wypiciem wyrobów spirytusowych. O ile wiem tylko zastępca burmistrza nie był na tej imprezie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 09:52 #21

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar Autor
  • Gość
Burmistrz Popiel wydał pozytywną decyzję środowiskową w sprawie spalarni ale czy to nie zastępca ją podpisał ????? Jeżeli tak to w pełni popiera działania swego szefa,zresztą nigdy nie słyszałem żadnego sprzeciwu wobec działań tamtego.Czyli burmistrz czy zastępca to jedno i to samo . Różnią się tylko temperamentem a nie działaniem na rzecz mieszkańców.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 11:35 #22

  • Zenek
  • Zenek Avatar Autor
  • Gość

ciekawy napisał: Burmistrz Popiel wydał pozytywną decyzję środowiskową w sprawie spalarni ale czy to nie zastępca ją podpisał ????? Jeżeli tak to w pełni popiera działania swego szefa,zresztą nigdy nie słyszałem żadnego sprzeciwu wobec działań tamtego.Czyli burmistrz czy zastępca to jedno i to samo . Różnią się tylko temperamentem a nie działaniem na rzecz mieszkańców.



Został rok do następnych wyborów .Sprawę trzeba przemyśleć .Wiem jedno NIE ZAGŁOSUJĘ NA OSOBY KTÓRE NIE DOTRZYMUJĄ OBIETNIC PRZEDWYBORCZYCH. Może faktycznie kobieta burmistrz to rozsądne rozwiązanie .

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 17:04 #23

  • kola
  • kola Avatar Autor
  • Gość

Przyszły wyborca napisał: Wymyśliliście dobrą zabawę więc do niej się przyłączam. Kandydatura Pani Hanny U. już była, z czterech kandydatów dostała najmniej głosów, czyli czerwona kartka. Taką samą dostała w urzędzie marszałkowskim i wojewódzkim, czyli ta pani nadaje się tylko do sprzątania w domu. Dobra kandydatura drugiej Pani Hanny tylko Sz. została skrzywdzona przez Popielatego i podobno w Olsztynie jest wniesiona apelacja. Trzecia kandydatura Pani Marzeny O. też nie najgorsza słyszałem, że skończyła studia administracyjno-prawne i zajmuje w ZUS w Olsztynie kierownicze stanowisko, podobno po raz drugi została wice- prezesem naszego Uniwersytetu. Co do mężczyzn to Popielaty polegnie w przyszłej kadencji, dobije go sprawa budowy spalarni i zagospodarowanie obiektu po wojsku. Ołtuszewski słyszałem wybiera się na emeryturę, a szkoda bo gdyby ktoś podsumował wszystkie kadencje pod względem inwestycji i pozyskanych pieniędzy to on najlepiej by wypadł.

Trzeba dać szansę kolejny raz dla pani HANI UZAR z wymienionych pań ona wygląda najkorzystniej.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 17:05 #24

  • Wyborczyni
  • Wyborczyni Avatar Autor
  • Gość
Z tego co czytam to dwie kobiety prym wiodą w naszym województwie. Pani burmistrz Mrągowa i Pani burmistrz Giżycka. Dość mamy nieporadnych mężczyzn. Ostatni młody i wykształcony, a tak nawywijał. Czas aby w Ornecie rządziła kobieta, a nawet dwie burmistrz i zastępca. Podawajcie kandydatury pań i stworzymy ranking najpopularniejszych. Kandydatki powinny być wykształcone i posiadać doświadczenie zawodowe.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 18:44 #25

  • M.
  • M. Avatar Autor
  • Gość
Ja zaproponowałabym kandydaturę myślę, że IDEALNĄ. Panią pochodzącą i związaną z Ornetą, natomiast mieszkającą w Olsztynie. Nie podam tu niestety imienia i nazwiska tej Pani, gdyż być może nie życzy tego sobie. Powiem tylko, że jest profesorem, Człowiekiem pełnym taktu, mądrości, kompetencji, skromności, rozwagi, szacunku względem drugiego człowieka. Podziwiam Panią Profesor za serdeczność i ciepło, uczciwość i dyplomację ........tak mało tego we współczesnej rzeczywistości. Być może kilka osób domyśli się kogo mam na myśli.

Wielu kandydatów na stanowisko burmistrza upatruje niestety w tej posadzie zaszczytów, możliwości, wielkich poborów. Jeśli takie klimaty będą grać w sercach rządzących, to dla Ornety nigdy nic dobrego to nie przyniesie. Nam i Naszemu Miastu potrzeba naprawdę kogoś doświadczonego, mądrego, niezależnego, bez pierwiastka pazerności w duszy.

Pozdrawiam Wszystkich Mieszkańców mojego kochanego Miasta.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 20:57 #26

  • Tadeusz
  • Tadeusz Avatar Autor
  • Gość

Wyborczyni napisał: Z tego co czytam to dwie kobiety prym wiodą w naszym województwie. Pani burmistrz Mrągowa i Pani burmistrz Giżycka. Dość mamy nieporadnych mężczyzn. Ostatni młody i wykształcony, a tak nawywijał. Czas aby w Ornecie rządziła kobieta, a nawet dwie burmistrz i zastępca. Podawajcie kandydatury pań i stworzymy ranking najpopularniejszych. Kandydatki powinny być wykształcone i posiadać doświadczenie zawodowe.




My sobie tak piszemy ale nie wiemy czy Panie będą chciały wystartować. Jeżeli o mnie chodzi najrozsądniej byłoby wybrać Panią Hannę Sz. Dla mnie Pani Hanna jest osobą, która reprezentuje wysoki poziom kultury osobistej, ma wiedzę i doświadczenie w pracy. Spokojna i opanowana osoba . To mój wybór :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 21:27 #27

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
tak

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/06 23:22 #28

  • grazyna
  • grazyna Avatar Autor
  • Gość
Z zastępcą jako kandydatem na burmistrza to świetny pomysł. Facet nie jest upaprany w miejscowych układach koleżeńsko biznesowych. Był by burmistrzem wszystkich mieszkańców ponad podziałami. Z tego co słychać to on koordynuje większość realizowanych projektów inwestycyjnych w naszej gminie.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 09:15 #29

  • Irek
  • Irek Avatar Autor
  • Gość

grazyna napisał: Z zastępcą jako kandydatem na burmistrza to świetny pomysł. Facet nie jest upaprany w miejscowych układach koleżeńsko biznesowych. Był by burmistrzem wszystkich mieszkańców ponad podziałami. Z tego co słychać to on koordynuje większość realizowanych projektów inwestycyjnych w naszej gminie.


Tiiiaaa.........i pewnie sam o sobie napisał też tego posta jako "Grażyna" buchachacha :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 10:43 #30

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Burmistrz sam sobie wybiera zastępcę więc nie mamy co się wysilać :P