Kobieta Burmistrzem Ornety - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/03 21:24 #1

  • a ja mam wniosek
  • a ja mam wniosek Avatar Autor
  • Gość
Za rok wybory.Kto może kandydować?
Obecny Burmistrz jak najbardziej bo po wynikach referendum widać że ma duże poparcie.Poprzedni?
Poprzedni w ostatnich wyborach przepadł z kretesem,a kompromitująca klęska ,,Grupy Referendalnej"w referendum pokazała że wyborcy doskonale pamiętają styl działania tej ekipy.
Mimo to nie zdziwię się jeśli spróbuje ponownie.Bo wyciąganie wniosków słabo temu panu wychodzi.
Może kobiety?
Podobno dwie są zainteresowane i obydwie mają doświadczenie w pracy samorządowej.
Może to jest rozwiązanie?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/03 21:43 #2

  • nie rozśmieszaj
  • nie rozśmieszaj Avatar Autor
  • Gość
Chyba nie masz na myśli blondyn urzędowych?????????? ha ha ha :lol: Rozumiem że niektóre panie są wszędzie- od wręczania kwiatów do przebierania się na paradach, ale żeby burmistrzować?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/03 21:58 #3

  • Filon
  • Filon Avatar Autor
  • Gość
A o które dokładnie chodzi?
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 09:55 #4

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość
Panią Marzenę Ołtuszewską proponuję na burmistrza. Słyszałam, że posiada wykształcenia prawnicze (miasto zaoszczędziłoby wiele pieniędzy na obsłudze prawnej, niekompetentnej jak dla mnie dotychczas), jest bardzo inteligentną osobą, pełną rozwagi, spokoju, niekonfliktową i uważam, że świetnie poradziłaby sobie na stanowisku Burmistrza naszego miasta. Naprawdę uważam, że należałoby dać szansę kobiecie, byłoby w tym mieście o wiele spokojniej.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 11:48 #5

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

Monika napisał: Panią Marzenę Ołtuszewską proponuję na burmistrza. Słyszałam, że posiada wykształcenia prawnicze (miasto zaoszczędziłoby wiele pieniędzy na obsłudze prawnej, niekompetentnej jak dla mnie dotychczas), jest bardzo inteligentną osobą, pełną rozwagi, spokoju, niekonfliktową i uważam, że świetnie poradziłaby sobie na stanowisku Burmistrza naszego miasta. Naprawdę uważam, że należałoby dać szansę kobiecie, byłoby w tym mieście o wiele spokojniej.


Ale ona brzydko śpiewa...

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 12:18 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Czy to żona byłego burmistrza? Jeśli tak to od razu dziekuje.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 12:38 #7

  • Aśka
  • Aśka Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Czy to żona byłego burmistrza? Jeśli tak to od razu dziekuje.



Znam tą panią ale nie sądzę żeby startowała. Znowu orneckie plotki i fantazja kogoś ponosi :lol: ale kobieta burmistrz no czemu nie. Faceci za dużo się kłócą . Co do kobiet to kogo proponujecie?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 12:40 #8

  • Aśka
  • Aśka Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał:

Monika napisał: Panią Marzenę Ołtuszewską proponuję na burmistrza. Słyszałam, że posiada wykształcenia prawnicze (miasto zaoszczędziłoby wiele pieniędzy na obsłudze prawnej, niekompetentnej jak dla mnie dotychczas), jest bardzo inteligentną osobą, pełną rozwagi, spokoju, niekonfliktową i uważam, że świetnie poradziłaby sobie na stanowisku Burmistrza naszego miasta. Naprawdę uważam, że należałoby dać szansę kobiecie, byłoby w tym mieście o wiele spokojniej.


Ale ona brzydko śpiewa...


Co ma śpiew do stanowiska burmistrza?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 20:55 #9

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość
Jeżeli kobieta na burmistrza to tylko pani Hania Uzar ...To moja kandydatka.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 21:14 #10

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał: Jeżeli kobieta na burmistrza to tylko pani Hania Uzar ...To moja kandydatka.




Ja widzę na tym stanowisku Panią Hannę Sz. Może niech inni też coś dopiszą .Stworzymy listę kandydatek :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 21:15 #11

  • dobry pomysł
  • dobry pomysł Avatar Autor
  • Gość
Tylko pani sekretarz. Przebojowa, młoda, wykształcona i ci najważniejsze skuteczna. Nietuzinkowa uroda plus idealna figura to dodatkowe atuty. Taka kobieta był by strategiczną zmianą w naszym pięknym mieście.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 21:31 #12

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
wybierzmy od razu zastępcę ,wpisujmy pary

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 21:41 #13

  • o nie!
  • o nie! Avatar Autor
  • Gość
Są w Ornecie nazwiska jednoznacznie kojarzone.X-to przekręt,Y-to mistrz nepotyzmu,itd.
Dlatego realną konkurencją dla obecnego burmistrza może być tylko ktoś nowy.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 21:52 #14

  • rab barbar
  • rab barbar Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: wybierzmy od razu zastępcę ,wpisujmy pary

Nie wiem z kim ,,go" sparować, ale obecny vice to dla mnie idealny kandydat-może nawet nie tylko na z-cę
Wzór spokoju, taktu i kompetencji.No ale to chłop jest... :) A tu babki mamy wysuwać :lol:
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/04 22:29 #15

  • Aniuta
  • Aniuta Avatar Autor
  • Gość
Nowa osoba, całkowicie niezależna "politycznie" ,tylko kto?