Flüchtlingstreck - ucieczka Niemców z Ornety - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Flüchtlingstreck - ucieczka Niemców z Ornety 2010/03/17 19:05 #16

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

iwan napisał: ile polskich kobiet zostało zgwałconych przez sowietów nikt nie liczy a niemcy sami sobie byli winni nikt im nie kazał pchać się na iwana


moja babcia opowiadała że ruscy byli jak horda tatarska co jest zgodne z niemieckimi opisami co nie zmienia faktu ze naród niemiecki sam sobie zgotował taki los a przy okazji całej europie

Re: Flüchtlingstreck - ucieczka Niemców z Ornety 2010/03/18 22:25 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Gabriele Köpp napisała książkę - pamiętnik Warum war ich bloß ein Mädchen? - Czemu musiałam być dziewczynką? Statystycznie Niemki w styczniu - lutym 45 miały średnio 16,7 lat i każda z nich została zgwałcona 12 razy przez sowieckich sołdatów. Mało która pamięta jeśli żyje kto rozpoczął II wojnę

Re: Flüchtlingstreck - ucieczka Niemców z Ornety 2010/06/06 17:57 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: Gabriele Köpp napisała książkę - pamiętnik Warum war ich bloß ein Mädchen? - Czemu musiałam być dziewczynką? Statystycznie Niemki w styczniu - lutym 45 miały średnio 16,7 lat i każda z nich została zgwałcona 12 razy przez sowieckich sołdatów. Mało która pamięta jeśli żyje kto rozpoczął II wojnę


jak by gwałcono młode polki to by się niemki tylko śmiały kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
REKLAMA