Wybory sołtysów

3 lata 7 miesiąc temu #18959 przez anonim
Replied by anonim on topic Wybory sołtysów
Pan Rychu jest gwarancją na to że w Dąbrówce nic się nie będzie działo. Był Ferenc to Dąbrówka żyła a teraz co?
3 lata 7 miesiąc temu #18960 przez Piotr Korsak
Replied by Piotr Korsak on topic Wybory sołtysów
A cóż nie stosownego było w moim zachowaniu na wyborach a jeżeli chodzi o rozporek to ty go chyba nie masz bo podpisujesz posty anonimowo,zrezygnuje jak mieszkańcy tego będą chcieli lub za cztery lata.
3 lata 7 miesiąc temu #18966 przez zniesmaczony
Replied by zniesmaczony on topic Wybory sołtysów
Jestem zszokowany stwierdzeniem sołtysa,że zachował się właściwie na zebraniu.Obowiązkiem sołtysa jest przygotowanie sprawozdania z działalności.Piotr uznał jednak,że wcale nie musi tego robić i była to z jego strony jawna ignorancja brak szacunku dla mieszkańców.Jeżeli chodzi o Ferenca to w Bażynach w końcu przejrzeli na oczy i odsunęli go od władzy.Cóż on takiego uczynił dla Dąbrówki będąc radnym?Z pewnością nic ciekawego.
3 lata 7 miesiąc temu #18967 przez Obserwator
Replied by Obserwator on topic Wybory sołtysów

zniesmaczony napisał: Jestem zszokowany stwierdzeniem sołtysa,że zachował się właściwie na zebraniu.Obowiązkiem sołtysa jest przygotowanie sprawozdania z działalności.Piotr uznał jednak,że wcale nie musi tego robić i była to z jego strony jawna ignorancja brak szacunku dla mieszkańców.Jeżeli chodzi o Ferenca to w Bażynach w końcu przejrzeli na oczy i odsunęli go od władzy.Cóż on takiego uczynił dla Dąbrówki będąc radnym?Z pewnością nic ciekawego.

BRAWO DLA PANA KTÓRY TO NAPISAŁ , TAK WŁAŚNIE BYŁO !!! CIĘŻKO SIĘ PRZYZNAĆ DO BŁĘDU.
3 lata 7 miesiąc temu #18968 przez pgr dąbrówka
Replied by pgr dąbrówka on topic Wybory sołtysów
Wszystkie nowe inwestycję w Dąbrówce to zasługi Ferenc Korsak Popiel. Tyle w temacie. Jaroń w mojej ocenie może im buty wiązać.
3 lata 7 miesiąc temu #18970 przez ahhha
Replied by ahhha on topic Wybory sołtysów
Obowiązkiem radnego tez jest mówienie prawdy w momencie wystawiania swojej kandydatury a nie historie i obietnice wyssane z palca . niech każdy najlepiej patrzy na siebie od tego zacznijmy . Jaron myśli ze jak został radnym to nie wiadomo co zdziala a tak naprawdę skończy sie to na obietnicach jak przed wyborami . CHce pokazać jaki on jest wspaniały i dorownac innym ale jest za cieki w uszach
3 lata 7 miesiąc temu #18971 przez ahhha
Replied by ahhha on topic Wybory sołtysów
Obowiązkiem radnego tez jest mówienie prawdy w momencie wystawiania swojej kandydatury a nie historie i obietnice wyssane z palca . niech każdy najlepiej patrzy na siebie od tego zacznijmy . Jaron myśli ze jak został radnym to nie wiadomo co zdziala a tak naprawdę skończy sie to na obietnicach jak przed wyborami . CHce pokazać jaki on jest wspaniały i dorownac innym ale jest za cieki w uszach
3 lata 7 miesiąc temu #18973 przez Małgosia
Replied by Małgosia on topic Wybory sołtysów

ahhha napisał: Obowiązkiem radnego tez jest mówienie prawdy w momencie wystawiania swojej kandydatury a nie historie i obietnice wyssane z palca . niech każdy najlepiej patrzy na siebie od tego zacznijmy . Jaron myśli ze jak został radnym to nie wiadomo co zdziala a tak naprawdę skończy sie to na obietnicach jak przed wyborami . CHce pokazać jaki on jest wspaniały i dorownac innym ale jest za cieki w uszach

Możesz popatrzeć na siebie jak ci słoma z butów wychodzi ! Obrażanie ludzi masz opanowane do perfekcji, już lepiej bądż dalej tą niedojdą .
3 lata 7 miesiąc temu #18975 przez Miszkanka Osetnika
Replied by Miszkanka Osetnika on topic Wybory sołtysów
CZYTAM TE POSTY I ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE , CZEMU W DĄBRÓWCE SĄ TACY PORĄBANI LUDZIE ....CZY WYBÓR SOŁTYSA TO SENSACJA , LUDZIE OPANUJCIE SIĘ.W OSETNIKU WYGRAŁA PANI MACKIEŁO I CO Z TEGO ? JAKA TO SENSACJA ? OBRAŻACIE SIĘ NAWZAJEM I PO CO ? KOGO TO OBCHODZI ?
3 lata 7 miesiąc temu #18977 przez anonim
Replied by anonim on topic Wybory sołtysów
Uważam że sołtys poznał się już na koledze z Bażyn, wie że mówi się jedno a robi drugie. Mieszkańcy Bażyn pokazali czerwoną kartkę panu od stawów. Nie wiem jak wyglądają stosunki sołtysa z burmistrzem.
3 lata 7 miesiąc temu #18978 przez Mieskanka
Replied by Mieskanka on topic Wybory sołtysów

Miszkanka Osetnika napisał: CZYTAM TE POSTY I ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE , CZEMU W DĄBRÓWCE SĄ TACY PORĄBANI LUDZIE ....CZY WYBÓR SOŁTYSA TO SENSACJA , LUDZIE OPANUJCIE SIĘ.W OSETNIKU WYGRAŁA PANI MACKIEŁO I CO Z TEGO ? JAKA TO SENSACJA ? OBRAŻACIE SIĘ NAWZAJEM I PO CO ? KOGO TO OBCHODZI ?

Bardzo podoba mi się ten wpis ,kogo obchodzi jakiś tam sołtys .
Czas generowania strony: 0.203 s.