Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 21:42 #46

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

nie popieram napisał:
Wielki dzięki zosiu za te materiały. To prawdziwy skarb !!! Pokazują prawdziwe oblicze ekipy Popiela. Radny Ferenc za poprzedniej kadencji został Honorowym Obywatelem Miasta i Gminy :evil: pewnie za to że kopie nielegalnie stawy na których potem urządza spotkania przedwyborcze. Czy w tych artykułach na jednym zdjęciu nie widać radnego Uzara ?


Myślę że przed wyborami wyborcy powinni wiedzieć na kogo głosują, materiały mam od znajomych z Bażyn, tam pół wsi trzyma gazety z aferą stawową ;)

Orneckie wodociągi położyły przypadkiem strategiczną linię w kierunku Lejławek tak się składało że tam działki mia radny Ferenc :lol: które zamierzał sprzedać i woda na gwałt była potrzebna co zwiększa wartość tych nieruchomości :lol: wystarczy porozmawiać z mieszkańcami Bażyn o radnym Ferencu jaki jest pomysłowy wszystko robi z myślą o mieszkańcach :lol:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/03 23:10 #47

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
gratulujemy panu Popielowi wesołego towarzystwa aby nie popłynął w wiadomych stawach :lol: a tak między nami ciekawe jak zagłosują tym razem Bażyny

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/04 07:41 #48

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Gość napisał:

Popiel i ta jego pseudo świta to tragedia !!! Ludzie,którzy dla władzy i kasy to zrobią wszystko !!!


Nie wierzę że pan Irek robi to dla kasy. Moim zdaniem wszyscy kandydaci mają dobro Ornety na sercu. Inna sprawa czy ich pomysły są realistyczne i do wykonania jeśli np rada miejska jest notorycznie skłócona. Ja zagłosuje na tego który postawi na turystykę i promocję miasta. To jedyny sensowny kierunek dla miasta bez większego przemysłu ale z przepięknym starym miastem i okolicami. Krosno czy Chwalęcin to są sprawy nietuzinkowe. Wiemy że przed samymi wyborami w cenie jest kiełbasa wyborcza w jakości taniej mielonki z marketu. Wiemy że po takiej kiełbasie zapewnione są wymioty. Nie sugeruję na kogo głosować. Ale zagłosujmy mądrze i z rozwagą.

To co wstawiła Zosia mnie przeraziło. W tym czasie jak rozgrywała się afera wodna nie było mnie w kraju więc praktycznie nic nie wiedziałam. Plotkami się nie interesuje. Dodam że główni bohaterzy całego zamieszania byli dobrymi kolegami a nawet coś więcej. Jak widać woda potrafi podzielić ;)
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/04 08:03 #49

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan Popiel rzeczywiście ma słabe nerwy i szybko daje się wytracić z równowagi.Pan Radzicki wytknął p.Popielowi prawdę, przecież był 3 lata zastępcą Burmistrza to dlaczego nie założył partii młodych? Winą obarcza p.Ołuszewskiego. Bardzo nieładnie zachował się p.Popiel mówiąc źle o p.Radzickim i o powiązaniach z Bumistrzem.To jak będzie p.się zachowywał w stosunku do mieszkańców?Tak nie przystaje kandydatowi na burmistrza. Panie Popiel nieładnie, bardzo nieładnie.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/04 16:36 #50

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Radny Ferenc nie wystartuje do rady powiatu. Ponownie walczy o swój stary 20 letni stołek radnego Ornety. Z polecenia Popiela do powiatu wystawiono sołtysa Dąbrówki Piotra Korsaka

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/04 19:07 #51

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Radny Ferenc nie wystartuje do rady powiatu. Ponownie walczy o swój stary 20 letni stołek radnego Ornety. Z polecenia Popiela do powiatu wystawiono sołtysa Dąbrówki Piotra Korsaka

Dosyć panowania Ferenca ! Biedaczek kupił dom z renty ! To chyba objawienie i cudowne rozmnożenie u niego nastąpiło.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/04 19:25 #52

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

emerytka napisał: Dosyć panowania Ferenca ! Biedaczek kupił dom z renty ! To chyba objawienie i cudowne rozmnożenie u niego nastąpiło.


Muszę stanąć w obronie sąsiada. Dawno temu, parę lat wstecz pan Rysiek miał największe gospodarstwo rolne w Bażynach które w większej części zostało sprzedane . Działki i stawy o których tak głośno to pozostałości z tego właśnie gospodarstwa. Dom także został wybudowany za środki że sprzedaży gospodarstwa.

Natomiast cała reszta historii z nielegalnym trybem inwestycji jest opisana w artykułach.

Także byłam przekonana że startuje do rady powiatu. Zobaczymy na liście która będzie na ireneuszpopiel.pl sama jestem ciekawa

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/05 00:35 #53

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
słyszałem o pomyśle przeniesienia urzędu gminy do zawodówki żeby nauczyciele mieli bliżej na sesje rady miejskiej
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/05 09:05 #54

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał: słyszałem o pomyśle przeniesienia urzędu gminy do zawodówki żeby nauczyciele mieli bliżej na sesje rady miejskiej

Tak sesje i religia cały tydzień.W sobotę rekolekcje.W niedziełę do kościoła.I tydzień z głowy Młodzież nie będzie miała czasu na dopalacze,piwko,przewracanie koszy,pisanie po murach !
Na poważnie niech zajmą się tym do czego są powołani !!!!!!!!!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/05 10:28 #55

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał:

Gość napisał: Popiel na burmistrza , Kaczmarek na zastępcę, Uzarowa na sekretarza, Uzar na przwodniczącego rady, Fijarczykowa na przewodniczącą komisji rewizyjnej.Cała władza w rękach nauczycieli a z Ornety pozostanie wielka szkoła.


z tej mąki chleba nie będzie popiel otoczył się pokojem nauczycielskim z dodatkiem pana od stawów który zmienia przekonania polityczne w zależności od kierunku wiatru politycznego w ratuszu proszę się dobrze zastanowić czy chcemy mieć w gminie ludzi pokroju uzara i ferenca czy postawić na nowe twarze które naprawdę mogą coś zmienić jeśli wygra popiel to nic się nie zmieni układ który nie utożsamia się z żadną partią polityczną zostanie i będzie mącił dalej budując drogę z bażyn do lejławek bo tam pan ferenc ma działki i staw lub budując gminny plac targowy na miejscu byłego hangaru bo pan ferenc ma tam działki czy tego potrzeba ornecie

Do tych przedwyborczych "podjazdów" bardzo mi pasuje powiedzenie Napoleona Bonaparte " Armia baranów, której przewodzi lew jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana". I chodzi tu tylko i wyłącznie o przywództwo. Warto więc się naprawdę dobrze zastanowić (bez emocji, sympatii, powiązań) kogo należałoby wybrać na tak odpowiedzialne stanowisko jakim jest rola Burmistrza.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/05 20:48 #56

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

mega napisał:

Gość napisał: Różne słuchy chodzą po Ornecie odnośnie spotkania przedwyborczego p.Popiela na stawach p.Ferenca.Myślę, że dobrze byłoby gdyby artykuł p.Radzickiego ukazał się na forum to wielu wyborcom otworzyłyby się oczy na osobę p.Popiela i p.Ferenca.Na dzień dzisiejszy jedynym godnym zaufania kandydatem na burmistrza jest p. Ołtuszewski. A tak na marginesie nie ma ludzi idealnych i każdy ma coś na sumieniu. Odnośnie radnych.Ktoś napisał,że ten kto fatalnie pracuje lub nie ma posady pcha się do rady.To kogo my wybieramy?


Tak się składa (dobrze czy też nie?), ze kandydaci na burmistrzów znani są ze swojej pracy na stanowisku burmistrza. Hm...Będę głosować na Koguta albo na Ołtuszewskiego. Na pewno nie na Poliela. Uciekł ze swego stanowiska, bo go przerosło. Społeczeństwo go wybierze a on znowu zechce zabrać swoje zabawki i dać nogę, bo tak nakaże mu jego zaufane grono pedagogiczne.


Popieram !!! Popiel to mąciciel i pozorant !!! No,a ekipę dobrał sobie pożal się Boże !!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/05 22:36 #57

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Radny Ferenc nie wystartuje do rady powiatu. Ponownie walczy o swój stary 20 letni stołek radnego Ornety. Z polecenia Popiela do powiatu wystawiono sołtysa Dąbrówki Piotra Korsaka


Radny Ferenc mówił wszem i wobec, ze nie, nie!!!!! ale znowu pcha swoje dupsko na swój spróchniały już stołek radnego a z polecenia Popiela DO ODSTRZAŁU (że też się na to zgodził!!!) wystawiono sołtysa z Dąbrówki Piotra Korsaka!!!! Cudawianki!!!!!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/12 18:50 #58

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Stanisław napisał: Radny Ferenc mówił wszem i wobec, ze nie, nie!!!!! ale znowu pcha swoje dupsko na swój spróchniały już stołek radnego a z polecenia Popiela DO ODSTRZAŁU (że też się na to zgodził!!!) wystawiono sołtysa z Dąbrówki Piotra Korsaka!!!! Cudawianki!!!!!!


może radny ferenc zapomniał ? prawda jest taka że się przestraszył wyborców zresztą to dobrze bo gdzie on do powiatu bez szkoły i kwalifikacji
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/14 08:20 #59

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
sztab popiela trzyma nas ostro w tajemnicy :shock: na mieście chodzą trzy hipotezy co do kandydata
- uzarowa
- fijarczykowa
- kaczmarek

wszyscy to nauczyciele lub byli nauczyciele :evil:
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/14 11:20 #60

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

spokojny napisał: sztab popiela trzyma nas ostro w tajemnicy :shock: na mieście chodzą trzy hipotezy co do kandydata
- uzarowa
- fijarczykowa
- kaczmarek

wszyscy to nauczyciele lub byli nauczyciele :evil:


na 90 % to uzarowa :cry: szkoda irka ze tak się dał wmanewrować