Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy - Strona 14 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/11/19 21:45 #196

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Ja dodam jeszcze że pan Popiel obiecał całkowity brak układów i dziwnych powiązań w ratuszu gdy zostanie burmistrzem. W czasie antenowym na pytania zgłosił się do mikrofonu pan Bohdanowicz. Podziękował panu Popielowi za to że jego kampania odbyła się bez udziału "ulotek", była po prostu czysta.

Forum na czas ciszy wyborczej zostanie "wyłączone" z nowych postów o tematyce wyborczej. Wszystkie posty agitacyjne będą usuwane. Za utrudnienia bardzo przepraszamy. Zapraszamy w niedzielę po zamknięciu lokali wyborczych na swobodne postowanie.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/11/19 22:07 #197

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: Ja dodam jeszcze że pan Popiel obiecał całkowity brak układów i dziwnych powiązań w ratuszu gdy zostanie burmistrzem.


kto w to uwierzy ? :lol: :lol: :lol:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/11/22 08:29 #198

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

smoczek napisał:

Gość napisał: tylko nie popiel !!!



zobaczymy jeszcze :P cry:

na ornetainfo.dbv.pl są wyniki nieoficjalne. Pan Popiel uzyskał ponad 46 %, minimalnie brakuje do wygranej bez dogrywki.
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/11/22 14:47 #199

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
tylko nie popiel !!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/11/23 18:59 #200

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: tylko nie popiel !!!


dobrze uzasadniłeś swoje stanowisko w sprawie wybory burmistrza :lol:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/11/30 12:39 #201

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Panie Kogut!

Wszyscy już dobrze wiedzą że Pan jedynie potrafi tylko mówić!
Orneta potrzebuje czynów ...a nie mówcy!
Pana 2 kadencja jako Burmistrza Ornety dobitnie wykazała...a co to sam Pan wie!!!

Ps.
Może tak na marginesie może....w co bardzo ....bardzo ...wątpię....napisze Pan jak to było z Pana wielką inwestycją odbudowy szkoły w Henrykowie????

I dlaczego Pan zrobił wszystko aby....termy powstały w Lidzbarku Warmińskim a nie pod Henrykowem???

Jak Pan Panie Kogut odpowie na te pytania to mi kaktus na ręce wyrośnie!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/12/09 16:54 #202

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

radny napisał: Jak Pan Panie Kogut odpowie na te pytania to mi kaktus na ręce wyrośnie!


może za cztery lata, pewnie Pan Kogut jeszcze raz zagra o fotel burmistrza to i będzie okazja zadać ponownie te same pytania ;)

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2011/01/20 21:27 #203

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Słychać na mieście o rychłym zamknięciu szkoły w Mingajnach. Mam nadzieję że to tylko plotki :evil:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2011/01/23 21:14 #204

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Szkoła w Mingajnach już dawno powinna być zamknięta. Koszty dowozu uczniów do Ornety są znacznie mniejsze!!!!!!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2011/05/08 15:07 #205

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał: Pan Popiel jeśli wygra wybory zamontuje monitoring w sali posiedzeń i wszyscy zobaczymy na żywo przebieg sesji.


monitoringu nie ma nagrań nie ma popiel nas okłamał zreszta jak zwykle sesje nagrywa prywatna firma za gminną kasę prosze pokazać nagrania z sesji rady miejskiej na gminnej stronie BIP panie ziutek

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2011/05/08 16:17 #206

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

ciekawy napisał:

ziutek napisał: Pan Popiel jeśli wygra wybory zamontuje monitoring w sali posiedzeń i wszyscy zobaczymy na żywo przebieg sesji.


monitoringu nie ma nagrań nie ma popiel nas okłamał zreszta jak zwykle sesje nagrywa prywatna firma za gminną kasę prosze pokazać nagrania z sesji rady miejskiej na gminnej stronie BIP panie ziutek

Tak, napisałem że jak pan Popiel wygra wybory to sesje będą na stronie BIP-u. Z tego co nam wiadomo docelowo nagrania będą kiedyś na stronie orneta.pl. Dlaczego jeszcze nie ma to dobre pytanie do pana Popiela. Zgłaszaliśmy do niego ten "mały problem" Coś tu jest nie tak. Trzeba by zobaczyć umowę między urzędem a panem który kręci nagrania. Miesięcznie dostaje za to chyba 500 zł. Temat zostanie wyjaśniony.
Prawda? Nie ma takiej.