GEODETA

6 lata 8 miesiąc temu #8869 przez Lukasz Michalkiewicz
GEODETA was created by Lukasz Michalkiewicz
Zapraszam wszystkich do korzystania z usług firmy Geo-laf.

www.geolaf.pl

6 lata 8 miesiąc temu #8888 przez zdziwiona
Replied by zdziwiona on topic GEODETA
Od znajomych słyszałam że jesteście solidni i ok. Nie mieliscie okazji wykazać się w Ornecie? Bo na ten temat nie ma wzmianki na Waszej stronie... Może jesteście za dobrzy?
6 lata 8 miesiąc temu #8893 przez po co
Replied by po co on topic GEODETA

zdziwiona napisał: Od znajomych słyszałam że jesteście solidni i ok. Nie mieliscie okazji wykazać się w Ornecie? Bo na ten temat nie ma wzmianki na Waszej stronie... Może jesteście za dobrzy?

Poczytaj jakie ten pan wypisuje głupoty to zobaczysz jacy są dobrzy. W Ornecie mamy swoich dobrych geodetów.
6 lata 8 miesiąc temu #8894 przez Lukasz Michalkiewicz
Replied by Lukasz Michalkiewicz on topic GEODETA
może dzięki nowemu serwisowi ilość klientów z okolic Ornety zmieni się na plus:)
6 lata 8 miesiąc temu #8895 przez Lukasz Michalkiewicz
Tzn gdzie te głupoty wypisuje szanowny anonimie?
6 lata 8 miesiąc temu #8896 przez Lukasz Michalkiewicz
jesli nawet są to glupoty to piszę je nie ukrywając się za internetowym pseudonimem ale co te ewentualne glupoty maja do jakości roboty tego nie rozumiem? proponuję spojrzeć w realizacje wykonanych prac i wtedy możemy podyskutować. zapewne jednak nie podasz swojego imienia i nazwiska jak większość osób piszących na tym forum, które nie mają zbyt wiele odwagi. pozdrawiam i zapraszam do współpracy
3 lata 7 miesiąc temu #18986 przez JaSSiek
Replied by JaSSiek on topic GEODETA
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Pana Mikołaja Gepperta. Jest to solidny i tani geodeta, który oferuje wiele różnych usług. Tutaj znajdziecie jego ofertę i cennik: www.poznan-geodeta.pl/oferta/uslugi-geodezyjne/
1 rok 8 miesiąc temu #21087 przez klimtup
Replied by klimtup on topic GEODETA
JaSSiek, klikam w Twój link i nie działa.

poszukuję geodety ale się na tym nie znam - tzn. potrzebuję kogoś, kto nie wykorzysta tego, że nie mam pojęcia o stawkach i sprzęcie. Myślałem, żeby skorzystać z forum, ale te linki nie działają. Czy ktoś korzystał z możliwości np. zapytania przez net na portalach jak np: http://oferia.pl/uslugi/budowa-remont/szukaj-geodeta ? Dosyć mam już trochę takiego skakania od strony do strony i zmęczony tym jestem.

chciałbym po prostu geodetę... :/
1 rok 8 miesiąc temu #21103 przez Lukasz Michalkiewicz
Kowalczyk & Frankowski 55 242 11 28.
Czas generowania strony: 0.201 s.