Nauczyciele do roboty

6 lata 10 miesiąc temu #8539 przez Sebastian
Nauczyciele do roboty was created by Sebastian
Nauczyciele muszą pracować jak każdy uczciwy obywatel 40 godzin tygodniowo. To się w głowie nie mieści że za 18 godzin pracy dostają w Ornecie niektórzy po 2000 zł pensji. Nauczyciel powinien być do dyspozycji w szkole od 8 do 16.
6 lata 10 miesiąc temu #8543 przez anonim
Replied by anonim on topic Nauczyciele do roboty
Nauczyciele to wąska grupa społeczna kończąca najprostsze studia dla najmniej zdolnych matołów. A gdzie byli rodzice ja się pytam
6 lata 10 miesiąc temu #8544 przez anonim
Gorsze jest to że mamy bardzo niski poziom kształcenia. Bliżej nam do III świata. Kadra niekompetentnych nauczycieli marnuje nasze dzieci. To straty są na wieki.
6 lata 10 miesiąc temu #8545 przez anonim
Moim zdaniem nauczyciele powinni pracować tak jak wszyscy 40 godzin tygodniowo przez cały rok. W wakacje i ferie też normalnie mieć zajęcia z dziećmi. Nie stać naszego kraju na płacenie za nicnierobienie. To granda w biały dzień.
6 lata 10 miesiąc temu #8546 przez anonim
Mi pracodawca płaci za 8 godzin a muszę zapieprzać nadgodziny za darmo światek piątek i niedzielę.
6 lata 10 miesiąc temu #8548 przez etat
Replied by etat on topic Nauczyciele do roboty
Etat polskiego nauczyciela to 485 godzin w pracy w roku a pozostałych ludzi pracy to 1850 czyli aż 4 razy więcej. Gdzie tu równość.
6 lata 10 miesiąc temu #8549 przez czarodziej
Replied by czarodziej on topic Nauczyciele do roboty
U tych darmozjadów patentowych godzina ma 45 minut :cheer: Cuda jakieś czy co.
6 lata 10 miesiąc temu #8552 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Nauczyciele do roboty
to proszę bardzo idz jeden z drugim do szkoły uczyć i to dobrze uczyć np do gimnazjum i zobaczymy czy będziecie tak wylewac swoją złość
6 lata 10 miesiąc temu #8553 przez Albert Einstein
Replied by Albert Einstein on topic Nauczyciele do roboty

czarodziej napisał: U tych darmozjadów patentowych godzina ma 45 minut :cheer: Cuda jakieś czy co.

Moja teoria względności pracy nauczyciela to przewidziała. Wyliczyłem że nauczyciel nie może dłużej udawać że pracuje niż 4 godziny dziennie. W przeciwnym przypadku jego mózg zaczyna pracować z prędkością światła i ulega destrukcji. Bezpieczne pensum to około 12 godzin 45 minutowych. Sugerowałem do tego 3 miesięczne wakacje i dłuższe urlopy dla podbudowania zdrowia.

Z poważaniem
Albert Einstein
6 lata 10 miesiąc temu #8554 przez Anonim
nieprawda , niektorzy nauczyciele maja skonczome studia kierunkowe i pracują w szkole u nas w naszym miescie
6 lata 10 miesiąc temu #8556 przez anonim

Anonim napisał: nieprawda , niektorzy nauczyciele maja skonczome studia kierunkowe i pracują w szkole u nas w naszym miescie

2 na całe miasto :silly:
6 lata 10 miesiąc temu #8558 przez Anonim
czyli kto?
4 lata 7 miesiąc temu #14900 przez Magda
Replied by Magda on topic Nauczyciele do roboty
Jestem studentką pedagogiki i rodzicem 12 i 5 latka. Na stronie Kuratorium znalazłam ciekawe informacje na temat naszych szkół i poradni pedagogicznej . Przeczytałam te raporty z zainteresowaniem. Polecam wszystkim rodzicom . „Raport z ewaluacji, dostępny dla każdego, zamieszczony na platformie internetowejwww.npseo.pl, to efekt końcowy kilkutygodniowej pracy zespołu wizytatorów ds. ewaluacji w szkole lub innej placówce oświatowej. Jest źródłem informacji na temat badanej placówki. Określa poziom spełniania wymagań stawianych szkołom przez państwo . Tworzy opis pozwalający rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim zainteresowanym dowiedzieć się, jak wartościowe są działania podejmowane w szkole.”
Gimnazjum nr1 -http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000196096121.pdf
LO – www.seo2.npseo.pl/reports/1000195446125.pdf
Poradnia PP w Ornecie - www.seo2.npseo.pl/reports/1000300408123.pdf
SP4 -http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000815286131.pdf
Śledzę stronę i czekam na raport o Szkole w Bażynach z tego co słyszałam jako jedyna podstawówka ma sukcesy w olimpiadach przedmiotowych ?
Czas generowania strony: 0.247 s.