Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 10:33 #76

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
LADY GAGA nie ma zasad moralnych więc...

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 16:21 #77

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Goya,
...Chyba się nie zrozumiałyśmy....to co piszę ...trzeba czytać "między słowami" :D D " Dajcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf" a co ustaliło CBA?

Pozdrawiam :)

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 16:47 #78

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Nie wiem jakie widziałaś 10 punktów jakoś nam umknęło zato basen stał się sprawą piorytetową. Lanie wody jest najlepij odbierane przez naiwnych.

goya napisał:

Znachorka napisał: ...hmmmm dziecko zostawmy w spokoju, ja się poświęcę!!!!! (bo budowa basen to priorytetowa sprawa!!!! ) i wyrwę ostatnie 2 zęby,które mi zostały,nie muszę gryźć twardych jabłek,ogórków czy bułek, będę je połykać!!!!!! za miesiąc planuję oddać nerkę- no i co???? jestem patriotką lokalną czy nie??????

Przyczepiliście się do tego basenu jak tonący brzytwy... z tego co wiem, w programie P. Popiela jest dużo więcej punktów, nie tylko basen (nawiasem mówiąc nie jest on nawet wymieniony w pierwszej 10.)
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 17:20 #79

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Goya ty chyba nie wiesz co piszesz ruch kadrowy w szkole rozpoczyna sie w miesiącu maju. Raptem we wrześniu został etat dla Pana Popiela . Gdzie w mieście jest bezrobocie, bylo to zaplanowane i ekipa Pana Uzara kazała mu odejść. Zachował się jak dzieciak zabrał zabawki i poszedł płakać. Mam nadzieję,że ludzie nie dadzą się nabrać bo znowu mu nie wyjdzie i trzeba będzie mu wymienić radę. Ołtuszewski to i tak cierpliwy chłop. Długo znosił jego nielojalność. Lady GAGA szybko mu znalazła etat napewno kosztem innych nauczycieli z zawodówki.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 17:31 #80

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Oj Panie Popiel na swojej stronie piszesz Pan o spotkaniach wyborczych we wsi Miłkowo i Wojciechowo. Może napiszesz pan jakie było zainteresowanie jak wiem to niebyło dużej frekwencji.Takie to spotkanie było bardzo ciekawe.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 17:37 #81

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał: Pan szanowny starosta lidzbarski Marek Chyl jest nauczycielem w-f :roll: mówi to wam coś ?
razem z viceSTAROSTĄ Kogutem brną w termy warmińskie koło lidzbarka mimo że to nie najlepsza lokalizacja


Dlatego Chyl go popiera? jak tonąć to razem

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 17:44 #82

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Znachorka, nie wiem jakie są standardy postępowania w Ornecie, ale w każdym normalnym mieście jak decydujesz się odejść z pracy, masz już inną umowę podpisaną- w końcu nie sztuką jest przejście na bezrobocie. Podejrzewam, że gdyby tego etatu P. Popiel nie otrzymał, nie zrezygnowałby ze stanowiska bez względu na to, co działo się między panami. Rodzinę trzeba jakoś utrzymać. W normalnej pracy, jak nie można się dogadać z szefem, szuka się czegoś innego i rezygnuje ze współpracy (chyba, że jest się bez wyjścia) -czym się różni funkcja wiceburmistrza od normalnego etatu? Jaki romans- złożył ofertę na stanowisko, był wakat, to go przyjęli, gdyby nie było, złożyłby do innych instytucji w regionie, normalne postępowanie dorosłej, odpowiedzialnej osoby. Głupi by był, gdyby rzucił papierami bez alternatywy.


skoro był wakat to czemu juz wczesniej nie wzieto kogos z urzedu pracy tyle ludzi czeka na prace

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 19:54 #83

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2
Znachorka: Przepisy prawa pracy nie zabraniają jednoczesnego świadczenia pracy u dwóch pracodawców. Może to być nawet praca na dwa pełne etaty. Wszystko zależy bowiem od chęci oraz stanu psychicznego i fizycznego pracownika. Będzie on miał po prostu do dyspozycji mniej czasu na odpoczynek. Zgodnie z art. 132 § 1 K. p. pracownikowi przysługuje w każdej dobie prawo do co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku, jeżeli pracuje on w podstawowym systemie przy ośmiogodzinnym czasie pracy. Wolnym czasem pracownik może dysponować według uznania tzn. może podjąć dodatkowe zatrudnienie u innego pracodawcy. (źródło: dlafirmy.info.pl ) Tu jedną skończył, druga zaczął- nie widzę problemu. P. Ołtuszewski był zdziwiony, cóż jego problem, chociaż jak mam któremuś wierzyć, to wybieram P.Popiela. Z "prawdomównością" P. Ołtuszewskiego miałam już osobiście do czynienia...

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 21:11 #84

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

goya napisał: Znachorka: Przepisy prawa pracy nie zabraniają jednoczesnego świadczenia pracy u dwóch pracodawców. Może to być nawet praca na dwa pełne etaty. Wszystko zależy bowiem od chęci oraz stanu psychicznego i fizycznego pracownika. Będzie on miał po prostu do dyspozycji mniej czasu na odpoczynek. Zgodnie z art. 132 § 1 K. p. pracownikowi przysługuje w każdej dobie prawo do co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku, jeżeli pracuje on w podstawowym systemie przy ośmiogodzinnym czasie pracy. Wolnym czasem pracownik może dysponować według uznania tzn. może podjąć dodatkowe zatrudnienie u innego pracodawcy. (źródło: dlafirmy.info.pl ) Tu jedną skończył, druga zaczął- nie widzę problemu. P. Ołtuszewski był zdziwiony, cóż jego problem, chociaż jak mam któremuś wierzyć, to wybieram P.Popiela. Z "prawdomównością" P. Ołtuszewskiego miałam już osobiście do czynienia...


GOYA,
...napisałaś"Przepisy prawa pracy nie zabraniają jednoczesnego świadczenia pracy u dwóch pracodawców. Może to być nawet praca na dwa pełne etaty." przypomnijmy w takim razie,że tu chodzi o pracę w urzędzie( na pełny etat) czyli od godz 7.00-15.00 i pracę w szkole( na pełny etat) również do godziny 15.00....wytłumacz mi więc, jak jednocześnie pracownik może być w dwóch miejscach na raz? a ja w kwestii prawdomówności p.Popiela mam trochę wątpliwości ( chodzi mi o CBA). Jeżeli wytłumaczysz mi tą kwestię to całkiem możliwe,że przyznam Ci rację.

Pozdrawiam

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 22:00 #85

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
popiel nie ma szans zdradził młodych u starych sobie naskrobał jest bez wyjścia dobrze że ma kolegów w zsz

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 22:27 #86

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Znachorka napisał: Przepisy prawa pracy nie zabraniają jednoczesnego świadczenia pracy u dwóch pracodawców. Może to być nawet praca na dwa pełne etaty."[/i] przypomnijmy w takim razie,że tu chodzi o pracę w urzędzie( na pełny etat) czyli od godz 7.00-15.00 i pracę w szkole( na pełny etat) również do godziny 15.00....wytłumacz mi więc, jak jednocześnie pracownik może być w dwóch miejscach na raz? a ja w kwestii prawdomówności p.Popiela mam trochę wątpliwości ( chodzi mi o CBA). Jeżeli wytłumaczysz mi tą kwestię to całkiem możliwe,że przyznam Ci rację. Pozdrawiam

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tym CBA, a prawodawcę nie interesuje jak to zrobisz żeby pracować na 2,3-5 etatów, to już Twoja sprawa- mamy wolny kraj i sama dysponujesz swoim czasem. Nie jest to zabronione, nie widzę powodu żeby potępiać kogoś za działania zgodne z prawem.
Jeżeli chodzi o CBA to trzeba zadać pytanie u źródła, a posiłkować się plotkami...


Gościu anonimie od kolegów z ZSZ- a patrzyłeś na kandydatów do Rady Miejskiej u P.Popiela? tylko 3 z 12 to nauczyciele, więc jakie to wielkie poparcie?

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 22:54 #87

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

goya napisał:

Znachorka napisał: Przepisy prawa pracy nie zabraniają jednoczesnego świadczenia pracy u dwóch pracodawców. Może to być nawet praca na dwa pełne etaty."[/i] przypomnijmy w takim razie,że tu chodzi o pracę w urzędzie( na pełny etat) czyli od godz 7.00-15.00 i pracę w szkole( na pełny etat) również do godziny 15.00....wytłumacz mi więc, jak jednocześnie pracownik może być w dwóch miejscach na raz? a ja w kwestii prawdomówności p.Popiela mam trochę wątpliwości ( chodzi mi o CBA). Jeżeli wytłumaczysz mi tą kwestię to całkiem możliwe,że przyznam Ci rację. Pozdrawiam

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tym CBA, a prawodawcę nie interesuje jak to zrobisz żeby pracować na 2,3-5 etatów, to już Twoja sprawa- mamy wolny kraj i sama dysponujesz swoim czasem. Nie jest to zabronione, nie widzę powodu żeby potępiać kogoś za działania zgodne z prawem.
Jeżeli chodzi o CBA to trzeba zadać pytanie u źródła, a posiłkować się plotkami...


Gościu anonimie od kolegów z ZSZ- a patrzyłeś na kandydatów do Rady Miejskiej u P.Popiela? tylko 3 z 12 to nauczyciele, więc jakie to wielkie poparcie?

Goya,
...ja nie potępiam!!! ale nie rozumiem( jak już wcześniej napisałam ) jak można o tej samej godzinie pracować w dwóch różnych miejscach,rozumiesz?
a co do plotek....może jutro zapukam do wrót urzędu :D

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 23:08 #88

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Znachorka napisał: ... :D



technicznie to nawet możliwe jest: 1- etat w UM (poniedziałek-piątek=40h); 2 etat-szkoła - 18h (sobota,niedziela). Masz dwa pełne etaty.
Jak czegoś się dowiesz w UM to daj znać.
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/26 23:24 #89

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

goya napisał:

Znachorka napisał: ... :D



technicznie to nawet możliwe jest: 1- etat w UM (poniedziałek-piątek=40h); 2 etat-szkoła - 18h (sobota,niedziela). Masz dwa pełne etaty.
Jak czegoś się dowiesz w UM to daj znać.
Karamba to typowy cyrkowiec,szkoda słów !!!
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/27 21:31 #90

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ciekaw jestem jak pracownik rozliczy się z czasu pracy u danego pracodawcy.Piszesz głupoty jaki z niego będzie pracownik. Jako pracodawca nie chciałbym mieć takiego pracownika gdzie między jednym a drugi etatem śpi ze zmęczenia.

goya napisał:

Znachorka napisał: ... :D



technicznie to nawet możliwe jest: 1- etat w UM (poniedziałek-piątek=40h); 2 etat-szkoła - 18h (sobota,niedziela). Masz dwa pełne etaty.
Jak czegoś się dowiesz w UM to daj znać.