Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/01 20:08 #16

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Dzisiaj w MDK odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Ireneuszem Popielem. Zaprezentował swój komitet oraz program wyborczy. Takie małe show. Na koniec pytania od publiczności. Moim zdaniem źle potraktowano pana Radzickiego, wyglądało to jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Co do samego programu to można się z nim zapoznać na stronie www.ireneuszpopiel.pl

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/01 20:32 #17

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

ewa napisał: Dzisiaj w MDK odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Ireneuszem Popielem. Zaprezentował swój komitet program wyborczy. Takie małe show. Na koniec pytania od publiczności. Moim zdaniem źle potraktowano pana Radzickiego, wyglądało to jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Co do samego programu to można się z nim zapoznać na stronie www.ireneuszpopiel.pl

Ewcia, nie przesadzaj, tez tam bylam i uwazam, ze zachowanie P. Radzickiego tez pozostawia wiele do zyczenia...stawiam, ze wina lezy po obu stronach...

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/01 20:40 #18

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

goya napisał: Ewcia, nie przesadzaj, tez tam bylam i uwazam, ze zachowanie P. Radzickiego tez pozostawia wiele do zyczenia...stawiam, ze wina lezy po obu stronach...


ja to tak odebrałam jako niesmaczne zachowanie zgromadzonej publiczności - większość to chyba elektorat pana Irka, na boku pozostawiam kwestię kim się obstawił pan Irek samodzielnej ocenie mieszkańców grodu smoka :) do pana Irka nic nie mam, to części ekipy która chce z nim wjechać w następną kadencję już tak
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/01 22:07 #19

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Popiel na burmistrza , Kaczmarek na zastępcę, Uzarowa na sekretarza, Uzar na przwodniczącego rady, Fijarczykowa na przewodniczącą komisji rewizyjnej.Cała władza w rękach nauczycieli a z Ornety pozostanie wielka szkoła.


z tej mąki chleba nie będzie popiel otoczył się pokojem nauczycielskim z dodatkiem pana od stawów który zmienia przekonania polityczne w zależności od kierunku wiatru politycznego w ratuszu proszę się dobrze zastanowić czy chcemy mieć w gminie ludzi pokroju uzara i ferenca czy postawić na nowe twarze które naprawdę mogą coś zmienić jeśli wygra popiel to nic się nie zmieni układ który nie utożsamia się z żadną partią polityczną zostanie i będzie mącił dalej budując drogę z bażyn do lejławek bo tam pan ferenc ma działki i staw lub budując gminny plac targowy na miejscu byłego hangaru bo pan ferenc ma tam działki czy tego potrzeba ornecie
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 00:00 #20

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

nie popieram napisał: z tej mąki chleba nie będzie popiel otoczył się pokojem nauczycielskim z dodatkiem pana od stawów który zmienia przekonania polityczne w zależności od kierunku wiatru politycznego w ratuszu proszę się dobrze zastanowić czy chcemy mieć w gminie ludzi pokroju uzara i ferenca czy postawić na nowe twarze które naprawdę mogą coś zmienić jeśli wygra popiel to nic się nie zmieni układ który nie utożsamia się z żadną partią polityczną zostanie i będzie mącił dalej budując drogę z bażyn do lejławek bo tam pan ferenc ma działki i staw lub budując gminny plac targowy na miejscu byłego hangaru bo pan ferenc ma tam działki czy tego potrzeba ornecie


nic w programie Irka nie ma o drodze do lejławek a raczej dokładnie przeczytałam zgadzam się natomiast z tezą o niefortunnym dobraniu portfela towarzyskiego pana kandydata liczyłam na nowe twarze które mają świeże pomysły i energię do działania :(

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 09:05 #21

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: Dzisiaj w MDK odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Ireneuszem Popielem. Zaprezentował swój komitet oraz program wyborczy. Takie małe show.


to nie małe show tylko megashow w amerykańskim stylu dużo zamieszania mało konkretów z gwiazdeczkami typu ferenc uzar lekko już oklepane w orneckim serialu "to nasze koryto"
nie znam się na komputerze nie mogę znaleźć listy popieranych przez popiela kandydatów do rady miejskiej która jest na jego stronie
www.ireneuszpopiel.pl/index.php? ... &Itemid=53 jak znacie to proszę umieścić w tym temacie

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 09:13 #22

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
KWW Porozumienie Niezależnych istnieje od 12 lat, skupia ludzi, którzy odnieśli sukces w różnych dziedzinach życia społecznego, gospodarczego, osobistego. Proszę mi pokazać jakie sukcesy w życiu społecznym i gospodarczym odniósł radny od 20 lat ferenc.
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 10:40 #23

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

nie popieram napisał: KWW Porozumienie Niezależnych istnieje od 12 lat, skupia ludzi, którzy odnieśli sukces w różnych dziedzinach życia społecznego, gospodarczego, osobistego. Proszę mi pokazać jakie sukcesy w życiu społecznym i gospodarczym odniósł radny od 20 lat ferenc.

w Bażynach moim zdaniem na plus:
nowa szkoła
oczyszczalnia
most

na minus:
stary klub i świetlica - były dyskoteki i zabawy, coś się w Bażynach działo po czym nie wiem jakim cudem radny wykombinował że to nie potrzebne po czym wcieło klub-świetlice, po 10 latach okazuję się że jednak klub-świetlica był potrzebny tylko nie ma już lokalu któy został sprzedany

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 11:05 #24

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

goya napisał:

ewa napisał: Dzisiaj w MDK odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Ireneuszem Popielem. Zaprezentował swój komitet program wyborczy. Takie małe show. Na koniec pytania od publiczności. Moim zdaniem źle potraktowano pana Radzickiego, wyglądało to jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Co do samego programu to można się z nim zapoznać na stronie www.ireneuszpopiel.pl

Ewcia, nie przesadzaj, tez tam bylam i uwazam, ze zachowanie P. Radzickiego tez pozostawia wiele do zyczenia...stawiam, ze wina lezy po obu stronach...

RADZICKI to CZŁOWIEK PORAŻKA !!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 11:08 #25

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał: KWW Porozumienie Niezależnych istnieje od 12 lat, skupia ludzi, którzy odnieśli sukces w różnych dziedzinach życia społecznego, gospodarczego, osobistego. Proszę mi pokazać jakie sukcesy w życiu społecznym i gospodarczym odniósł radny od 20 lat ferenc.


Na POPIELA NIGDY !!! Jest to TYPOWY PIENIACZ i MANIPULATOR !!! LUDZIE ZEJDŹCIE NA ZIEMIĘ !!!

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 11:44 #26

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

zawiedziona napisał:

ewa napisał: Dzisiaj w MDK odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Ireneuszem Popielem. Zaprezentował swój komitet oraz program wyborczy. Takie małe show.


to nie małe show tylko megashow w amerykańskim stylu dużo zamieszania mało konkretów z gwiazdeczkami typu ferenc uzar lekko już oklepane w orneckim serialu "to nasze koryto"
nie znam się na komputerze nie mogę znaleźć listy popieranych przez popiela kandydatów do rady miejskiej która jest na jego stronie
www.ireneuszpopiel.pl/index.php? ... &Itemid=53 jak znacie to proszę umieścić w tym temacie
jeszcze nie ma, lista z opisem kandydatow na radnych powinna ukazac sie w ciagu najblizszych dni

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 16:58 #27

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

goya napisał: jeszcze nie ma, lista z opisem kandydatow na radnych powinna ukazac sie w ciagu najblizszych dni


jasne że nie ma bo trwają zakulisowe targi do końca nie wiadomo kto na kogo postawi popiel w tym towarzystwie ma najmniej do powiedzenia jet zwykłą kukiełką która przepchnie szarą eminencję wyborcy czas skończyć maskaradę KWW Porozumienie Niezależnych skończyć w wiecznymi kłótniami niech zajmą się nauką dzieci lub łapaniem rybek w stawach
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 18:09 #28

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał:
jasne że nie ma bo trwają zakulisowe targi do końca nie wiadomo kto na kogo postawi popiel w tym towarzystwie ma najmniej do powiedzenia jet zwykłą kukiełką która przepchnie szarą eminencję wyborcy czas skończyć maskaradę KWW Porozumienie Niezależnych skończyć w wiecznymi kłótniami niech zajmą się nauką dzieci lub łapaniem rybek w stawach

panie radzicki daj pan spokój każdy wie że to pan pisze
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 19:58 #29

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
popiel jak uzyska 10 % to może się cieszyć i wyprawić na stawach ferenca fetę z tej okazji rozsądni obywatele głosują na Andrzeja Ołtuszewskiego a takich jest większość i Andrzej zostaje burmistrzem w pierwszej turze panowie nauczyciele :lol:
REKLAMA

Spotkanie z Ireneuszem Popielem - jego program wyborczy 2010/10/02 20:03 #30

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

goya napisał: jeszcze nie ma, lista z opisem kandydatow na radnych powinna ukazac sie w ciagu najblizszych dni


drodzy wyborcy czy to nie dziwne że popiel jeszcze nie wie kogo popiera ? chłopiec od roku przygotowuje się do wyborów i nagle nie ma listy :mrgreen: czyżby brak porozumienia w szeregach nauczycieli i wiejskich radnych ? może za dużo popili nad stawem i lista się utopiła :mrgreen:
czas skończyć parodię i pokazać im co o nich myślimy
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.