Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 26 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:13 #376

  • pigwa
  • pigwa Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Gdzie wam do naszego burmistrza nieudacznicy? Już przebieracie nóżkami do korytka :) Niedoczekanie wasze


Sam jesteś nieudacznikiem!!!!! On ma jedną szarą komórkę a ty masz drugą. Dwie komórki pozwalają wam nie robić pod siebie. I tyle w tym temacie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:16 #377

  • jolka
  • jolka Avatar Autor
  • Gość

kotka napisał: Jak patrzę na te zdjęcia, to mi niedobrze. Niedobrze mi od nadmiaru. Poczytać nie mogę tylko cały czas patrzę na tego jednego. Panie Bogdanie Wiszowaty Pan nie jest świętym obrazkiem żeby się wpatrywać w pana na okrągło. Nic treściwego pan nie wnosi tylko zmusza innych do oglądania siebie.

Radzę się napatrzeć na to retuszowane zdjęcie, bo po 16-listopada nie będzie już takiej okazji.Radziłabym Panu Bogdanowi zmienić napis: TWÓJ BURMISTRZ bo ten napis mnie obraża jako mieszkankę Ornety. Pan nie jest z mojej bajki.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:20 #378

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość
Pigwa , Pigwa ... niestety miałam przyjemność rozmawiać z Panią Marzeną ja nie kandyduję i nie muszę kłamać. jak wspomniałam kto by nie został to dla mnie nic nie zmieni ... P. Popiel więcej pomaga niż Pani Ołtuszewska z punktu widzenia prostego człowieka . PANI OŁTUSZEWSKA WYGRA TAK SAMO JAK UDAŁO WAM SIĘ ODWOŁAĆ POPIELA! TEŻ BYLIŚCIE PEWNI
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:24 #379

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar Autor
  • Gość
Ola, liżesz burmistrzowi tyłek aż po same gardło. To widać i czuć. Ciekawe co on takiego zrobił dla ciebie z punktu widzenia prostego człowieka. Pochwal się proszę :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:35 #380

  • Benek
  • Benek Avatar Autor
  • Gość

OLA napisał: Pigwa , Pigwa ... niestety miałam przyjemność rozmawiać z Panią Marzeną ja nie kandyduję i nie muszę kłamać. jak wspomniałam kto by nie został to dla mnie nic nie zmieni ... P. Popiel więcej pomaga niż Pani Ołtuszewska z punktu widzenia prostego człowieka . PANI OŁTUSZEWSKA WYGRA TAK SAMO JAK UDAŁO WAM SIĘ ODWOŁAĆ POPIELA! TEŻ BYLIŚCIE PEWNI


Ola pisze do Pigwy i używa sformułowania Wam. Ja już wiem kto się kryje za OLĄ. Wstydu oszczędźcie panowie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:37 #381

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość
ja dale tłumaczę , nie muszę nikomu lizać dupy...szaraczkiem jestem - Pan Popiel pomógł(pokierował) gdzie się zwrócić po pomoc po tragedii jaka nas spotkała , i był tylko zastępcą... bo Ołtuszewski nas odesłał z kwitkiem, Pani Ołtuszewska to ta sama krew co Pan Andrzej. Zdania nie zmienię!!! choćby teraz rozmawiali ze mną jak z samym prezydentem.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:41 #382

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość

Benek napisał:

OLA napisał: Pigwa , Pigwa ... niestety miałam przyjemność rozmawiać z Panią Marzeną ja nie kandyduję i nie muszę kłamać. jak wspomniałam kto by nie został to dla mnie nic nie zmieni ... P. Popiel więcej pomaga niż Pani Ołtuszewska z punktu widzenia prostego człowieka . PANI OŁTUSZEWSKA WYGRA TAK SAMO JAK UDAŁO WAM SIĘ ODWOŁAĆ POPIELA! TEŻ BYLIŚCIE PEWNI


Ola pisze do Pigwy i używa sformułowania Wam. Ja już wiem kto się kryje za OLĄ. Wstydu oszczędźcie panowie.[/quote
Pisząc Wam mam na myśli sforę która chciał tego referendum z Radzickim na czele. I ja to nie Panowie tylko Pani... źle typujecie, jestem tylko ornecianką która lubi tu zaglądać

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:55 #383

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Żeby nie Popiel dalej byście jeździli dziurawą drogą do Elbląga. Żeby nie Popiel dalej byście mieli bagno zamiast normalnego targowiska. Żeby nie Popiel dalej byście puszczali TIRy przez środek miasta. Nasz burmistrz jest najlepszy i basta.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 21:00 #384

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Żeby nie Popiel dalej byście jeździli dziurawą drogą do Elbląga. Żeby nie Popiel dalej byście mieli bagno zamiast normalnego targowiska. Żeby nie Popiel dalej byście puszczali TIRy przez środek miasta. Nasz burmistrz jest najlepszy i basta.

Popieram!!! na pewno zaraz będzie odzew że to nie za jego kadencji powstały te projekty .... ale ale Popiel odwalił kawał dobrej roboty

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 21:03 #385

  • Anonimka
  • Anonimka Avatar Autor
  • Gość
Najlepiej jak gwiazdą jest obecny .... Na Boże Narodzenie przebiera się za Gwiazdora,na Wielkanoc za zajączka, gdy trzeba jest na mszy, składa hołd przed ....,odwiedza, jeździ. Po prostu człowiek orkiestra, dla ludzi i z ludźmi. A przy tym fałszywy jak nikt inny. :cheer:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 21:04 #386

  • Edward
  • Edward Avatar Autor
  • Gość
Moim zdaniem, żadna z Pań kandydatek na Burmistrza nie przejdzie do II-tury wyborów.

II – tura to;

1. Pan Bogdan Wiszowaty 45% głosów
2. Pan Ireneusz Popiel 40% głosów


Ale dobrze, że Panie kandydują. Być może coś z programów zostanie zrealizowane przez tego, który wygra te wybory.

Faworyt jest tylko jeden. Na mieście mówią tylko o jednym, czyli o Panu, Wiszowatym.
Bo tak naprawdę tylko ten Pan może zrobić porządek z tym wszystkim.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 21:05 #387

  • Anonimka
  • Anonimka Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Żeby nie Popiel dalej byście jeździli dziurawą drogą do Elbląga. Żeby nie Popiel dalej byście mieli bagno zamiast normalnego targowiska. Żeby nie Popiel dalej byście puszczali TIRy przez środek miasta. Nasz burmistrz jest najlepszy i basta.


Może prędzej, gdyby nie kasa unijna. Wszędzie tak robią. Bez łaski.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 21:07 #388

  • Anonimka
  • Anonimka Avatar Autor
  • Gość

Edward napisał: Moim zdaniem, żadna z Pań kandydatek na Burmistrza nie przejdzie do II-tury wyborów.

II – tura to;

1. Pan Bogdan Wiszowaty 45% głosów
2. Pan Ireneusz Popiel 40% głosów


Ale dobrze, że Panie kandydują. Być może coś z programów zostanie zrealizowane przez tego, który wygra te wybory.

Faworyt jest tylko jeden. Na mieście mówią tylko o jednym, czyli o Panu, Wiszowatym.
Bo tak naprawdę tylko ten Pan może zrobić porządek z tym wszystkim.


Owszem będzie musiał zrobić porządek i pozdejmować swoje obrazki. :evil:
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 21:29 #389

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość

Anonimka napisał: Najlepiej jak gwiazdą jest obecny .... Na Boże Narodzenie przebiera się za Gwiazdora,na Wielkanoc za zajączka, gdy trzeba jest na mszy, składa hołd przed ....,odwiedza, jeździ. Po prostu człowiek orkiestra, dla ludzi i z ludźmi. A przy tym fałszywy jak nikt inny. :cheer:

WŁAŚNIE POPIERAM TEN WPIS, JAK MOŻNA BYĆ TAK FAŁSZYWYM !!!!!!
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/26 21:58 #390

  • hary
  • hary Avatar Autor
  • Gość
Jeśli chodzi o Panią Marzenę Ołtuszewską, to obserwuję jej działalność od dłuższego czasu i twierdzę, że jest bardzo dobrym menadżerem – zawsze solidnie przygotowana, dociekliwa, nie dająca się zbyć. Widząc jej dotychczasowe działania, przypuszczam że będzie dobrym, uczciwym, nieukładowym burmistrzem. Dlatego na nią oddam swój głos. Marzena Ołtuszewska - TWÓJ BURMISTRZ.