Camvoice video chat rooms live sex free adult webcams - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Ulgi w RADEX 2011/07/20 11:28 #1

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego w firmie RADEX nie ma ulg dla uczni?? Jest napisane ze Radex przestrzega ustawowych ulg, ale to nie prawda?? Tłumaczenie ze to ich wewnętrzny regulamin tak nakazuje jest to dla mnie mało wiarygodne?? Może ktoś zna odpowiedź na tą sprawę????

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/20 12:00 #2

  • Kolo
  • Kolo Avatar Autor
  • Gość
Odpowiedź jest bardzo prosta to prywatna firma. Maja napisane ze ulgi stosują a to nie prawda czyste zmydlenie oka. Jedynie na bilety miesięczne są ulgi na zwykły dzienny przejazd wszyscy płacą tyle samo.

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/22 20:44 #3

  • on
  • on Avatar Autor
  • Gość
Jest to zwyczajne oszustwo?? Czy nie powinny tym zainteresować się odpowiednie służby ???
REKLAMA

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/23 11:12 #4

  • Lukasz Michalkiewicz
  • Lukasz Michalkiewicz Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 73
  • Otrzymane podziękowania: 2
chyba ktos robi czarny PR wokol radexu. co maja jakies ulgi do prywatnej firmy przewozowej? wlasciciele maja dokladac bo komus ulg sie zachciewa?

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/24 17:12 #5

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Ulgi są ustawowe!!

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/24 18:54 #6

  • pasażet radexa, expres busa też
  • pasażet radexa, expres busa też Avatar Autor
  • Gość
no jasne, że są, sam z takowych korzystałem w ubiegłym tygodniu.

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/25 06:18 #7

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego w Olsztynie firmy prywatne mają ( przestrzegają ulg ) tylko w Ornecie Radex nie ma ulg szkolnych ??? Czy w Ornecie są inne przepisy jak w Olsztynie????

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/25 07:01 #8

  • Lukasz Michalkiewicz
  • Lukasz Michalkiewicz Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 73
  • Otrzymane podziękowania: 2

Ja napisał: Dlaczego w Olsztynie firmy prywatne mają ( przestrzegają ulg ) tylko w Ornecie Radex nie ma ulg szkolnych ??? Czy w Ornecie są inne przepisy jak w Olsztynie????



jakie to firmy prywatne w olsztynie maja ulgi????? wchodzac do taxowki tez dostajesz ulgi?
policz sobie koszty eksploatacji, ceny ropy, ubezpieczenia zusy pracownikow , ich wynagrodzenia itd itp to wyjdzie Ci ze niemal za darmo jezdzisz.......oczywiscie mozna taniej to nie problem...tylko, ze konczy sie to tak jak prom Bulgaria na Woldze. takie "ulgowanie" skonczyc sie musi podniesieniem cen biletow dla pozostalych pasazerow.

jesli komus sie nie podoba korzystanie z uslug PRYWATNEGO przewoznika to czemu nie kupi sobie samochodu?

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/25 07:42 #9

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Wszystkie okejki mają, a są to firmy prywatne???

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/25 07:54 #10

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Jeśli się nie podobają ulgi ustawowe, niech przewozi materiały budowlane( nie ma ulg)

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/25 08:22 #11

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Możecie podać podstawę prawną na mocy której pan Typa ewentualnie musi respektować ulgi na przejazd?

Swoją drogą pamiętam w jaki sposób prywatni przewoźnicy ( Radex także ) zaczynali karierę na rynku przewozów osobowych. Po prostu prywatny bus podjeżdżał 5 minut przed planowym odjazdem autobusu PKS i zgarniał pasażerów. Jak to się miało do uczciwej konkurencji? To była totalna wolna amerykanka.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Ulgi w RADEX 2011/07/25 10:32 #12

  • GoścD
  • GoścD Avatar Autor
  • Gość
Dz. U.Dz.2002r Nr175poz1440

Odp: Ulgi w RADEX 2012/04/22 16:59 #13

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
REKLAMA

Odp: Ulgi w RADEX 2012/04/23 16:22 #14

  • ???????
  • ??????? Avatar Autor
  • Gość
Co się stało w tej firmie? W przeciągu paru dni szukano 5 pilotek, 3 mechaników i kilku kierowców. Coś chyba nie tak, Jak się cały skład wymienia...
REKLAMA

Odp: Ulgi w RADEX 2012/05/03 09:10 #15

  • kancer1978
  • kancer1978 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dla wszystkich Państwa którzy szukają jakiegoś podstępu w firmie Radex podsyłam link z ulgami ustawowymi:
pks-katowice.pl/rozklad/files/Download/ulgi.html

Dodam tylko że kursy na Warszawę to kursy przyspieszone. Wtedy będziemy mogli rzeczowo podyskutować na ten temat.

Zanim Państwo coś napiszecie to proponuję się zastanowić. Firma jest prywatna i sprawa regulaminu firmy jest otwarta choć do wielu ulg dokłada się z kasy firmy.

Aby nie był to anonimowy post ;-)

Pozdr.
Manager Radex Sp. z o.o.