Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/15 14:45 #61

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
irek nie bawi się w ciocie :lol: zero układów :lol: ciekawe czy sam wierzy w to co mówi ? nauczycielom dziękujemy pokazali co potrafią, kłótnie i swawola

głosujemy na bogdana wiszowatego
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/16 17:34 #62

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pragnę Państwa poinformować, iż moim kandydatem na Zastępcę Burmistrza jest mężczyzna niezwiązany z zawodem nauczyciela.

Gwarantuję, że będzie to osoba z naszej społeczności lokalnej, dobrze znająca nasze środowisko, posiadająca niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w administracji publicznej i sektorze prywatnym.


źródło
ireneuszpopiel.pl/index.php?opti ... &Itemid=56
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/17 17:52 #63

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał: Pragnę Państwa poinformować, iż moim kandydatem na Zastępcę Burmistrza jest mężczyzna niezwiązany z zawodem nauczyciela.

Gwarantuję, że będzie to osoba z naszej społeczności lokalnej, dobrze znająca nasze środowisko, posiadająca niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w administracji publicznej i sektorze prywatnym.


źródło
ireneuszpopiel.pl/index.php?opti ... &Itemid=56

Pytam się co takiego osiągnął Popiel jako pedagog ? Co takiego zrobił dla miasta,sportu,młodzieży itd. jako vice ??? Odpowiadam nic lub prawie NIC !!! LUDZIE nie nabierzcie się na ŁADNE SŁÓWKA !!! Widać na oko,że steruje nim LADY GAGA /Fujarczyk/ !!! Musi odpłacić się za stanowisko w ZSZ !!!
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/18 16:24 #64

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pan Uzar, historyk pewnie zna tekst pewnego Niemca "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą." Dajcie nauczycielom w Ornecie rządzić, a sami się wykończą - wersja współczesna doskonale oddająca sytuację w mieście.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/19 10:05 #65

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Popiel i ta jego pseudo świta to tragedia !!! Ludzie,którzy dla władzy i kasy to zrobią wszystko !!!


Mam pytanie co się stało z ludźmi p.Popiela kandydującymi do rady powiatu? Na stronie internetowej przedstawieni są tylko kandydaci do rady miasta.Na konwencie wyborczym p.Popiel przedstawił 4 osoby min.P.Korsak,p.Łasiński, p.Doligalska .Czy szykuje się jakaś niespodzianka?P.Korsak już raz został wysterowany, bo w zastępstwie p.Ferenca miał kandydować do rady miasta .Normalnie karuzela w tym ugrupowaniu.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/23 15:38 #66

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał: Pragnę Państwa poinformować, iż moim kandydatem na Zastępcę Burmistrza jest mężczyzna niezwiązany z zawodem nauczyciela.

Gwarantuję, że będzie to osoba z naszej społeczności lokalnej, dobrze znająca nasze środowisko, posiadająca niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w administracji publicznej i sektorze prywatnym.


źródło
ireneuszpopiel.pl/index.php?opti ... &Itemid=56


Najlepiej z zewnątrz kandydata/ów na vice burmistrza i radnych oraz wymienić wszystkich mieszkańców Ornety a wtedy będzie dobrze.Panie Popiel spoważniej pan

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/23 16:07 #67

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Czytałam program wyborczy p Popiela i p Koguta podobają mi się ale..... bądźmy realistami! ....skąd oni wezmą pieniądze na ich realizację?????????????? no chyba,że...... mają układ z WRÓŻKĄ ZĘBUSZKĄ, która w nocy podkłada pieniądze pod poduszkę (tylko z tego co pamiętam to żeby od wróżki dostać pieniądze trzeba na stole przed snem położyć mleczne zęby :lol: )

"Gdy dzieci zasną ? na paluszkach
Odwiedza śpiących wróżka Zębuszka.
Ma długą suknię i złoty tren,
Posyła dzieciom cudowny sen."

Śpijcie panowie i nadal marzcie........

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/24 14:33 #68

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pan szanowny starosta lidzbarski Marek Chyl jest nauczycielem w-f :roll: mówi to wam coś ?
razem z viceSTAROSTĄ Kogutem brną w termy warmińskie koło lidzbarka mimo że to nie najlepsza lokalizacja

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/24 19:21 #69

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan Kogut był vicestarostą przez cztery lata a nasza ulica Pieniężnego która miała być remontowana przez powiat wygląda jak wygląda, tak jak parę lat temu, kiedy ten pan ją uszkodził robiąc kanalizę

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/24 20:01 #70

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan Popiel napewno zbiera ząbki mleczne swojej córki a potem je wymieni na gotówkę u Wróżki Zębuszki. Biedna mała zostanie bez zębów bo będzie trzeba doinwestować basen w Ornecie.

Znachorka napisał: Czytałam program wyborczy p Popiela i p Koguta podobają mi się ale..... bądźmy realistami! ....skąd oni wezmą pieniądze na ich realizację?????????????? no chyba,że...... mają układ z WRÓŻKĄ ZĘBUSZKĄ, która w nocy podkłada pieniądze pod poduszkę (tylko z tego co pamiętam to żeby od wróżki dostać pieniądze trzeba na stole przed snem położyć mleczne zęby :lol: )

"Gdy dzieci zasną ? na paluszkach
Odwiedza śpiących wróżka Zębuszka.
Ma długą suknię i złoty tren,
Posyła dzieciom cudowny sen."

Śpijcie panowie i nadal marzcie........

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/24 21:15 #71

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
...hmmmm dziecko zostawmy w spokoju, ja się poświęcę!!!!! (bo budowa basen to priorytetowa sprawa!!!! ) i wyrwę ostatnie 2 zęby,które mi zostały,nie muszę gryźć twardych jabłek,ogórków czy bułek, będę je połykać!!!!!! za miesiąc planuję oddać nerkę- no i co???? jestem patriotką lokalną czy nie??????

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/24 23:36 #72

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Znachorka napisał: ...hmmmm dziecko zostawmy w spokoju, ja się poświęcę!!!!! (bo budowa basen to priorytetowa sprawa!!!! ) i wyrwę ostatnie 2 zęby,które mi zostały,nie muszę gryźć twardych jabłek,ogórków czy bułek, będę je połykać!!!!!! za miesiąc planuję oddać nerkę- no i co???? jestem patriotką lokalną czy nie??????

Przyczepiliście się do tego basenu jak tonący brzytwy... z tego co wiem, w programie P. Popiela jest dużo więcej punktów, nie tylko basen (nawiasem mówiąc nie jest on nawet wymieniony w pierwszej 10.)

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 06:24 #73

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

goya napisał: Przyczepiliście się do tego basenu jak tonący brzytwy... z tego co wiem, w programie P. Popiela jest dużo więcej punktów, nie tylko basen (nawiasem mówiąc nie jest on nawet wymieniony w pierwszej 10.)


Osobiście uważam,że pan Irek to bardzo miła osoba ale nie rozumiem jego taktyki politycznej! bo zobacz... pewnego dnia ogłosił,że rezygnuje z funkcji zastępcy burmistrza ot tak znienacka ( uzasadnienie dlaczego odchodzi było wręcz dziwne ) !!!!!Następnie z dnia na dzień zaczął pracować w ZSZ? w takim razie czy wszystko nie było zaplanowane już wcześniej?a może ktoś panem Irkiem manipulował w swoich rozgrywkach? jeżeli tak to czy nie "działał" za plecami pracodawcy i okazał się nie lojalny?...... Jeżeli mój chłopak przez dłuższy okres czasu (za moimi plecami )miałby romans....pewnego dnia przyszedł do mnie i oznajmił "...słuchaj ,już cię nie kocham,kocham kogoś innego...zabrał walizki i przeprowadził się do niej (w między czasie oskarżając mnie o jakieś nieprawdopodobne rzeczy,które jak się później okaże zostały wymyślone na potrzebę chwili )to co bym pomyślała? wiesz co? że to manipulant oszust i zdrajca ,że wbił mi "nóż w plecy bo nie miał na tyle odwagi aby spojrzeć mi prosto w oczy"!!!!!
.... więc w realizację programu pana Irka jakoś nie wierzę bo może ten cały program wymyślony został na potrzebę chwili :shock:
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 08:44 #74

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Znachorka napisał: Osobiście uważam,że pan Irek to bardzo miła osoba ale nie rozumiem jego taktyki politycznej! bo zobacz... pewnego dnia ogłosił,że rezygnuje z funkcji zastępcy burmistrza ot tak znienacka ( uzasadnienie dlaczego odchodzi było wręcz dziwne ) !!!!!Następnie z dnia na dzień zaczął pracować w ZSZ? w takim razie czy wszystko nie było zaplanowane już wcześniej?a może ktoś panem Irkiem manipulował w swoich rozgrywkach? jeżeli tak to czy nie "działał" za plecami pracodawcy i okazał się nie lojalny?...... Jeżeli mój chłopak przez dłuższy okres czasu (za moimi plecami )miałby romans....pewnego dnia przyszedł do mnie i oznajmił "...słuchaj ,już cię nie kocham,kocham kogoś innego...zabrał walizki i przeprowadził się do niej (w między czasie oskarżając mnie o jakieś nieprawdopodobne rzeczy,które jak się później okaże zostały wymyślone na potrzebę chwili )to co bym pomyślała? wiesz co? że to manipulant oszust i zdrajca ,że wbił mi "nóż w plecy bo nie miał na tyle odwagi aby spojrzeć mi prosto w oczy"!!!!!
.... więc w realizację programu pana Irka jakoś nie wierzę bo może ten cały program wymyślony został na potrzebę chwili :shock:

Znachorka, nie wiem jakie są standardy postępowania w Ornecie, ale w każdym normalnym mieście jak decydujesz się odejść z pracy, masz już inną umowę podpisaną- w końcu nie sztuką jest przejście na bezrobocie. Podejrzewam, że gdyby tego etatu P. Popiel nie otrzymał, nie zrezygnowałby ze stanowiska bez względu na to, co działo się między panami. Rodzinę trzeba jakoś utrzymać. W normalnej pracy, jak nie można się dogadać z szefem, szuka się czegoś innego i rezygnuje ze współpracy (chyba, że jest się bez wyjścia) -czym się różni funkcja wiceburmistrza od normalnego etatu? Jaki romans- złożył ofertę na stanowisko, był wakat, to go przyjęli, gdyby nie było, złożyłby do innych instytucji w regionie, normalne postępowanie dorosłej, odpowiedzialnej osoby. Głupi by był, gdyby rzucił papierami bez alternatywy.
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/25 10:03 #75

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Znachorka, nie wiem jakie są standardy postępowania w Ornecie, ale w każdym normalnym mieście jak decydujesz się odejść z pracy, masz już inną umowę podpisaną- w końcu nie sztuką jest przejście na bezrobocie. Podejrzewam, że gdyby tego etatu P. Popiel nie otrzymał, nie zrezygnowałby ze stanowiska bez względu na to, co działo się między panami. Rodzinę trzeba jakoś utrzymać. W normalnej pracy, jak nie można się dogadać z szefem, szuka się czegoś innego i rezygnuje ze współpracy (chyba, że jest się bez wyjścia) -czym się różni funkcja wiceburmistrza od normalnego etatu? Jaki romans- złożył ofertę na stanowisko, był wakat, to go przyjęli, gdyby nie było, złożyłby do innych instytucji w regionie, normalne postępowanie dorosłej, odpowiedzialnej osoby. Głupi by był, gdyby rzucił papierami bez alternatywy.


Goya -coś dużo wiesz na temat życia pana Popiela przypadek? :lol: